پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۱۹:۴۷ - ۱۰ آذر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۹۰۰۸۳
فوتبال ایران

گزارش بازی الامارات و الاتحاد کلبا ۱۴۰۲/۰۹/۱۰

فیلم/ خلاصه دیدار الامارات ۲-۴ الاتحاد کلبا؛ دبل قایدی برای تیم مجیدی

فوتبال ۳۶۰ | در آغاز هفته نهم لیگ برتر امارات، اتحاد کلبا در شب درخشش مهدی قایدی توانست بردی ارزشمند را مقابل الامارات به‌دست آورد.

گزارش بازی الامارات و الاتحاد کلبا ۱۴۰۲/۰۹/۱۰

در آغاز هفته نهم لیگ برتر امارات، اتحاد کلبا در شب درخشش مهدی قایدی توانست بردی ارزشمند را مقابل الامارات به دست آورد.

اتحاد کلبا در فصل جدید لیگ برتر امارات روزهای پرنوسانی را پشت سر می گذارد و شاگردان فرهاد مجیدی در حالی امروز مهیای انجام نهمین مسابقه شان در این فصل از رقابت های لیگ برتر شدند که در ۸ بازی قبلی تنها ۲ بار پیروز شده بودند و ۲ تساوی و ۴ شکست در کارنامه زردپوشان به چشم می آمد. آنها که ۳ بازی قبلی شان در لیگ برتر امارات نتوانسته بودند برابر حریفان به پیروزی برسند، در سودای طلسم شکنی بودند و امید داشتند تا در دیدار بیرون از خانه امروز به پیروزی برسند.

فرهاد مجیدی برای مسابقه امروز، ستارگان کلیدی تیمش را به خط کرد و امید اصلی سرمربی اتحاد کلبا به درخشش دوباره مهدی قایدی بود. قایدی در هفته های گذشته در لیگ برتر امارات و البته لیگ کاپ این کشور نمایش های درخشانی را از خود به جای گذاشته بود و به دنبال آن بود تا روند خوب خود را حفظ کند و هم جایگاه خود در جدول گلزنان را بهبود بخشد و هم تیمش را از شرایط بحرانی و ویژه خارج نماید. حضور آندرس اینیستا، اسطوره باشگاه بارسلونا و تیم ملی اسپانیا در ترکیب الامارات از جمله نکات ویژه مسابقه امروز بود.

نسخه پیچی قایدی در ۱۱ دقیقه!

اتحاد کلبا نمایش تهاجمی در مسابقه امروز داشت و شروع طوفانی زردپوشان باعث شد تا آنها پیش از آنکه بازی به دقیقه ۲۰ برسد، با ۲ گل از حریف خود پیش بیفتند. در دقیقه ۷ بود که حرکت انفجاری مهدی قایدی با شوت فنی او همراه شد و گل نخست به سود اتحاد کلبا به ثبت رسید و در دقیقه ۱۸، مهدی قایدی در ادامه روز درخشان خود توانست به سرعت خود را به محوطه جریمه الامارات برساند و گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا صعودی چشمگیر در جدول گلزنان داشته باشد.

روز رویای باشو با ۲ پنالتی (Penalty kick) تکمیل شد

یاران آندرس اینیستا پیش از پایان نیمه نخست یکی از گل های خورده را جبران کردند اما در نیمه دوم، نمایش برتر اتحاد کلبا باعث شد تا پیروزی این تیم حفظ شود و شاگردان فرهاد مجیدی توانستند بعد از کسب ۲ ضربه پنالتی از سوی مهدی قایدی، توسط دنیل بسا و آندرس ومبرگر به گل های سوم و چهارم هم دست پیدا کنند و برد خود را تثبیت کردند. هر چند که در ادامه، الامارات به گل دوم رسید اما آن ها ناکام در بازگشت به بازی بودند تا بعد از ۲ شکست و یک تساوی در ۳ دیدار اخیر در لیگ برتر امارات، طلسم نبردن های اتحاد کلبا شکسته شود. آنها با این پیروزی، ۱۱ امتیازی شدند و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به الجزیره در رتبه نهم جدول ۱۴ تیمی رقابت ها قرار گرفتند.

حرکت شتابان ستاره ایرانی به سوی صدر جدول گلزنان

مهدی قایدی در حالی در مسابقه امروز موفق به دبل گلزنی برای اتحاد کلبا شد و یک ضربه پنالتی برای تیمش کسب کرد که در ۵ مسابقه قبلی (در لیگ برتر و لیگ کاپ امارات) توانسته بود جمعاً ۳ گل بزند و یک گل هم برای تیمش بسازد تا آمادگی فنی خود را نشان بدهد. دبل گلزنی او در جدال با الامارات باعث شد تا ستاره ایرانی با ۶ گل زده به رتبه دوم جدول گلزنان لیگ برتر امارات صعود کند. قایدی با ثبت نمایش درخشان مقابل الامارات و دبل گلزنی، فاصله خود با کودجو لابا مهاجم العین امارات که صدرنشین جدول گلزنان است را به ۲ گل رساند و تداوم درخشش ستاره ایرانی در هفته های آینده می تواند او را در نزدیک ترین فاصله با کفش طلای لیگ برتر امارات قرار بدهد.

footballi.net
football360.ir
  • 10
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر