دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
۲۰:۳۳ - ۲۶ تير ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۴۰۰۲۹۱
فوتبال ایران

فردوسی‌پور به ۴۰ ضربه شلاق محکوم شد/ مجری برنامه ۹۰ جریمه نقدی پرداخت کرده و پرونده بسته شده است

به ادعای جهانیان مدیرعامل سابق باشگاه نفت تهران، عادل فردوسی پور بخاطر تهمت و افترا با حکم دادگاه به ۴۰ ضربه شلاق محکوم شد.

جهانیان در سخنان خود با رادیو گفت حکم فردوسی پور دو هفته قبل صادر شد و اگر او به صورت رسمی عذرخواهی میکرد، از شکایت علیه او منصرف می شدیم.

حکم نهایی پرونده شکایت از فردوسی پور/ پرداخت جریمه بدل از شلاق 

ورزش سه نوشت: فردی که قبلا مالکیت نفت تهران را عهده دار بوده و این تیم در پایان فصل به دسته پائین تر از رقابت های لیگ برتر سقوط کرده و حالا هم اثری این تیم در فوتبال ایران نیست، امروز در گفتگویی رادیویی با اعلام‌کرد به علت انتشار صحبت های خلاف واقع در برنامه ۹۰، مجری و تهیه کننده این برنامه را به ۴۰ ضربه شلاق متهم کرده است.

وی در بخشی از صحبت هایش به مجری برنامه گفت: با وجود فرصت زيادي که به فردوسی پور تا از طریق یک پیام عذرخواهی رضایت را او را جلب کند این اتفاق رخ نداده و وی برخلاف میل باطنی مجبور به پیش رفتن در این پرونده شده است؛ پرونده ای که فرجام آن، ۴۰ ضربه شلاق به جرم نشر اکاذیب بوده است.

ولی پیگیری های خبرنگار ما نشان می دهد در این گفت وگوی رادیویی تنها بخشی از واقعیت گفته شده و این شخص به بخش مهم دیگر ماجرا اشاره نکرده است؛ موضوع مهم این است که حکم این پرونده ۴۰ ضربه شلاق یا جریمه نقدی ۱.۵ میلیون تومانی بدل از شلاق بوده که عادل فردوسی پور با پرداخت آن به اجرای احکام این پرونده را بسته و حاشیه خاص دیگری نیز در این زمینه وجود ندارد.

خبرنگار ما تلاش کرد که با مجری سابق برنامه نود در اینباره صحبت کند ولی او ترجیح داد فعلاً در اینباره صحبتی به زبان نیاورد.

در حال حاضر و باتوجه به نوع سخنان مالک سابق باشگاه نفت به نظر میرسد فرصت شکایت از وی برای عادل فردوسی پور مهیا باشد؛ چرا که در این صحبت ها تنها به بخشی از دادرسی پرونده اشاره شده و درباره فرجام نهایی آن صحبتی به عمل نیامده است تا این خبر به شکلی نادرست در شبکه های اجتماعی منتشر شود.

  • 20
  • 15
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۷
غیر قابل انتشار: ۱۳
جدیدترین
قدیمی ترین
یه روزی تلافی همه اینها رو سرتون خالی میکنیم مخصوصا مدیرشبکه سه
اقای جهانیان.برادر گرامی.گاهی اوقات انسان حرفی میزنه انچه به دل افراد میشینه باید دید چیه.حالا اومدیم طرف شکایت شما هشتاد ضربه شلاق هم خورد واقعا دلت خنک میشه؟ اون خدایی که قصاص ومجازات را گذاشته خودش هم در انتهای ایه فرموده اگر ببخشید بهتره.واقعا چرا اینقد حاشیه؟
مشاهده کامنت های بیشتر
شاید از دست داده باشید