شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۱:۵۶ - ۱۰ تير ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۴۰۱۰۳
فوتبال ایران

فیلم/ اتفاق عجیب در بازی استقلال - آلومینیوم؛ رفعتی موبایل مجیدی را ضبط کرد!

پس از اعتراض فرهاد مجیدی به سید مهدی سیدعلی در دیدار استقلال و آلومینیوم اراک ناظر مسابقه گوشی همراه کادر استقلال را ضبط کرد!

دیدار تیم های آلومینیوم اراک و استقلال تهران در حالی تا دقیقه ۷۰ با نتیجه مساوی بدون گل در جریان است که سرمربیان دو تیم در چند صحنه نسبت به قضاوت مهدی سید علی داشته اند.

جالب ترین اعتراض را اما در نیمه دوم شاهد بودیم؛ جایی که فرهاد مجیدی از بهزاد غلامپور خواست تا گوشی تلفن همراه خود را که در حال پخش یک صحنه مشکوک از بازی بود را به او بدهد. سرمربی آبی ها پس از دریافت گوشی آن را به لب خط برده و از داور خواست تا با حضور در آنجا، اشتباهش را تماشا کند.

مجیدی این کار را در حالی انجام داد که  رفعتی و سید علی او را در کنار زمین دعوت به آرامش می کردند. مجیدی هم برای اثبات ادعای خود سراغ گوشی رفت اما نتوانست صحنه را به داور بازی نشان بدهد.

جالب اینجاست که سرمربی آبی ها بیخیال این درخواست عجیب خود نشده بود و سرانجام موفق به کشاندن سید علی به کنار زمین شد. این حضور داور بازی در کنار خط اما به قیمت یک کارت زرد برای فرهاد مجیدی تمام شد.

فرهاد مجیدی که پس از دریافت کارت زرد هم دست از اعتراض خود نکشیده بود با رفعتی دقایقی را به بحث و گفت و گو پرداخت که نهایت این بحث به ضبط گوشی سرمربی استقلالی ها از سوی نماینده فدراسیون انجامید. رفعتی پس از گرفتن گوشی، آن را در جیب کت خود گذاشت در حالی که مجیدی نیز همچنان در حال اعتراض بود.

varzesh3.com
ilna.news
  • 15
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر