جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۵:۴۶ - ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۱۰۱۵۰
فوتبال ایران

ویدیوی کامل زدن اسپری فلفل از پشت درب‌های ورزشگاه امام رضا مشهد به زنان و دخترانی که موفق به ورود به ورزشگاه نشدند!

صبح سه‌شنبه (روز بازی) نیز خبرهای ضد و نقیضی در این‌باره به گوش رسید و با حضور زنان  بلیط به دست در اطراف ورزشگاه امام رضا(ع) مشخص شد که اولین گام‌ها برای حضور زنان در ورزشگاه انجام شده است؛ با این‌حال و در کمال تعجب، با وجود فروش بلیط از روی کارت ملی، این زنان علاقه‌مند حق ورود به ورزشگاه را پیدا نکرده و در بیرون از استادیوم سرگردان شدند، حتی آن‌هایی که به همراه همسرشان برای تماشای بازی به ورزشگاه امام رضا(ع) آمده بودند.

در گزارش میدانی خبرنگاران از اطراف ورزشگاه این‌طور به نظر می‌رسید که با گذشت زمان بازی، این مسئله رفع و رجوع خواهد شد اما رایزنی‌های برای حل این مسئله به نتیجه نرسید. این داستان البته چندان هم غیرقابل پیش‌بینی نبود چرا که در مورد حضور زنان در ورزشگاه در کل حساسیت بسیار خاصی وجود دارد و میزبان این بازی هم شهر مقدس مشهد بود.

اما درحالیکه خبرنگاران از داخل برای رفع و رجوع این مسئله لحظه شماری می‌کردند  تا سوت پایان بازی هم خبری از باز شدن در ورزشگاه به روی زنان نبود تا در نهایت این مسابقه با حضور بیش از ۱۵ هزار تماشاگر مرد با نتیجه‌ی با ۲-۰ به سود ایران به پایان برسد.

بیشتر بخوانید:

پس از این بود که اخبار، گزارشات و تصاویری از اطراف ورزشگاه منتشر شد که ظاهراً در پی اصرار به حضور در ورزشگاه، برخوردی هم از سوی برخی ماموران صورت گرفته که این مسئله با انتقاد بسیاری در فضای مجازی مواجه شده است.

ویدیوی کامل زدن اسپری فلفل از پشت درب‌های ورزشگاه امام رضا مشهد به زنان و دخترانی که موفق به ورود به ورزشگاه نشدند!

  • 10
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۷
غیر قابل انتشار: ۱۰
جدیدترین
قدیمی ترین
احساس شرمندگی میکنم وقتی به نقشه جهان نگاه میکنم ومیبینم تنها ایران وافغانستان اجازه ورود زنان را به ورزشگاه فوتبال نمیدهنددولتمردان کلاهشان را بالاتر بگذارن و سرشان رابه افتخار بالانگهدارن متاسفم
مشاهده کامنت های بیشتر