شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
۰۸:۲۱ - ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ کد خبر: ۱۴۰۳۰۱۰۰۸۱
فوتبال جهان

گزارش بازی ابها و النصر ۱۴۰۳/۰۱/۱۴

فیلم/ خلاصه دیدار ابها ۰-۸ النصر؛ هت تریک رونالدو

ورزش سه | النصر توانست با هشت گل، تیم نگون بخت ابها را شکست داده و با روحیه بالایی خود را برای دیدارهای بعدی آماده کند.

گزارش بازی ابها و النصر ۱۴۰۳/۰۱/۱۴

هفته بیست و ششم رقابت های لیگ حرفه ای عربستان با یک پیروزی قاطع به سود النصر همراه بود، جایی که این تیم توانست ۸ مرتبه دروازه ابها را باز کرده و شمار گل های خود در این فصل را به عدد ۷۹ برساند؛ یعنی دقیقا برابر با تعداد گل های زده رقیب دیرینه و صدرنشین فعلی لیگ، الهلال.

کریستیانو رونالدو چراغ اول از این شب پر فروغ النصر را روشن کرد. او در دقیقه ۱۱ و با یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه و همچنین روی اشتباه تاتاروشانو، توانست که گل اول بازی را به ثمر برساند. این اتفاق دقایقی بعد تکرار شد، جایی که رونالدو با یک ضربه ایستگاهی دیگر، دروازه ابها را برای بار دوم باز کرد.

در دقیقه ۳۳ و باز هم روی حرکت دیدنی کریستیانو رونالدو (Cristiano Ronaldo) بود که النصر به گل رسید. او در سمت چپ و درست در لحظه ای که نزدیک بود توپ از زمین بازی خارج شود، با یک پاس در عرض سادیو مانه را مقابل دروازه خالی صاحب فرصت کرد که این مهاجم سنگالی نیز به راحتی توانست دروازه را باز کرده و بازی را سه بر صفر کند.

فوق ستاره پرتغالی در دقیقه ۴۲ هتریک خود را تکمیل کرد. پاس در عمق تماشایی عبدالرحمن غریب به رونالدو رسید و او با یک ضربه چیپ تماشایی از پشت محوطه جریمه توپ را از بالای سر تاتاروشانو عبور داد و بازی را چهار بر صفر کرد. اما این پایان درخشش فوق ستاره نبود. در دقیقه ۴۴ و پس از آنکه پاس در عمق مانه به رونالدو رسید، او با یک پاس دیدنی، عبدالمجید الصلیهم را با دروازه خالی روبرو کرد که این بازیکن نیز به راحتی توپ را به تور دروازه چسباند و نتیجه بازی را ۵ بر صفر کرد.

در نیمه دوم درخشش النصر ادامه داشت. روی توپ گیری خوب اوتاویو در مرکز میدان، او یک پاس در عمق را برای عبدالرحمن غریب ارسال کرد و ستاره ملی پوش النصر با یک شوت تماشایی که با پای چپ زده شد، گل ششم را وارد دروازه تیم نگون بخت ابها کرد.

آتش بازی النصر هم چنان ادامه داشت، جایی که عبدالعزیز العلیوا بازیکن جوان و ۲۰ ساله النصر روی یک ریباند در دقیقه ۶۳ موفق شد گل هفتم تیمش را به ثمر برساند. او در دقایق پاياني بازی بریس کرد و پس از آنکه در پشت محوطه جریمه یک پاس را دریافت کرد، با شوتی زمینی به کنج دروازه اختلاف را به عدد ۸ رساند.

در نهایت نیز این بازی با پیروزی پرگل و عجیب ۸ بر صفر النصر به پایان رسید تا این تیم همچنان رتبه دوم جدول رده بندی را حفظ کند. البته آن ها شانس چندانی برای قهرمانی ندارند چرا‌که تیم غیر قابل متوقف الهلال نیز دیدار این هفته خود را با پیروزی پشت سر گذاشت و به روند شگفت انگیز خود ادامه داد.

varzesh3.com
  • 13
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر