دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
۰۷:۲۱ - ۱۹ آذر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۹۰۱۴۷
فوتبال جهان

گزارش بازی آتالانتا و میلان ۱۴۰۲/۰۹/۱۸

فیلم/ خلاصه دیدار آتالانتا ۳-۲ میلان (هفته پانزدهم سری آ ایتالیا)

ورزش سه | در ادامه نتایج سینوسی میلان، آنها با نتیجه ۳-۲ از آتالانتا شکست خوردند.

گزارش بازی آتالانتا و میلان ۱۴۰۲/۰۹/۱۸

میلان در دیداری از هفته پانزدهم سری A، مهمان آتالانتا بود. باتوجه به باخت ناپولی مقابل تیم فوتبال یوونتوس، آن ها در صورت برد می توانستند فاصله شان را ناپولی بیشتر کنند، ولی در بازي ای پرگل آنها با دبل لوکمن و گل زیبای دقایق پایانی موریل برگامو را با شکست ترک کردند.

شاگردان استفانو پیولی (Stefano Pioli)، بازی را بهتر آغاز کردند. در دقیقه ۴ ضربه اولیویه ژیرو با واکنش دروازه بان مواجه و توپ دفع شد.

در ادامه بازی کمی آرام شد. در دقیقه ۲۸ دومین موقعیت میلان اتفاق افتاد. این بار ضربه توموری خطرناک بود اما باز هم موسو توپ را دفع کرد.

در دقیقه ۳۸ آدمولا لوکمن دروازه میلان را باز کرد. او در محوطه جریمه صاحب توپ شد، ضربه اش با برخورد به دفاع منحرف و وارد دروازه شد.

میلان گل لوکمن را در دقیقه ۳+۴۵ پاسخ داد. روی سانتر فلورنزی، ژیرو با ضربه سر دروازه موسو را باز کرد.

نیمه اول با نتیجه ۱-۱ مساوی خاتمه یافت.

در دقیقه ۵۵ نیمه دوم روی ارسال ده کتلاره به مقابل دروازه، لوکمن دروازه میلان را برای بار دوم باز کرد.

در ادامه دوباره موقعیت های دو تیم کم شد و سرعت بازي کاهش یافت.

در دقیقه ۷۶ اسکالوینی با سماجتی مثال زدنی توپ را تا محوطه جریمه به جلو برد. او ضربه اش را به سمت دروازه زد و مایک مانیان با واکنشی زیبا ضربه را دفع کرد. روی ریباند توپ به لوکمن رسید و او شوتش را روانه دروازه کرد اما مانیان باز هم مانع شد و دروازه میلان را بسته نگه داشت.

۴ دقیقه بعد میلان گل مساوی را زد. ارسال زمینی کریستین پولیشیچ از سمت چپ روی غفلت مدافعان آتالانتا در مقابل دروازه به لوکا یوویچ رسید و او توانست دروازه را باز کند.

در دقایق باقی مانده از وقت قانونی شاهد تهدید خاصی روی دروازه ها نبودیم. در دقیقه ۳+ ۹۰ داویده کالابریا با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد.

در دقیقه ۵+۹۰ میرانچوک در محوطه جریمه میلان توپی را دریافت کرد. او با یک چرخش زیبا توپ را به موریل داد و این بازیکن با پشت پایی خارق العاده گل سوم میزبان را به ثمر رساند و بازی ۳-۲ شد.

در نهایت این دیدار با نتیجه ۳- ۲ به سود آتلانتا به اتمام رسید. آتالانتا با کسب ۳ امتیاز بازی ۲۳ امتیازی شد و به رده هفتم رسید. میلان هم با همان ۲۹ امتیاز سوم ماند.

varzesh3.com
  • 14
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر