دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
۰۸:۰۴ - ۲۰ آذر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۹۰۱۵۶
فوتبال جهان

گزارش بازی بارسلونا و خیرونا ۱۴۰۲/۰۹/۱۹

فیلم/ خلاصه دیدار بارسلونا ۲-۴ خیرونا (هفته شانزدهم لالیگا)

ورزش سه | خیرونا در یک بازی پرگل بارسلونا را با نتیجه ۴-۲ شکست داد و بالاتر از رئال مادرید، صدرنشین شد.

گزارش بازی بارسلونا و خیرونا ۱۴۰۲/۰۹/۱۹

تیم فوتبال بارسلونا و خیرونا در حساس ترین دیدار این هفته فوتبال اسپانیا به مصاف همدیگر رفتند. شاگردان میشل موفق شدند با ارائه یک بازی حساب شده بارسلونا را با نتیجه ۴-۲ شکست دهند.

در دقیقه ۳ بارسلونا فرصت داشت به برتری برسد ولی ضربه لواندوفسکی را دروازه بان دفع کرد و او را ناکام گذاشت.

سه دقیقه بعد سیگانکوف در لبه محوطه جریمه ضربه ای نه چندان خوب را به سمت دروازه بارسا روانه کرد که پنیا آنرا به راحتی مهار کرد.

در دقیقه ۱۲ در حالی که بارسلونا برای گلزنی جلو کشیده بود، پاس رو به جلوی یان کوتو از همه مدافعان بارسا گذشت و سیگانکوف را در موقعیت خوبی قرار داد. او در سمت راست محوطه جریمه توپ را برای آرتم دووبیک در مقابل دروازه فرستاد و او به راحتی دروازه را باز کرد.

بارسلونا خيلي زود پاسخ این گل را داد. در دقیقه ۱۹ روی ارسال کرنر از رافینیا، روبرت لواندوفسکی با ضربه سر دروازه خیرونا را باز کرد.

در دقیقه ۳۱ کانسلو در موقعیتی خوب اریک گارسیا را پشت سر گذشت و ضربه اش را زد اما گازانیگا، دروازه بان حریف آن را دفع کرد.

در دقیقه ۳۹ باز هم گازانیگا خیرونا را نجات داد. او این بار ضربه رافینیا را دفع کرد.

در دقیقه ۴۰ میگل گوتیرز به تنهایی به قلب دفاع بارسلونا زد و پس از ورود به محوطه جریمه با ضربه ای زیبا پنیا را شکست داد و بازي را ۲-۱ کرد.

نیمه اول با برتری شاگردان میشل به پایان رسید.

نیمه دوم را بارسلونا بهتر آغاز کرد. دی یونگ در دقیقه ۵۱ صاحب موقعیتی خوب بود ولی ضربه اش با واکنش گازانیگا مواجه شد.

شش دقیقه بعد دی یونگ یک موقعیت دیگر را به دست آورد ولی این ضربه آرام و بدون قدرت لازم را هم گازانیگا به راحتی سیو کرد.

در ادامه خیرونا کمی عقب کشید و بارسلونا نتوانست موقعیت خاص دیگری خلق کند. البته شاگردان میشل در دقایقی از بازی جلو می آمدند تا به بارسا هشدار دهند هر لحظه می توانند گلزنی کنند.

در دقیقه ۸۰ خیرونا باز هم مانند گل اول با ۳ ضرب به گل رسید. ضربه بلند گازانیگا با ضربه سر استوانی همراه بود. توپ در پشت محوطه جریمه به والری رسید، او به شکلی زیبا کنده را جا گذاشت و در مقابل پنیا به راحتی گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه ۸۶ ضربه گوندوگان با اختلاف نسبتا کمی از بالای دروازه به بیرون رفت تا بازي همچنان ۳-۱ بماند.

در دقیقه ۲+۹۰ گوندوگان در محوطه جریمه خیرونا صاحب توپ شد، او با چرخشی زیبا ضربه اش را به سمت چپ دروازه زد و موفق شد اختلاف را به یک گل برساند.

خیرونا ولی دست بردار نبود و گل چهارم را هم زد. در دقیقه ۵+ ۹۰ روی ارسال ساویو از سمت چپ، استوانی دروازه پنیا را برای بار چهارم باز کرد.

دقایقی بعد داور سوت پایان بازی را زد و بازی با نتیجه ۴- ۲ به اتمام رسید. خیرونا با این برد با ۴۱ امتیاز به صدر رسید و بارسلونای ۳۴ امتیازی هم در رتبه چهارم ایستاد.

  • 13
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر