یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۶:۰۸ - ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۲۰۱۲۴
فوتبال جهان

گزارش بازی اینتر و لاتزیو ۱۴۰۲/۰۲/۱۰

فیلم/ خلاصه دیدار اینتر ۳-۱ لاتزیو (هفته سی و دوم سری آ ایتالیا)

اینتر بازی باخته نیمه اول برابر لاتزیو را ۳-۱ برد تا ناپولی امروز با کسب سه امتیاز برابر سالرنیتانا جشن قهرمانی زودهنگام خود را برگزار کند.

گزارش بازی اینتر و لاتزیو ۱۴۰۲/۰۲/۱۰

اینتر با ۵۴ امتیاز در رده هفتم سری آ قرار داشت و به فاصله هفت بازی تا پایان در رقابت شدید با لاتزیو، میلان، یوونتوس، رم و آتالانتا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان قرار دارد. در چنین شرایطی اینتر امروز میزبان لاتزیویی بود که در رده دوم قرار داشت و می خواست برنده شود تا ناپولی امروز زودهنگام جشن قهرمانی نگیرد.

اینتر بازي را بهتر شروع کرد و در دقیقه ششم بازی می توانست به گل برسد، ولی ضربه بروزویچ را گلر لاتزیو مهار کرد. اینتر همچنان برتری محسوسی داشت و کمی بعد روی ضربات لوکاکو، مخیتاریان و کوریا خطرناک ظاهر شد، ولی هیچکدام به گل تبدیل نشدند.

در دقیقه ۲۶ بازي اینتر توسط مخیتاریان به گل رسید ولی گل به دلیل آفساید آنخل کوریا که پاس را ارسال کرده بود، مردود اعلام شد. چهار دقیقه بعد لاتزیو موفق به گلزنی شد.

در این گل فرانچسکو آچربی نقش مهمی داشت. این مدافع ۳۵ ساله که سابقه چهار فصل بازی برای لاتزیو را دارد و از سال گذشته برای اینتر بازی می کند، در کنترل توپ اشتباهی نابخشودنی داشت و توپ را بیرون محوطه جریمه تقدیم لوئیز آلبرتو کرد. ستاره اسپانیایی نیز توپ را به فلیپه اندرسون رساند و این بازیکن برزیلی با شوتی تماشایی توانست گل اول لاتزیو را به ثمر برساند.

اینتر در دقیقه ۳۷ توسط می، توانست گل تساوی را بزند، ولی شوت پای راست مخیتاریان از روی دروازه به بیرون رفت. لاتزیو نیز در دقایق پاياني دو شانس خوب گلزنی توسط اندرسون و رومانیولی داشت که با درخشش اونانا بی اثر ماندند. در نهایت نیمه اول با برتری ۰-۱ لاتزیو به اتمام رسید.

اینتر نیمه دوم را هجومی شروع کرد و در دقیقه ۵۴ روی ارسال دی مارکو و ضربه بارلا می توانست به گل برسد، ولی توپ به بیرون رفت. در دقیقه ۶۰ اونانا واکنشی استثنایی روی ضربه آلبرتو داشت و اجازه نداد اینتر گل دوم را هم دریافت کند.

بالاخره حملات اینتر در دقیقه ۷۷ به ثمر نشست. لائوتارو روی پاس لوکاکو از چند قدمی دروازه و در حالتی نامتعادل به توپ ضربه زد و توانست گل مساوی را به ثمر برساند.

اینتر ۵ دقیقه بعد گل دوم را هم زد. ارسال از راست لوکاکو و ضربه آکروباتیک گوسنس به تور نشست و ستاره آلمانی در ادامه از ناحیه شانه مصدوم نیز شد. نراتزوری به فاصله ای اندک ورق را برگرداند و بازی باخته را با برد عوض کرد.

روی پاس به عقب اشتباه وسینو، بازیکن لاتزیو، اینتر در دقیقه ۹۰ توسط لائوتارو گل سوم را هم به ثمر رساند و گل توسط VAR نیز تایید شد تا کار تیم فوتبال لاتزیو تمام شود.

اینتر این بازي را ۳-۱ برد تا ناپولی در یک قدمی قهرمانی قرار بگیرد.

varzesh3.com
  • 12
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر