شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
۰۸:۱۸ - ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۱۰۰۹۲
فوتبال جهان

گزارش بازی یوونتوس و لاتزیو ۱۴۰۱/۱۱/۱۴

فیلم/ خلاصه دیدار یوونتوس ۱-۰ لاتزیو (جام حذفی ایتالیا)

یوونتوس با پیروزی ۱-۰ مقابل لاتزیو، به مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا صعود کرد.

گزارش بازی یوونتوس و لاتزیو ۱۴۰۱/۱۱/۱۴

شاگردان مکس آلگری که بعداز کسر ۱۵ امتیاز در سری A شانسی برای قهرمانی ندارند، امشب در کوپا ایتالیا موفق شدند لاتزیو را شکست بدهند و به جمع چهار تیم پاياني راه پیدا کنند.

دو تیم بازي را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه ۱۴ بود که اولین موقعیت بازی نصیب ماتیا زاکانی شد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

یک دقیقه بعد نوبت یوونتوسی ها بود که روی دروازه حریف خطرساز شوند ولی ضربه فیلیپه کاستیچ را لوئیس ماکسیمیانو به خوبی مهار کرد.

در ادامه این بازیکنان یوونتوس (Juventus F.C) بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند ولی حملات این تیم به موقعیت خاصی روی دروازه حریف منجر نمی شد تا اینکه یک دقیقه پیش از پایان نیمه اول، سرانجام این تیم به گل رسید. روی ارسال کاستیچ از سمت راست بود که گلیسون برمر از اشتباه ماکسیمیانو در خروج از دروازه استفاده کرد و با ضربه سر دروازه لاتزیو را باز کرد. نیمه اول با همین یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را تیم فوتبال لاتزیو با یک تعویض آغاز کرد و پدرو رودریگس به جای چیرو ایموبیله به زمین رفت تا تیم میهمان این نیمه را هجومی تر آغاز کند. بازیکنان لاتزیو در دقایق ابتدایی بازی را در اختیار داشتند اما نمی توانستند موقعیت خاصی روی دروازه یووه ایجاد کنند.

در ادامه بازي متعادل شد و یوونتوسی ها هم پیش کشیدند و در دقیقه ۷۰ بود که مویزه کین صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او از زاویه ای نه چندان مناسب را ماکسیمیانو مهار کرد.

در دقایق پاياني بازی این یوونتوسی ها بودند که برای زدن گل دوم تلاش بیشتری به خرج دادند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان یک گل به سود یووه به پایان رسید.

varzesh3.com
  • 16
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر