دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۲
۰۲:۰۶ - ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۶۰۱۴۶
فوتبال جهان

گزارش بازی منچسترسیتی و ناتینگهام فارست ۱۴۰۱/۰۶/۰۹

خلاصه بازی منچسترسیتی ۶-۰ ناتینگهام فارست؛ هت تریک دوباره هالند

منچسترسیتی در خانه برابر ناتینگهام فارست به میدان رفت و در شب هت تریک هالند، این تیم را با تحمیل شکست ۶ بر صفر تحقیر کرد.

گزارش بازی منچسترسیتی و ناتینگهام فارست ۱۴۰۱/۰۶/۰۹

در شبی که باز هم شاهد درخشش ارلینگ هالند و هت تریک این ستاره گلزن و نروژی و البته دو گل جولین آلوارز بودیم، سیتیزن ها در خانه با شش گل ناتینگهام فارست را مغلوب کرده و نشان دادند باز هم مدعی فتح قهرمانی هستند.

تیم فوتبال منچسترسیتی بازی را بهتر آغاز کرد و در همان لحظات ابتدایی و روی اثرگذاری رودری و ضربه خولین آلوارز در دهانه دروازه می توانست به گل برسد، ولی دروازه بان ناتینگهام فارست واکنش نشان داد.

اما در ادامه سیتی خيلي زود و در دقیقه ۱۲ به گل اول دست یافت. روی ارسال فیل فودن از سمت چپ، ارلینگ هالند در مقابل دروازه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای هوشمندانه دروازه ناتینگهام فارست را باز کرد.

حملات سیتی ادامه یافت و این تیم خیلی زود به گل دوم نیز دست یافت. ضربه فیل فودن از درون محوطه جریمه توسط هندرسون برگشت داده شد و روی ریباند ارلینگ هالند برای زدن گل دوم برابر دروازه خالی، حاضر و آماده بود.

ولی این پایان کار نبود و  منچسترسیتی (Manchester City F.C) در دقیقه ۳۸ به گل سوم نیز دست یافت. ضربه سر جان استونز در دهانه دروازه به ارلینگ هالند رسید و این ستاره نروژی با پروازی بلند و ضربه سر دقیق خود، هت تریکش را تکمیل کرده و گل سوم را به ثمر رساند.

در لحظات پایان نیمه اول ضربه خولین آلوارز از فاصله ای قابل توجه به دیرک دروازه ناتینگهام فارست برخورد کرد و در نهایت ۴۵ دقیقه نخست با برتری ۰- ۳ سیتی به پایان رسید.

اما سیتیزن ها نیمه دوم را نیز هجومی شروع کردند و خیلی زود به گل چهارم رسیدند. پاس عرضی برناردو سیلوا (Bernardo Silva) در پشت محوطه به ژوآئو کانسلو رسید و این ستاره پرتغالی با ضربه ای محکم و تماشایی موفق به گلزنی شد.

در دقیقه ۶۰ برناردو سیلوا با حرکتی تماشایی صاحب فرصت شده و از فاصله ای قابل توجه شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه او با عکس العمل هندرسون همراه شد.

ولی در دقیقه ۶۵ نوبت زدن گل پنجم فرا رسید. روی پاس زمینی ریاض محرز، جولین آلوارز در سمت راست محوطه در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و با ضربه ای زمینی دروازه ناتینگهام فارست را باز کرد.

دقایقی بعد ریاض محرز در موقعیتی تک به تک می توانست به راحتی گل ششم سیتی را به ثمر برساند، اما ضربه این ستاره الجزایری با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۸۸ جولین آلوارز در مرکز محوطه صاحب توپ شده و با ضربه ای دقیق به طاق دروازه موفق به گلزنی شد تا سیتی در این دیدار با نتیجه ۰- ۶ به برتری دست یابد.

varzesh3.com
  • 19
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر