پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۰۸:۵۶ - ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۱۱۰۲۳۵
فوتبال جهان

گزارش بازی استون ویلا و منچستریونایتد ۱۴۰۲/۱۱/۲۲

فیلم/ خلاصه دیدار استون ویلا ۱-۲ منچستریونایتد (هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس)

ورزش سه | منچستریونایتد در بازی هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس موفق شد استون ویلا را با نتیجه ۲-۱ از پیش رو بردارد.

گزارش بازی استون ویلا و منچستریونایتد ۱۴۰۲/۱۱/۲۲

تیم فوتبال منچستریونایتد در بازي هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف استون ویلا رفت و با گل های راسموس هویلوند و اسکات مک تامینی به برد دست پیدا کرد.

این دیدار با حملات یونایتد آغاز شد و شاگردان اریک تن هاخ بهتر از حریف بازی را آغاز کردند. در دقیقه ۱۳ اگر تکل به موقع داگلاس لوییز نبود ضربه خطرناک راسموس هویلند این شانس را داشت که دروازه حریف را باز کند.

تلاش یونایتد در دقیقه ۱۷ جواب داد. راسموس هویلند موفق شد با جای گیری خوب در محوطه جریمه ویلا ضربه سر هری مگوایر پس از ارسال ضربه کرنر را از بین پاهای دروازه بان حریف عبور بدهد و اولین گل این بازی را به ثمر برساند.

اونانا در نیمه اول برتری یونایتد را به خوبی حفظ کرد. این دروازه بان در دقیقه ۲۲ ابتدا ضربه خطرناک جان مک گین را دفع کرد و سپس دقیقه ۲۴ موقعیت تک به تک را از این بازیکن با خروج به موقع گرفت.

در ادامه نیمه استون ویلا بیشتر تلاش داشت تا به گل تساوی برسد و طبیعی بود که به همین دلیل یونایتد کمی عقب بنشیند. در نهایت تلاش میزبان برای گلزنی راه به جایی نبرد تا یونایتد در نیمه اول برنده به رختکن برود.

یونایتد نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴۷ مارکوس رشفورد پس از نفوذ به محوطه جریمه استون ویلا موفق شد به سمت چارچوب ضربه بزند که امیلیانو مارتینز آن را به خوبی مهار کرد.

دو دقیقه پس از شوت رشفورد، اونانا یک بار دیگر دروازه یونایتد را نجات داد. او با شوت ناگهانی اولی واتکینز در محوطه جریمه یونایتد غافلگیر شد اما موفق شد با کنترل سینه این ضربه را مهار کند. بازی بیشتر در نیمه دوم با حملات ویلا دنبال می شد.

ادامه این حملات در دقیقه ۶۷ جواب داد و شاگردان اونای امری را به گل تساوی رساند. پس از اینکه ارسال ضربه کرنر خطرناک توسط اونانا دفع شد، توپ دوباره روی دروازه ارسال شد که داگلاس لوییز موفق شد این بار توپ را پیش از مداخله دروازه بان یونایتد وارد دروازه کند.

بعد از گل تساوی، این یونایتد بود که بازی را بهتر دنبال می کرد. شاگردان تن هاخ در آستانه از دست دادن یک برد دیگر بودند که فشار بیشتری را به حریف وارد کردند.

در دقیقه ۸۶ اسکات مک تامینی چند دقیقه پس از تعویض با مارکوس رشفورد به تعویض طلایی تیمش تبدیل شد. او روی ارسال دیوگو دالوت با یک ضربه سر مطمئن دروازه دیبو مارتینز را باز کرد و تیمش را پیش انداخت.

یونایتد پس از گل تلاش کرد جریان بازی را مدیریت کند، اما اگر واکنش اونانا در دقیقه ۹۰ نبود این امکان وجود داشت که اولی واتکینز گل تساوی را به ثمر برساند و سرنوشت بازی را تغییر دهد. در نهایت این بازی پس از ۸ دقیقه وقت اضافه با برد یونایتد به پایان رسید.

شیاطین سرخ با این برد ۴۱ امتیازی شدند، ولی همچنان در رده ششم جای دارند. استون ویلا (Aston Villa F.C) 46 امتیازی هم رده پنجم را در اختیار دارد.

varzesh3.com
  • 18
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر