یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳
۰۸:۰۲ - ۱۷ دي ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۰۰۱۸۹
فوتبال جهان

گزارش بازی منچستریونایتد و اورتون ۱۴۰۱/۱۰/۱۶

فیلم/ خلاصه دیدار منچستریونایتد ۳-۱ اورتون (جام حذفی انگلیس)

منچستریونایتد با پیروزی ۳-۱ مقابل اورتون، راهی دور چهارم جام حذفی انگلیس شد.

گزارش بازی منچستریونایتد و اورتون ۱۴۰۱/۱۰/۱۶

در شبی که یونایتد روی اشتباه عجیب داوید دخیا، یک گل بد دریافت کرد، این تیم توانست با پیروزی مقابل اورتون، راهی مرحله بعد جام حذفی انگلیس شود.

تیم فوتبال منچستریونایتد بازي را هجومی آغاز کرد و تنها ۴ دقیقه از بازی سپری شده بود که آنتونی گل اول بازی را به ثمر رساند. روی حرکت خوب مارکوس رشفورد از سمت چپ و پاس در عرض او بود که توپ از مقابل دروازه اورتون عبور کرد و روی تیر دوم به آنتونی رسید و این ستاره برزیلی هم به راحتی کار را تمام کرد.

دو دقیقه بعد، روی پاس برونو فرناندز، این مارسیال بود که می توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه خطرناک او از کنار دروازه تیم فوتبال اورتون به بیرون رفت.

در ادامه بازیکنان اورتون پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۱۳ به گل برسند اما ضربه دمارای گری به تیر دروازه یونایتد برخورد کرد. ولی یک دقیقه بعد، تیم میهمان روی اشتباه دخیا به گل تساوی رسید. توپ در یک رفت و برگشت در سمت چپ محوطه جریمه یونایتد به نیل موپای رسید و او هم از زاویه بسته توپ را به سمت دروازه زد که دخیا می توانست به راحتی آن را مهار کند اما توپ از بین پاهای دروازه بان یونایتد عبور کرد و کانر کودی، مدافع پیش تاخته اورتون، به راحتی کار را تمام کرد.

بازیکنان یونایتد می توانستند خیلی زود بار دیگر پیش بیفتند اما ضربه مارسیال را که با پاس رشفورد صاحب موقعیت شده بود را جوردن پیکفورد از بالای دروازه به بیرون فرستاد.

در ادامه باز هم این بازیکنان منچستریونایتد بودند که صاحب موقعیت های بهتری شدند اما در نیمه اول توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و در نهایت دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن رفتند.

نیمه دوم هم با حملات منچستریونایتد آغاز شد و این بار هم این تیم خیلی زود به گل رسید. در دقیقه ۵۲ بود که بار دیگر راشفورد از سمت چپ حرکتی را آغاز کرد و پاس در عرض او به مقابل دروازه اورتون با اشتباه کانر کودی، وارد دروازه پیکفورد شد.

بعد از این گل هم برتری یونایتد ادامه داشت و در دقیقه ۵۴، روی همکاري آنتونی و دیوگو دالوت، یونایتد صاحب موقعیت شد ولی واکنش به موقع پیکفورد، دروازه اورتون را نجات داد.

در ادامه تیم میهمان پیش کشید و حملات بیشتری روی دروازه یونایتد داشت تا اینکه در دقیقه ۷۴، دومینیک کالورت لوین برای بار دوم دروازه یونایتد را باز کرد اما داور بعد از استفاده از VAR، به دلیل در آفساید قرار داشتن شیموس کولمن، این گل را نپذیرفت.

در دقایق پاياني هم بازیکنان اورتون تلاش زیادی کردند تا به گل تساوی برسند اما حملات آنها ثمری نداشت و در مقابل این منچستریونایتد (Manchester United F.C) بود که در وقت های اضافی به گل سوم رسید. الخاندرو گارناچو که پا به توپ وارد محوطه جریمه اورتون شده بود، توسط بن گادفری سرنگون شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. رشفورد پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت پیکفورد، دروازه را باز کرد تا یونایتد با پیروزی ۳-۱ راهی مرحله بعد شود.

varzesh3.com
  • 14
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر