پنجشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳
۰۸:۳۹ - ۰۱ آبان ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۸۰۰۰۱
فوتبال جهان

گزارش بازی میلان و یوونتوس ۱۴۰۲/۰۷/۳۰

فیلم/ خلاصه دیدار میلان ۰-۱ یوونتوس (هفته نهم سری آ ایتالیا)

میلان و یوونتوس در حساس‌ترین بازی این هفته فوتبال ایتالیا مقابل هم قرار گرفتند و شاگردان ماسمیلیانو آلگری موفق شدند میزبان را ۱-۰ شکست دهند.

گزارش بازی میلان و یوونتوس ۱۴۰۲/۰۷/۳۰

هر دو تیم با تعداد زيادي غایب برابر همدیگر صف آرایی کردند. میلان امیدوار بود بتواند با شکست یوونتوس در سن سیرو دوباره به صدر جدول برود و آلگری هم به دنبال نزدیک تر شدن به صدر و کم تر کردن فاصله با اینتر بود.

میلان بازي را بهتر شروع کرد و صاحب توپ و میدان بود. یوونتوس هم طبق انتظار به دفاع رفته بود و منتظر فرصت برای خلق ضدحمله یا استفاده از ضربات ایستگاهی بود.

در دقیقه ۱۴ ژیرو در سمت چپ محوطه جریمه یوونتوس صاحب موقعیت شد و ضربه را به سمت مخالف زد، اما وویژک شزنی با یک واکنش عالی مانع از گلزنی مهاجم فرانسوی شد و توپ را دفع کرد.

بازي دوباره آرام شد و خبری از خلق موقعیت از جانب هیچکدام از دو تیم نبود. تا اینکه در دقیقه ۳۴ شوت پرقدرت و از راه دور فیلیپ کاستیچ به شکل خطرناکی از کنار دروازه میلان به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۰ تیموتی وه آ با یک پاس رو به جلو برای مویزه کین او را صاحب موقعیت کرد و این مهاجم ایتالیایی با چرخش و فریب مالک تیاو در آستانه تک به تک شدن با دروازه بان بود، اما تیاو خطا کرد و داور به دلیل جلوگیری این بازیکن از موقعیت ۱۰۰ درصد گلزنی، او را از زمین بازی اخراج کرد.

در ادامه کاشته به دست آمده پشت محوطه میلان برای تیم فوتبال یوونتوس سودی نداشت و دور شد.

بازي در نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم میلان کاملاً به دفاع رفته بود و خبری از سبک بازی این تیم در نیمه اول نبود. یوونتوس هم از خلق موقعیت گلزنی ناتوان بود و چشم به شوت های از راه دور و ضربات ایستگاهی داشت.

در دقیقه ۶۳، مانوئل لوکاتلی با یک ضربه راه دور سعی در تهدید دروازه میزبان داشت. ضربه او در بین راه کرونیچ برخورد کرد و وارد دروازه میلان شد تا یوونتوس در سن سیرو یک بر صفر عقب بیفتد.

یوونتوس پس از گل کمی عقب تر رفت، اما حملات نصفه و نیمه خود را ادامه داد تا فرصتی برای جلو کشیدن نصیب میلان ده نفره نشود.

در یکی از این حملات در دقیقه ۸۶ شوت خطرناک دوشان ولاهوویچ را میرانته به شکلی عالی دفع کرد و مانع بیشتر شدن اختلاف شد.

در ادامه میلان نتوانست موقعیتی خلق کند و یوونتوس هم بازی را کنترل کرد تا این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود بانوی پیر به اتمام برسد.

varzesh3.com
  • 17
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر