پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۰۹:۰۱ - ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۱۱۰۲۳۶
فوتبال جهان

گزارش بازی میلان و ناپولی ۱۴۰۲/۱۱/۲۲

فیلم/ خلاصه دیدار آث میلان ۱-۰ ناپولی (هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا)

ورزش سه | میلان موفق شد در هفته بیست و چهارم رقابت‌های سری‌آ ۱-۰ ناپولی را شکست دهد.

گزارش بازی میلان و ناپولی ۱۴۰۲/۱۱/۲۲

میلان موفق شد در ورزشگاه جوزپه مه آتزا ناپولی را ۱-۰ شکست دهد و به یک امتیازی یوونتوس برسد. میلان موفق شد با ارائه یک بازي برتر با شایستگی به پیروزی برسد.

نخستین موقعیت بازی در دقیقه ۱۱ برای ناپولی حاصل شد.کویچا کواراتسخلیا موفق شد با تکنیک خوب خودش تئو هرناندز را پشت سر بگذارد و به محوطه جریمه نفوذ کند. او ارسالی را به دهانه دروازه برای جیووانی سیمئونه ارسالی کرد که این بازیکن به طور عجیبی ضربه اش را به آسمان فرستاد.

اما میلان رفته رفته بازی را به دست گرفت و موفق شد در دقیقه ۲۵ توسط تئو هرناندز به گل برسد. حرکت را خود هرناندز شروع کرد و با پاس کاری خوب با الیویه ژیرو و رافائل لیائو خودش به محوطه جریمه نفوذ کرد. لیائو توپ را به زیبایی برای او به محوطه جریمه ارسال کرد و این ستاره هم موفق شد بعد از یک کنترل توپ ضربه پای چپش را به کنج سمت چپ دروازه ناپولی برساند.

سه دقیقه بعد رافائل لیائو با پای راست از محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که توپ محکمش توسط دروازه بان دفع شد.

در دقیقه ۳۵ متئو گابیا شانس خودش را برای گلزنی از پشت محوطه جریمه امتحان کرد که باز هم با مهار دروازه بان ناپولی همراه شد.

بعد از این ضربه و با تعویض داویده کالابریا کاپیتان میلان به دلیل مصدومیت، بازی افت کرد و میلان بدون این که میل خاص به حمله داشته باشد مانع موقعیت سازی بازیکنان ناپولی شد و تیم میهمان در نیمه اول حتی یک شوت به چهار چوب هم نداشت.

در نیمه دوم تیم فوتبال ناپولی مالکیت توپ را در اختیار گرفت اما باز هم قادر به موقعیت سازی جدی نبود. متئو پولیتانو در دقیقه ۵۰ اقدام به شوتزنی کرد که ضربه اش با اختلاف کمی از کنار دروازه مایک مانیان به بیرون رفت.

ده دقیقه بعد تئو هرناندز می توانست روی یک ضربه کرنر گل دوم خودش را به ثمر برساند که با مهار دوباره دروازه بان ناپولی ناکام ماند.

تیم میهمان در نیمه دوم هم نمی توانست از برتری مالکیت توپ استفاده کند و اغلب به دلیل عدم برنامه برای نفوذ به محوطه، با شوت های بی دقت موقعیت حمله را به پایان می برد. در یکی از معدود موقعیت های ناپولی و تنها شوت درون چهارچوب این تیم، کواراتسخلیا از بیرون محوطه جریمه ضربه محکمش را به سمت راست دروازه مانیان فرستاد که دروازه بان فرانسوی موفق شد آنرا دفع کند.

در دقیقه ۷۹ پولیتانو در محوطه جریمه در موقعیت مناسبی قرار گرفت که ضربه پای چپ او به سمت چپ دروازه با دخالت متئو گابیا دفع شد.

موقعیت های شوت زنی یکی پس از دیگری باز هم برای پولیتانو و آنگیسا از دست رفتند تا بازی با همین نتیجه به پایان برسد. 

میلان ۵۲ امتیازی شد و با یک بازی بیشتر نسبت به یووه به یک امتیازی این تیم در رده دوم رسید. ناپولی هم با این شکست و به دنبال نتایج ضعیف این فصلش در رده نهم سری آ ایتالیا قرار گرفته است.

varzesh3.com
  • 14
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر