دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
۲۲:۳۷ - ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۲۰۴۳۹
فوتبال جهان

گزارش بازی ناپولی و اینترمیلان ۱۴۰۲/۰۲/۳۱

فیلم/ خلاصه دیدار ناپولی ۳-۱ اینتر (هفته سی و ششم سری آ ایتالیا)

ناپولی، قهرمان زودهنگام سری آ، در هفته سی و ششم این لیگ در خانه‌اش به مصاف اینتر رفت و با نتیجه ۳-۱ به پیروزی رسید.

گزارش بازی ناپولی و اینترمیلان ۱۴۰۲/۰۲/۳۱

فینالیست لیگ قهرمانان اروپا، امشب به شهر ناپل رفت تا در هفته سی و ششم سری آ ایتالیا مقابل قهرمان زودهنگام این فصل، ناپولی قرار بگیرد. ناپولی ابتدا با گل آنگیسا در نیمه دوم پیش افتاد ولی لوکاکو کار را برای نراتزوری به تساوی کشاند. در واپسین دقایق دی لورنزو برای ناپولی به گل رسید. اما این پایان کار شاگردان اسپالتی نبود و گائتانو در وقت های تلف شده در دقیقه ۵+۹۰ گل سوم تیمش را زد تا اینتر از ورزشگاه دیه گو مارادونا با شکست ۳-۱ به خانه برگردد.

اولین فرصت بازي نصیب ناپولی شد. آنگیسا در حاشیه محوطه جریمه اینتر گوسنس را از پیش رو برداشت ولی والی سرضرب او با اختلافی اندک از کنار دروازه اونانا بیرون رفت.

تیم فوتبال ناپولی همچنان تیم بهتر بود و در دقیقه ۳۳ کرنر ارسالی این تیم محوطه جریمه اینتر را به هم ریخت. اوسیمن که توپ را ناگهان در مقابل خود دید با یک ضربه آکروباتیک تماشایی قصد گلزنی داشت که توپ او از کنار دروازه بیرون رفت.

در دقیقه ۴۱ اینتر ضربه بزرگی دریافت کرد و ۱۰ نفره شد. روبرتو گالیاردینی که در دقایق اولیه کارت زرد دریافت کرده و داور بارها به او تذکر داده بود به دلیل تکل شدیدی که روی آنگیسا انجام داد دومین کارت زرد را گرفت و اخراج شد.

دو تیم در نهایت نتوانستند دروازه هم را باز کنند و در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ناپولی نیمه دوم را با برتری نسبت به اینتر آغاز کرد. دی لورنزو در سمت راست پاسی از زلینسکی دریافت کرد و شوتی محکم به سمت دروازه شلیک کرد ولی اونانا با یک شیرجه موفق شد توپ را با کف دست دفع کند. چند دقیقه بعد اونانا واکنش عالی دیگری داشت و مانع از باز شدن دروازه اش توسط کواراتسخلیا شد.

یک دقیقه بعد از شوت کواراتسخلیا ناپولی به گل رسید. انگیسا پاس زلینسکی را کنترل کرده و با شوتی سرضرب اونانا را مغلوب کرد تا ناپولی اولین گل بازی را به ثمر برساند.

ولی اینتر قصد نداشت به راحتی تسلیم شود. در دقیقه ۸۲ با اینکه اینتر ۱۰نفره در نیمه دوم عملا نتوانسته بود از نیمه خود جلوتر بیاید ولی در این دقیقه دی مارکو سانتر کم ارتفاعی از سمت چپ روی دروازه ناپولی ارسال کرد و لوکاکو دروازه مرت که در مقابل او کاری از دستش ساخته نبود را باز کرد.

ولی این تساوی تنها سه دقیقه ادامه داشت. دی لورنزو با حرکت از سمت راست خودش را به حاشیه محوطه جریمه اینتر رساند. او با شوتی کات دار از فاصله ۲۰ متری اونانا را مغلوب کرده و توپ را به تور دروازه اینتر چسباند تا ناپولی بار دیگر پیش بیفتد.

ناپولی با وجود پیش افتادن از اینتر همچنان به دنبال گلزنی بود و در دقیقه ۹۰+ ۵ موفق شد اختلاف را به دو گل افزایش دهد. جیووانی سیمئونه پاس جان لوکا گائتانو را وارد دروازه نراتزوری کرد تا این بازی با نتیجه ۳-۱ به پایان برسد.

اینتر این فرصت را داشت که در صورت پیروزی بر ناپولی به صورت موقت با عبور از یوونتوس به رتبه دوم جدول صعود کند ولی با شکست مقابل قهرمان زودهنگام فصل در حال حاضر با ۶۶ امتیاز در رتبه سوم جدول ایستاده است.

varzesh3.com
  • 11
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر