پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲
۲۱:۴۷ - ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۲۰۳۲۷
فوتبال جهان

گزارش بازی پاری‌سن‌ژرمن و رن ۱۴۰۱/۱۲/۲۸

فیلم/ خلاصه دیدار پاری‌سن‌ژرمن ۰-۲ رن (هفته بیست و هشتم لیگ فرانسه)

پاری سن ژرمن در دیداری خانگی مقابل رن با نتیجه ۲-۰ شکست خورد.

گزارش بازی پاری‌سن‌ژرمن و رن ۱۴۰۱/۱۲/۲۸

پاریسی ها که ۱۱ روز قبل از رقابت های لیگ قهرمانان حذف شدند، امشب در خانه با دو گل مقابل رن شکست خوردند تا فشارها بر کریستوف گالتیه افزایش پیدا کند. هرچند علی رغم این شکست، پی اس جی همچنان با ۶۶ امتیاز، با ۹ امتیاز نسبت به لانس، در صدر قرار دارد.

درنیمه اول این پاریسی ها بودند که عملکرد بهتری داشتند و چند‌بار تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند ولی واکنش های خوب استیو مانداندا، دروازه بان باتجربه رن، مانع از گلزنی ستاره پاری سن ژرمن شد.

در مقابل در دقیقه ۴۵، این رن بود که به گل اول بازی رسید. روی پاس بلند دیدنی بنجامین بوریژو به پشت مدافعان پاری سن ژرمن بود که کارل توکو اکامابی در موقعیت گلزنی قرار گرفت و با یک ضربه محکم، کار را تمام کرد.

نیمه دوم را تیم میهمان بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل دوم رسید. این بار روی یک حمله سریع از سمت چپ بود که پاس در عرض ازلی اوگوچوکوو به دهانه دروازه را آرنولد کالیموئندو تبدیل به گل کرد تا اختلاف به دو گل افزایش پیدا کند.

در ادامه پاریسی ها تلاش زیادی کردند تا گل های خورده را جبران کردند و یکی دو موقعیت خوب گلزنی هم داشتند ولی نتوانستند از آن ها استفاده کنند و در نهایت بازي با نتیجه ۲-۰ به سود رن به پایان رسید.

varzesh3.com
  • 12
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر