یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱
۰۷:۵۸ - ۱۴ مهر ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۷۰۰۸۸
فوتبال جهان

گزارش بازی رئال مادرید و شاختار ۱۴۰۱/۰۷/۱۳

فیلم/ خلاصه دیدار رئال مادرید ۲-۱ شاختار (لیگ قهرمانان اروپا - ۲۰۲۲/۲۳)

در گروه F لیگ قهرمانان اروپا، رئال‌مادرید در سانتیاگو برنابئو مقابل شاختار با نتیجه ۲-۱ پیروز شد.

گزارش بازی رئال مادرید و شاختار ۱۴۰۱/۰۷/۱۳

رئال مادرید در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه ۲-۱ شاختار دونتسک را شکست بدهد.

رودریگو در دقیقه ۱۳ و وینیسیوس در دقیقه ۲۸ برای رئال و زوبکوف در دقیقه ۳۹ برای شاختار گل زدند.

رئالی ها که در دو دیدار قبلی شان در رقابت های چمپیونزلیگ سلتیک و لایپزیش را شکست داده بودند، دیشب هم مقابل شاختار به پیروزی رسیدند تا در هر سه دیدار دور رفت مرحله گروهی به پیروزی برسند.

رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

این برتری ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۱۳ تیم میزبان سرانجام به گل رسید. روی پاس خوب اورلین شوامنی بود که رودریگو صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق کار را تمام کرد.

بعد از این گل باز هم این رئالی ها بودند که ابتکار عمل را در دست داشتند و برای زدن گل دوم حملات دیگری را روی دروازه حریف ترتیب دادند تا این که در دقیقه ۲۸ به گل دوم رسیدند.

این بار رودریگو در نقش گلساز ظاهر شد و پاس خوب او را وینیسیوس با ضربه ای دقیق تبدیل به گل دوم بازي کرد.

بعد از این گل هم فشار رئالی ها کاسته نشد و در دقیقه ۳۱، روی دفع ناقص توربین، بنزما می توانست گل سوم رئال را به ثمر برساند ولی ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه شاختار به بیرون رفت.

حملات رئال ادامه پیدا کرد و این تیم صاحب یکی دو موقعیت خوب دیگر شد که نتوانست از آن ها استفاده کند. در مقابل این تیم میهمان بود که در دقیقه ۳۹، روی یکی از اولین حملات جدّي اش روی دروازه رئال به گل رسید.

روی ارسال دقیق بوگدان میخائیلچنکو بود که اولکساندر زوبکوف با یک ضربه والی دروازه میزبان را باز کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این رئالی ها بودند که حملات بیشتری روی دروازه حریف داشتند ولی در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با نتیجه ۲-۱ به پایان رسید.

نیمه دوم هم با برتری رئال آغاز شد ولی اولین موقعیت جدی این نیمه را شاختار ایجاد کرد ولی حضور بموقع فرلان مندی، مانع گلزنی مودریک شد.

در ادامه بازي متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۶۴، رودریگو روی همکاري با بنزما، صاحب موقعیت شد اما ضربه او را توربین مهار کرد.

هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم، باز هم این بازیکنان رئال بودند که بیشتر ابتکار عمل را در دست داشتند و به دنبال زدن گل سوم بودند اما دفاع فشرده شاختار مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد.

در دقیقه ۸۹، روی پاس خوب فده والورده، این بنزما بود که صاحب موقعیت شد ولی ضربه او را توربین به بیرون فرستاد.

فشار حملات رئال در وقت های تلف شده هم ادامه داشت و در دومین دقیقه از وقت های اضافه، مارکو آسنسیو می توانست گل سوم را به نام خود ثبت کند ولی ضربه او به تیر برخورد کرد و در نهایت بازی با همان نتیجه ۲-۱ به پایان رسید.

varzesh3.com
  • 10
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر