جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲
۰۹:۵۲ - ۲۵ دي ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۰۰۲۴۷
خواندنی ها و دیدنی ها

ویدیوی نبرد بستنی فروش ترکیه‌ای و مرد میانسالی که بیش از ۷ میلیون بار دیده شد

بستنی فروشان ترکیه، به خاطر شوخی و سر به سر گذاشتن با مشتریانی که سعی می کنند بستنی قیفی را از آنها بگیرند شناخته می شوند. ویدیوهایی از افرادی که این فروشندگان با آنها شوخی می‌کنند به قدری در فضای مجازی پخش می‌شوند که به خاطر این شیطنت ها به شهرت جهانی رسیده اند.

این بستنی فروش ها با استفاده از اسکوپ های بلندشان مدام سر به سر مشتریان می گذارند و در اغلب موارد، مشتریان نمی توانند در همان ابتدا، بستنی خود را دریافت کنند. اما یک مرد، حاضر نشد با این شوخی بستنی فروش همراه شود. یک ویدیوی وایرال شده که در توییتر آپلود شده است نشان می‌دهد که یک بستنی‌فروش ترکیه‌ای در حال انجام شوخی های معمول خود است و بستنی را از مشتری ناراضی دور می‌کند. در حالی که جمعیتی برای تماشای شوخی فروشنده دور آنها جمع شده اند، مرد بر خلاف انتظار همه عمل می کند.

او در لحظه مناسب، اسکوپ بلند بستنی را از دست فروشنده می رباید و به شدت آن را تکان می دهد تا از دستان بستنی فروش دور شود. با کشیدن اسکوپ از این طرف به آن طرف، به نظر نمی رسد، هیچ یک از طرفین بخواهند تسلیم شوند.

اما در میان کشمکش، مرد که بستنی را در فاصله چند سانتی متری صورتش دید با یک حرکت در همان وضع بستنی را خورد و باعث خنده همه تماشاچیان شد. او که به طرز قابل مشاهده ای از خودش راضی به نظر می رسد، سرش را با رضایت تکان می دهد.

بعد از اینکه مرد بستنی‌اش را خورد، فروشنده به او یک دستمال تعارف می کند که او با غرور و قدرت دستمال را گرفته و دهانش را پاک کرد. 

این ویدیو ۷.۲ میلیون بازدید و ۷۵ هزار لایک به دست آورده است.

  • 18
  • 1
۵۰%
بیشتر بخوانید:
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر