یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
۱۶:۵۵ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۵۰۰۱۳۵
خواندنی ها و دیدنی ها

فیلم/ مبارزه دیدنی دو مار موش خوار بر سر قلمرو

حیوانات نیز مانند انسان دارای قلمرو هستند. اگر حیوانی وارد قلمرو حیوان دیگری شود حتی اگر حیوانی همجنس باشد بدون شک مورد تعقیب و مواخذه قرار می‌گیرد. مانند مبارزه دو مار موش خوار بر سر قلمرو که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده و مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

در این ویدئو این دو مار موش خوار بزرگ در حالی که در یک منطقه پر آب و علف و نزدیک به رودخانه در جدال با هم هستند دیده می‌شوند. اگرچه اندازه این دو مار مشخص نشده، اما بنا به گزارش سایتی که این ویدئو و خبر را منتشر کرده هر دو مار موش خوار غول پیکر بودند.

«سوسانتا ناندا»، مامور جنگلبانی هندوستانی که معمولا ویدئو‌هایی جذاب از دنیای حیوانات را در توئیتر خود منتشر می‌کند این ویدئو را در توئیتر منتشر کرد. او در توضیح کوتاهی در شرح این ویدئو نوشت: «مبارزه این دو مار برای تعیین قلمرو.» این ویدئو پس از انتشار در توئیتر مورد توجه کاربران قرار گرفت. این ویدئو از زمان انتشار بیش از ۲۶۰۰ بیننده داشته است.

گفتنی است؛ ویدئوی مبارزه این دو مار در حالی مورد توجه کاربران قرار گرفت که بنا به گزارش National Geographic چنین رفتاری از سوی مار‌های نر تا هنگامی ادامه پیدا می‌کند که یکی از آن‌ها روی زمین سقوط کند که در اصطلاح به آن  Plaiting Combat گفته می‌شود.

yjc.ir
  • 18
  • 5
۵۰%
بیشتر بخوانید:
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر