دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
۰۸:۱۶ - ۰۵ تير ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۴۰۰۹۲
خواندنی ها و دیدنی ها

زشت‌ترین سگ جهان انتخاب شد +فیلم

آخرین برنده مسابقه ۵۰ ساله زشت‌ترین سگ جهان پس از نجات از مرگ حتمی برنده این جایزه شد.

لیندا المکوئیست، از شهر توسان ایالت آریزونا، در حالی که سگ کوچکش را بالا نگه داشته بود، به شادمانی پرداخت، چرا که "اسکوتر" به دلیل ویژگی‌هایش به عنوان زشت‌ترین سگ جهان شناخته شد.

این مسابقه که از ۵۰ سال گذشته تاکنون در پتالومای کالیفرنیا برگزار می‌شود یک رویداد مشهور جهانی است که فرزندخواندگی سگ‌ها را ترویج می‌کند.

اسکوتر، یک سگ چینی با مو‌های کم پشت، دم موش مانند و زبانی که در دهانش نمی‌ماند، مطمئناً در هفت سال زندگی خود بر چالش‌ها غلبه کرده است. با پا‌های عقبی به دنیا آمده بود که رو به عقب بود، وضعیتی که به نظر می‌رسید او هرگز راه نخواهد رفت.

هنگامی که او فقط یک توله بود، یک پرورش دهنده آن را به کنترل حیوانات در توسان آورد تا او را بکشد. در بیوگرافی شرکت در مسابقه اسکوتر آمده است که یک امدادگر او را به خانه برد تا به او فرصتی برای یافتن یک خانه خوب و یک زندگی نسبتاً معمولی بدهد.

بیوگرافی او می‌گوید که اسکوتر با کمک درمان و یک گاری تخصصی می‌تواند راه برود و نمی‌داند که با سگ‌های دیگر تفاوت دارد.

لیندا صاحب زشت‌ترین سگ جهان گفت: من بسیار خوشحالم و بسیار مفتخرم که اسکوتر به عنوان برنده مسابقه زشت‌ترین سگ جهان انتخاب شد. اسکوتر علیرغم چالش‌هایی که با پا‌های عقبی ناهنجار خود با آن روبه‌رو شده است، معنای واقعی انعطاف‌پذیری و اراده را به ما نشان داده است.

وی گفت که اسکوتر هر زمان که خسته می‌شود، به سادگی روی پا‌های خود که رو به عقب است می‌نشیند، که مانند سه پایه از آن استفاده می‌کند.

همین عزم راسخ به اسکوتر نسبت به سایر شرکت کنندگان در مسابقه زشت‌ترین سگ جهان برتری داد و جایزه برتر ۱۵۰۰ دلاری را به دست آورد.

fararu.com
  • 15
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر