۱۸:۱۱ - ۲۱ آبان ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۸۰۰۲۹۷
سیاست

فیلم/ افشاگری زاکانی از مفاسد مالی حسین فریدون

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور فسادی چند صد میلیاردی در سیستم بانکی دارد، گفت: روحانی برادرش را از دولت بیرون کرد.

 

علیرضا زاکانی نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با برنامه رو در رو با اشاره به برخی فسادهای برادر رئیس‌جمهور اظهار کرد: خطاها و فساد حسین فریدون را رسیدگی کردم، متوجه شدم که بسیار فاجعه‌آمیز است.

 

وی ادامه داد: این موارد را به طیب‌نیا وزیر اسبق امور اقتصاد و دارایی نشان دادم و وی گفت که رئیس‌جمهور متوجه این موضوعات شده و گفته برادرش را به هیأت دولت راه ندهند.

 

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فسادهای برادر رئیس‌جمهور ده‌ها و صدها میلیارد تومان است، افزود: برادر رئیس‌جمهور از جیب مردم این پول‌ها را برداشته و صورت‌سازی کرده، وام درهمی صفر درصد از بانکی در دبی گرفته و در ایران ۲۴ درصد سود می‌گیرد و سالی ۲۰۰ میلیارد تومان سود این پول در جیب فریدون می‌رود.

 

زاکانی همچنین با ترسیم ویژگی‌های مکتب امام، معتقد است موسوی، خاتمی، هاشمی، احمدی‌نژاد، روحانی و سیّدحسن خمینی در مقابل مکتب امام تعریف می‌شوند و علی لاریجانی نیز در ویژگی‌های مربوط به مکتب امام، لنگ می‌زند.

 

وی در این برنامه، به آسیب‌شناسی فعالیت‌های نیروهای انقلابی پرداخته است و پیشنهاداتی را برای این جریان در شرایط فعلی کشور مطرح کرده است.

 

 

akharin​khabar.‎​ir
an​a.‎​ir
  • 22
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.1 stars from 27 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
شاید از دست داده باشید