دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
۱۳:۰۸ - ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۰۱۹۹
سیاست

مناظره جنجالی دو دختر نوجوان درباره حجاب و تکرار یک جملعه معروف/ هر کی با حجاب مشکل داره از ایران بره!

مناظره جنجالی دو دختر نوجوان درباره حجاب جنجالی شد.

روزیاتو نوشت: در روزهای گذشته ویدئویی از مناظره ۲ دختر نوجوان درباره ی موضوع حجاب در شبکه های اجتماعی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. صحبت های یکی از این دختران نوجوان در طرفداری از قانون حجاب در کشور، واکنش های زیادی را در پی داشته است.

در بخشی از این مناظره این دختر نوجوان می گوید که اگر با حجاب در ایران مشکل دارید می‌ توانید به جای دیگری برای زندگی بروید.

کاربران فضای مجازی به این جمله واکنش نشان دادند و نوشتند که این حرف‌ آن ها را به یاد صحبت های زینب ابوطالبی مجری شبکه افق انداخته که سال ۹۸ در یک برنامه تلویزیونی گفت «هر کس اعتقاد ندارد جمع کند از ایران برود.»

بخش دیگری از صحبت های این دختر نوجوان در این مناظره نیز مورد توجه کاربران قرار گرفته و آن ها اظهارات او را با صحبت های جواد خیابانی مقایسه کرده اند.

این دختر نوجوان در جایی از مناظره داستان شنل قرمزی را با حجاب مقایسه کرده که برخی کاربران به بی‌ ربط بودن این دو موضوع اشاره کرده‌ اند.

  • 16
  • 7
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۸
غیر قابل انتشار: ۱۲
جدیدترین
قدیمی ترین
آهای طرفدارن حجاب که میگید هرکی دوست نداره از ایران بره یادتون باشه این رفتارها تون رو با دیگران .جمع کنه بره.محدودیت اجتماعی ..زندان .شکنجه.وحجاب اجباری کاری کنید که یه روزی اگر به هر نحوی حکومت عوض شد طوری باهاشون رفتارکنند که دوست دارید.. یا در کشوری دیگه که در اقلیت هستید اگر همین رفتارها رو باهاشون بکنن ..چه واکنشی نشون میدید پس لا اقل انسان باشید .در مواجهه با مخالفانتون
چه شو و فیلم مضحکی
مشاهده کامنت های بیشتر