یکشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
۱۹:۳۰ - ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۱۰۳۸۹
سیاست

فیلم/ تیراندازی در متروی نیویورک با ۱۳ زخمی

اداره پلیس نیویورک اعلام کرد بر اثر تیراندازی در ایستگاه متروی بروکلین شهر نیویورک در صبح سه شنبه به وقت محلی، حداقل ۱۳ نفر مجروح شده اند و افسران پلیس توانسته اند چند بمب منفجر نشده را کشف کنند.

شبکه خبری "فاکس نیوز" به نقل از سخنگوی پلیس نیویورک گزارش داد که این تیراندازی صبح  امروز سه شنبه به وقت محلی درحالی اتفاق افتاد که مردم درحال رفتن به سر کار بودند.

سخنگوی پلیس نیویورک گفت این تیراندازی در ایستگاه مترو خیابان سی و ششم در سانست پارک در بروکلین اتفاق افتاده است.

با این حال پلیس اعلام کرد هنوز اطلاعات دقیقی از تعداد دقیق مجروحان یا بازداشت افراد مظنون وجود ندارد.

پلیس همچنین اعلام کرد پس از دریافت گزارش هایی مبنی بر تیراندازی در ایستگاه مترو، افسران پلیس در محل حاضر شدند و چندین فرد مجروح را پیدا کرده و همچنین چند بمب منفجر نشده را کشف کردند.

تصاویر و ویدئوی منتشر شده از این حادثه، چندین نفر مجروح را نشان می دهد که بر روی زمین مترو درحالی که غرق در خون هستند، دراز کشیده اند.

در این تصاویر مردی دیده می شود که سعی می کند خونریزی پای یک فرد دیگر را متوقف کند.

پلیس از مردم خواسته است از حضور در این ایستگاه مترو و همچنین خیابان های اطراف آن خودداری کنند زیرا تحقیقات درحال انجام هستند.

«جو بایدن» در جریان تیراندازی در مترو بروکلین قرار گرفت

کاخ سفید هم اکنون با انتشار بیانیه ای به حادثه تیراندازی شدید در مترو بروکلین واقع در منطقه منهتن در نیویورک آمریکا واکنش نشان داد.

در بیانیه کاخ سفید در این خصوص آمده است: رئیس جمهور در جریان آخرین تحولات مربوط به تیراندازی در مترو بروکلین واقع در نیویورک قرار گرفت. کارکنان ارشد کاخ سفید در حال ارتباط با شهردار نیویورک و کمیسر پلیس برای ارائه هرگونه کمک هستند.

irna.ir
  • 12
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر