۱۷:۲۲ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۱۱۰۰۵۰۷
سیاست

انتشار فیلم قدیمی درگیری مامور راهور با یک شهروند/ پلیس: زن نبود، مرد بود

مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درباره پخش فیلمی در فضای مجازی با عنوان کتک زدن ۲ زن توسط پلیس راهور در اتوبان نیایش تهران توضیحاتی را ارائه کرد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: این فیلم قدیمی بوده و در همان زمان یعنی (اسفند سال ۹۷) با دستور فرمانده پلیس راهور تهران پرونده‌ای تشکیل و با متخلفین طبق موازین برخورد قانونی صورت گرفت.

در اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور‌ تهران آمده است: طبق تحقیقاتی که همان زمان از شاهدان صورت گرفت مشخص شد کسی که توسط سرباز وظیفه مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، خانم نیست. فرد مورد نظر مردی است با پیراهن قرمز و موهای بلند که ظاهری زنانه دارد و ارتباطی با ماجرا نداشته و مداخله هم کرده است.

گفتنی است این که رسانه‌های ضد انقلاب همواره در ایام انتخابات اقدام به بازنشر فیلم های قدیمی برای تخریب پرسنل ناجا و راهور و خدمتگذاران مردم می نمایند.

شایان ذکر است در سال ۹۷، سردار محمدرضا مهماندار رییس پلیس راهور تهران به این حادثه واکنش نشان داد وگفت:« ما از هیچ رفتار خشونت آمیزی حمایت نمی‌کنیم و هرفردی در هر رده‌ای که باشد و مرتکب رفتار خشونت آمیز شود با آن برخورد می‌کنیم.

البته در تصویر مشخص است که فرد ضارب سرباز وظیفه است و البته کسی که مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، خانم نیست، آقایی است با پیراهن قرمز و موهای بلند که مرتبط با موضوع هم نبوده و در ماجرا مداخله هم کرده است.

به گفته رییس پلیس راهور ناجا، این افسر وظیفه شناسایی شده و اتفاقا دارای مدرک لیسانس برق است.»

asriran.com
  • 18
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
شاید از دست داده باشید