سه شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹
۱۳:۳۸ - ۰۱ آبان ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۸۰۰۰۰۸
سیاست

نماینده مجلس: دشمن خارجی به ما گفته پراید بُنجل ۸ میلیونی را ۱۳۰ میلیون بفروشیم و بورس را به قتلگاه سرمایه‌های مردم تبدیل کنیم؟

سارا فلاحی نماینده مردم ایلام و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نطق میان‌دستور تأکید کرد: بنده طرفدار توهم تئوری توطئه نیستم اما معتقد هستم امروز کاسه ای زیر نیم کاسه است که برخی خدمات این نظام و انقلاب را در پستوهای بی کفایتی خود به اسارت گرفته اند.

وی اضافه کرد: کجا دشمن خارجی به ما گفته است پراید بنجل ۸ میلیونی را ۱۳۰میلیون بفروشیم و کک وجدان هیچ‌کسی گزیده نشود. کدام دشمن خارجی به ما گفته است که فرزندان برخی مسئولان رده بالای این مملکت به مراکز جاسوس پروری انگلیس، آمریکا و کانادا بروند، سبک زندگی‌شان عوض شود، باورهایشان عوض شود و بعد به‌عنوان سفیران دشمن برگردند و دوباره با رانت پدرانشان در فضای سیاسی و اقتصادی این سرزمین جاخوش کنند؟ پدرانشان اینجا مرگ بر آمریکا بگویند و فرزندانشان آنجا به ریش این مملکت بخندند.

فلاحی در ادامه افزود: کجا دشمن خارجی ما گفته است که بورس را به قتلگاه سرمایه‌های مردم تبدیل کنیم؟ کجا دشمن خارجی به ما گفته است که شعبان بی‌مخ‌هایی را به جان اقتصاد این سرزمین بیندازیم که هر روز یک کودتای جدید علیه اقتصاد این مردم ارائه می‌دهند.

وی مطرح کرد: روش کمیسیون داری را عوض کنیم. نگذاریم وزیری بیاید و بگوید و برود و او را به خیر و ما را به بی خیالی. اجازه ندهیم که این گزاره غلط در میان ما جا بیفتد که ۸ ماه مانده، بگذاریم و برود.

hamshahrionline.ir
  • 24
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۷
غیر قابل انتشار: ۱۳
جدیدترین
قدیمی ترین
نمایش جالبی بود ولی تکراریه
باور کنید این کشور هیچ وقت درست بشو نیست. به این خانمم بگید برو خونت از شوهر بچت مراقبت کن گلوتو الکی پاره نکن. شما که بحمدوالله مشکلت با حقوق خونه و ماشین مجلس حل شده. این کشور هیچ وقت درست نمیشه
مشاهده کامنت های بیشتر