جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
۰۰:۴۲ - ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۱۰۰۴۴۶
علمی

فیلم/ پرسه دو شی پرنده ناشناس روی ماه!

اشیا پرنده ناشناس یا یوفو. تا به حال عکس های مختلفی از آنها در نقاط مختلف دنیا و حتی خارج از جو زمین تهیه شده است، ولی هیچ کس دقیقا ماهیت آنها را نمی داند. در حالیکه بعضی نظریه پردازان توطئه آنها را تکونولوژی بعضی کشور ها می دانند بعضی دیگر احتمال می‌دهند آنها سفینه های موجودات فرازمینی باشند که از زمین بازدید می کنند.

به تازگی ویدئویی از پرسه دو یوفو روی ماه تهیه شده است. یک اخترشناس آماتور که با تلسکوپ در حال رصد ماه (Moon) بود این دو شی پرنده را روی ماه مشاهده کرد. در این ویدئو این شی پرنده در حالیکه در فاصله نزدیک به یکدیگر در حال پرواز روی ماه هستند دیده می شود. این ویدئو به تازگی در یک کانال یوتیوب توسط "جین میشل" که به تئوری های نظریه پردازی توطئه علاقمند است منتشر شده است. این ویدئو با یک کپشن به زبان فرانسوی که ترجمه آن "یوفو روی ماه" است در این کانال منتشر شد.


بنا به گفته میشل این ویدئو در بعد از ظهر تاریخ ۲۶ مارس در شهر "مونترال" کانادا تهیه شده است. در این ویدئو دست کم پرسه دو شی پرنده روی ماه دیده می شود. انتشار ویدئوی پرسه این دو شی پرنده روی ماه در حالی خبرساز می شود که هفته پیش نیز روءیت یک شی پرنده سیگاری شکل در آسمان ایالت نبراسکا آمریکا خبرساز شده بود. در ویدئویی که در کانال یوتیوب MrMBB ۳۳۳ منتشر شد عبور یک شی پرنده سیگاری شکل درخشان را از آسمان شهر "اوماها" نشان می داد.

yjc.ir
  • 18
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر