جمعه ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
۲۱:۴۱ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۳۰۰۴۹
جامعه

کلیپی تلخ از رفتار با یک دختر در برازجان بوشهر

انتشار کلیپی در فضای مجازی از شهر برازجان که مردی قوی هیکل دختر ۱۸ ساله را کف خیابان انداخته و پاهایش را روی کمر وی گذاشته، علامت سوال زیادی را پیرامون آن در پی داشته است.

به طور دقیق مشخص نیست که جرم این دختر جوان چیست و چرا چنین مورد حمله فردی با لباس شخصی که گفته می شود مامور است، قرار گرفته، ولی نیروی انتظامی در پیگیری خبرنگاران تکذیب کرده که وی مامور می باشد و گفته بزودی در این خصوص اطلاعیه می دهد.

ظاهرا چند وقت قبل، چند کلیپ از این دختر منتشر شده که شعر رپ می خوانده؛ از این رو چنین برخوردی با وی از لحاظ قانون و شرع اشتباه بوده و نوعی تجاوز محسوب می شود.

ماجرای کلیپ دستگیری دختر جوان توسط مامور پلیس در دشتستان چیست؟

ایسنا نوشت: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان در این باره عنوان کرد: متاسفانه فیلمی در فضای مجازی منتشر شده و این دستگیری را به پلیس منتسب کرده، در حالی که  پلیس هیچ نقشی در این دستگیری نداشته است.

سرهنگ آراوند در پی انتشار کلیپی در شبکه های اجتماعی مبنی بر دستگیری دختر جوان توسط مامور پلیس گفت: مرد میانسالی که اقدام به دستگیری خانم جوان نموده، شاکی خصوصی وی بوده که پس از صدور حکم جلب سیار از سوی مقام قضائی، به دلیل عدم آگاهی با قوانین شخصا و بدون هماهنگی با پلیس، اقدام به دستگیری این خانم نموده است.

وی افزود: این مرد جوان به دلیل رفتار نامناسب و خلاف شرع، توسط پلیس دستگیر شده و پس از تشکیل پرونده به همراه خانم جوان در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند. 

سرهنگ آراوند ادامه داد: متاسفانه فیلمی توسط افرادی در فضای مجازی منتشر و این دستگیری را به پلیس منتسب کرده است، در حالی که پلیس هیچ نقشی در این دستگیری نداشته و با چنین اتفاقاتی برخورد قانونی خواهد کرد.

asriran.com
  • 11
  • 7
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر