۲۰:۲۹ - ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۶۰۲۴۳۹
جرم و جنایت

قاتل خشن با انگیزه سرقت، رانندگان مسافربر را می‌كشت

جنایت‌های سریالی در مزرعه

قاتل رانندگان مسافربر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

مجرم خشن این‌بار تصمیم گرفت برای این‌كه ردی از خود باقی نگذارد، در هر سرقت خودرو، راننده‌ آن را به قتل برساند؛ مرتکب جنایت‌های هولناكی شد كه ارتکابش برای او راحت شده بود. او در آخرین جنایتش برای این‌كه مرد بدهكار را بترساند، برادر ۱۳ ساله‌اش را كشت که كارآگاهان پلیس آگاهی بوشهر با تشكیل اتاق فكری، قاتل را قبل از این‌كه رانندگان دیگری را شكار كند، به دام انداختند. مجرم ۳۶ ساله روز پنجشنبه صحنه سه جنایت خود را بازسازی كرد.

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده از سوم تیر امسال و به‌دنبال گزارش كشف جسدی در اطراف خورموج در دستور كار پلیس قرار گرفت. تیمی از كارآگاهان پلیس آگاهی با حضور در محل جنایت تحقیقات خود را آغاز كرده و در بررسی‌های اولیه متوجه شدند شلیك گلوله به پشت‌سر مرد جوان باعث قتل او شده است.

پس از تحقیقات مقدماتی جسد به پزشكی قانونی منتقل شد و ماموران با بررسی پرونده افراد ناپدید شده هویت مقتول را شناسایی كردند. تحقیق از خانواده مقتول نشان داد، او با خودروی پژو پارس خود مسافركشی می‌كرده است. با كشف این سرنخ ماموران احتمال دادند وی قربانی سرقت خودروی خود شده است.

كشف دومین جسد

تحقیقات در این‌باره ادامه داشت و ماموران در جست‌وجوی خودروی مقتول بودند كه آخرین روز مرداد امسال مرد كشاورزی در تماس با پلیس از احتمال جنایت در زمین كشاورزی‌اش خبر داد. تیمی از ماموران در مزرعه این مرد حاضر شدند كه او اظهار كرد: امروز صبح كه به مزرعه آمدم، با لكه‌های خون در زمین كشاورزی روبه‌رو شده و با بررسی لكه‌ها به چاه كشاورزی‌ام رسیدم. در اطراف دهانه چاه، رد خون بیشتر است و احتمال می‌دهم فردی را كشته‌اند و جسدش را داخل چاه، انداخته‌اند.

ماموران به بررسی داخل چاه پرداخته و جسد مردی را از آن خارج كردند.

احتمال قتل‌های سریالی

معاینه جسد نشان داد این مرد هم با شلیك گلوله به پشت سرش به قتل رسیده است. خانواده راننده، شب قبل، ناپدید شدن او را گزارش كرده بودند. این مرد هم با خودروی پرایدش مسافركشی می‌كرد و بعد از قتل، خودروی او سرقت شده بود.

كارآگاهان با بررسی گلوله‌های شلیك شده به دو قربانی دریافتند كه آنها با شلیك گلوله سلاح وینچستر شكاری از پای درآمده‌اند و  از فاصله نزدیك به آنها شلیك شده است.

بررسی دو پرونده در كنار هم، كارآگاهان را در برابر قاتلی سریالی قرار داد كه برای سرقت خودرو، رانندگان را به قتل می‌رساند. این در حالی بود كه احتمال قتل‌های بعدی توسط او دور از ذهن نبود.

شناسایی قاتل سریالی

كارآگاهان با تحقیقات علمی به یك قدمی قاتل رسیده بودند كه پنجم شهریور، مردی هراسان با پلیس تماس گرفت و گفت: مردی تبهكار از من طلب داشت و امروز برای گرفتن طلبش به خانه‌ام آمد. او یك اسلحه وینچستر شكاری همراه داشت و مرا تهدید به قتل كرد. او من و برادر ۱۳ ساله‌ام را به گروگان گرفته بود و سه بار به بهانه جور كردن پول و خرید مرا از خانه بیرون فرستاد. آخرین بار وقتی به خانه برگشتم با صحنه هولناكی روبه‌رو شدم. جسد برادرم غرق در خون روی زمین افتاده و آرش با سلاح بالای سرش بود. او سلاح را به سمت من گرفت و گلوله‌ای شلیك كرد كه گلوله گیر كرد. او تهدید می‌كرد اگر طلبش را ندهم، دفعه بعد مرا به قتل می‌رساند. در یك لحظه توانستم با پلیس تماس بگیرم و درخواست كمك كنم.

دستگیری مرد جنایتكار

كارآگاهان بلافاصله وارد عمل شده و قبل از این‌كه آرش بتواند از استان فرار كند، او را دستگیر كردند.

سلاحی كه او در قتل‌های سریالی از آن استفاده كرده بود نیز كشف شد. متهم كه هیچ راهی برای فرار نداشت در بازجویی‌ها راز سه جنایت خود را فاش كرد.

  • 18
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید