جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲
۱۴:۵۰ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۱۱۰۰۰۹۲
جامعه

واکنش شهرداری کرمانشاه به انتشار یک فیلم در فضای مجازی

در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر حضور مشاور رسانه ای شهردار کرمانشاه همراه با چند بادیگارد شخصی در جلسه خبر ی شهردار، شهرداری کرمانشاه با صدور بیانیه ای این مسئله را تکذیب کرد.

به گزارش صدا و سیما مرکز کرمانشاه، در این بیانیه آمده است:

شهرداری کرمانشاه ضمن تقدیر و تشکراز حضور خبرنگاران فهیم و فرهیخته در کنفرانس خبری شهرداری کرمانشاه یادآور می شود، فردی که شهردار کرمانشاه مشاور رسانه ای نداردبا عنوان مشاور رسانه ای شهرداری همراه با چند محافظ شخصی فیلمش در فضای مجازی منتشر شده است، هیچگونه ارتباط شغلی، کاری و مسئولیتی به عنوان مشاور شهردار نداشته و فقط به عنوان یکی از فعالان فضای مجازی در نشست خبری شهردار حضور داشته است.

اینگونه رفتار از سوی مجموعه مدیریت شهری به عنوان نهادی مردمی و خدمت گذار به جامعه شهروندی ابداً مورد تایید نیست و این اقدام از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود.

شهرام نیریزی، نقش اول ویدئوی جنجالی دیروز هم به انتشار این فیلم واکنش نشان داد.

بخشی از توضیحات نیریزی:در هتل پارسیان کرمانشاه با یک تیم تبلیغاتی که در حال فیلمبرداری بودند برخورد نمودیم و متوجه شدم که درحال فیلم برداری جهت تیزر تبلیغاتی هستند. با دعوت دوستان صرفا جهت شوخی در یکی از پلانها همبازی شدیم.....که متاسفانه یک عده  افراد مغرض این فیلم ساختگی  را بصورت وسیع پخش کردند.

نه محافظی دارم نه بادیگاردی. محافظ کجا بود. محافظ بنده خداست.

  • 19
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر