چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
۱۷:۴۰ - ۰۶ تير ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۴۰۰۵۶
جامعه

فیلم/ کتک زدن کارگر ۷۰ ساله توسط شهردار!

کارگر کرمانشاهی که چند روز قبل مورد ضرب و شتم قرار گرفت.این کارگر کرمانشاهی ادعا کرد از سوی شهردار اسلام آباد مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.کارگر کرمانشاهی بعد از این اتفاق از شهردار شکایت قضایی کرد.

 از کرمانشاه، یک کانال تلگرامی با انتشار فیلمی از ضرب و شتم کارگر شهرداری توسط علی حمیدی تبار شهردار اسلام آبادغرب خبر داد.

این کارگر ۷۰ ساله شهرداری در این فیلم می‌گوید: شهردار اسلام آباد غرب به دلیل ریختن زباله در مسیر جاده من را مورد ضرب و شتم قرار داد و با مشت به صورتم کوبید، من عمل باز کرده ام و ۷۰ سال سن دارم و حتی همکاران همراهش به سمتم حمله ور شدند.

بعد از وقوع این اتفاق شهردار فرار کرد و سریعاً من را از محل خارج کردند تا کسی متوجه نشود و بعد طی تماس با سرکارگر، اخراجم کردند و سه ماه است که حقوق دریافت نکرده ام.

از مسؤلین تقاضای پیگیری دارم و چندین نفر شاهد دارم. مسؤلین ظلم وارد شده به من را پیگیری کنند.

شهرداری اسلام آبادغرب هنوز جوابیه‌ای به این اظهارات نداشته است.

کاگر مذکور بعد از این حادثه اقدام به شکایت از شهردار که او را مورد ضرب و جرح قرار داد کرده است که این شکایت در روند قضایی در جریان است.

rokna.net
  • 18
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۷
غیر قابل انتشار: ۱۰
جدیدترین
قدیمی ترین
اولا این پیرمردبایدبازنشسته شود دوم شهرداریزیدازکارش برکنار بسزای اعمالش برسدخاکبرسرش اینجای پدرش بوده اگربابابای خودش اینطوربرخوردشده بودچکارمیکردخدالعنتشکنه بخداجگرم سوخت باقلبعمل
مشاهده کامنت های بیشتر