چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
۲۲:۲۳ - ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۵۰۲۳۰
جهان ورزش

فیلم/ استقبال از برادران گرایی در شیراز

در مراسمی که به همین منظور عصر شنبه در فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز برگزار شد با اهدا حلقه های گل و نواختن سرود مقدس جمهوری اسلامی  از این ۲ برادر تقدیر به عمل آمد و سپس در میان جمعیت استقبال کننده وارد شیراز شدند. 

در جلو سالن فرودگاه شهید آیت الله دستغیب جمعیت زیادی حضور داشتند که صدای ساز نقاره ، موسیقی محلی شیرازی جلوه خاصی به این استقبال  با شکوه داده بود و شرکت کنندگان به جشن و پایکوبی پرداختندو با گفتن صل علی محمد قهرمانان ما خوش آمد، گرایی پهلوان ، از آنها استقبال کردند.

مردم سوار بر خودروها با زدن بوق های  ممتد این دو برادر کشتی گیر را از فرودگاه تا حرم مطهر حضرت شاه چراغ (ع) و سپس تا منزل همراهی  کردند، استقبال به حدی بود که در مسیر فرودگاه تا حرم شاه چراغ (ع) ترافیک سنگینی در بلوار مدرس ایجاد شده بود.

مردم شیراز در مسیر عبور این دو برادر با دود کردن اسفند، پرتاب گل ، حماسه آفرینی های محمدرضا و محمدعلی را پاس داشتند.

محمدرضا گرایی: امیدوارم در المپیک پاریس هم مدال بگیرم 

محمدرضا گرایی دارنده نشان طلای المپیک در حاشیه استقبال به خبرنگار ایرنا گفت : امیدوارم در المپیک ۲۰۲۴ پاریس هم مدال طلا بگیرم.

وی اضافه کرد: از همه مردم استان فارس و شهر شیراز  به دلیل استقبال  تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم جبران این همه محبت آنها را بکنم و مدالم را به آنها تقدیم می کنم.  

همچنین محمد علی گرایی هم گفت: در کشتی برد باخت وجود دارد و تمام سعی من این بود که بتوانم با گرفتن مدال دل هموطنانم را شاد کنم که این اتفاق نیفتاد.

isna.ir
irna.ir
  • 15
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر