پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۱۱۰۱۳۱

چگونه اپل آیدی درست کنیم؟ با روش راحت و آسون

چکیده : چگونه اپل آیدی درست کنیم؟ شرکت محبوب اپل علاوه بر محصولات معروف و جذاب خود، این توانایی را دارد که این شرکت و محصولاتش را هر چه بیشتر خاص کند، امنیت بسیار بالایی دارد که برای تمامی محصولاتش اعمال می‌شود و شما در اولین قدم، بعد از خرید یکی برای محصولات اپل، باید یک حساب کاربری به نام اپل آیدی ایجاد کنید و آن را با دستگاه خود همگام کنید.

چگونه اپل آیدی درست کنیم؟

شرکت محبوب اپل علاوه بر محصولات معروف و جذاب خود، این توانایی را دارد که این شرکت و محصولاتش را هر چه بیشتر خاص کند، امنیت بسیار بالایی دارد که برای تمامی محصولاتش اعمال می‌شود و شما در اولین قدم، بعد از خرید یکی برای محصولات اپل، باید یک حساب کاربری به نام اپل آیدی ایجاد کنید و آن را با دستگاه خود همگام کنید. قبل از هر چیزی اگر طرفدار محصولات اپل مانند اپل واچ و دیگر محصولات هستید و می خواهید بند اپل واچ بخرید حتما روی آن کلیک کنید و انواع بند کارتیر اپل واچ را ببینید.

ساخت اپل آیدی

در واقع اپل آیدی هویت و شناسنامه محصولات اپل است که برای امنیت اپل بسیار مهم است و در صورت فراموشی رمز و اطلاعات دستگاه عملاً برای شما بی فایده است و نمی‌توانید کار کنید. بنابراین سعی کنید در ساخت اپل آیدی مراقب باشید و از هیچ مرحله ای نگذرید زیرا در هر مرحله از ساخت آن نکاتی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید یا به خاطر بسپارید. پیشنهاد می کنیم از محصولات گارد اپل واچ و گلس اپل واچ و بند سامسونگ واچ دیدن کنید.

اپل آیدی,چگونه اپل آیدی درست کنیم,ساخت اپل آیدی

از آنجایی که Apple ID از امنیت بالایی برخوردار است، ایجاد آن کمی دشوار خواهد بود و اگر با آن آشنا نباشید، دستگاه شما را برای همیشه قفل می‌کند. پس سعی نکنید اپل آیدی را بدون تجربه و آموزش بسازید. در این مقاله سعی کرده ایم نحوه ساخت اپل آیدی از صفر تا صد را به روش‌های مختلف به شما آموزش دهیم تا دستگاه اپل شما آسیبی نبیند.

برای ایجاد اپل آیدی به چه چیزهایی نیاز دارید؟

یکی از الزامات اصلی اپل در دو سال اخیر شماره تلفن برای ساخت اپل آیدی است که برای مردم ایران بسیار دردسرساز است. با توجه به اینکه ایران ممنوع است و پیش شماره کشورمان را نمی‌پذیرد، باید یک شماره پذیرفته شده در سایت اپل وارد کنید. برای حل مشکل شماره تلفن هنگام ساخت اپل آیدی، سایت‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که دارای شماره مجازی هستند.

یکی دیگر از مواردی که وب سایت اپل بر آن تاکید دارد و نمی‌توانید آن را خالی بگذارید این است که یکی از مهم‌ترین موارد در ساخت اپل آیدی آدرس محل سکونت و کد پستی است. سایر قسمت‌های ساخت اپل آیدی خیلی سخت نیستند و به آرامی پیش می‌روند، اما باید به این دو مورد که اشاره کردیم توجه کنید تا شکست نخورید.

نحوه ساخت اپل ای دی,روش ایجاد اپل آی دی

یکی دیگر از مواردی که برای ایجاد اپل آیدی مورد نیاز است، یک ایمیل پشتیبان یا iCloud است، اگر آن را ندارید باید با آنها یک حساب کاربری ایجاد کنید. یکی دیگر از مشکلات ایجاد اپل آیدی که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند و نمی‌توانند آن را حل کنند، فیلتر شکن است. به دلیل محدودیت‌هایی که در ایران وجود دارد، سایت اپل برای شما اپل آی‌دی از IP ایران تولید نمی‌کند، اما با نصب و فعال کردن فیلتر شکن مشکلی ندارید. اگر به دنبال کاور ایرپاد شیک هستید کلیک کنید و مدل های جدید رو از دست ندهید.

چگونه اپل آیدی بسازیم,نحوه ایجاد اپل آی دی

شماره تلفن برای ایجاد اپل آیدی

شاید سخت‌ترین مرحله برای کاربران ایرانی که سعی در ساخت اپل آیدی دارند، یافتن شماره تلفن مجازی باشد. البته بسیاری از کاربران شماره تلفن‌های غیر ایرانی دارند و به راحتی می‌توانند آنها را وارد کنند که ابتدایی‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای ساخت اپل آیدی است و با مشکلی مواجه نخواهید شد. قاب گوشی اپل انواع مختلف دارد که تنوع بالای آن را می توانید مشاهده کنید.

یکی دیگر از روش‌های نسبتاً خوب و رایج در ایران، ساخت شماره مجازی توسط برنامه‌ها و وب سایت‌ها است که معمولاً پولی یا رایگان هستند و با استفاده از این دسته شماره می‌توانید به راحتی اپل آیدی بسازید. این روش عموماً کم خطر است و اکثر ایرانی‌ها از آن استفاده می‌کنند. روش دیگری که به هیچ وجه توصیه نمی‌شود، اما توسط بسیاری از فروشندگان استفاده می‌شود و بسیار خطرناک است، استفاده از شماره‌های مجازی عمومی است.

اپل آیدی,چگونه اپل آیدی درست کنیم,ساخت اپل آیدی

برای استفاده از این اعداد به راحتی می‌توانید آنها را در وب سایت‌ها پیدا کنید یا با یک کلیک آنها را ایجاد کنید. این روش ریسک بالایی دارد زیرا اپل به استفاده از این نوع شماره‌ها بسیار حساس است و به راحتی می‌تواند اپل آیدی شما را مسدود کند. پیشنهاد ما بجای این همه دردسر این است که از محصولات سامسونگ و شیائومی در ایران استفاده کنید و قاب گوشی شیائومی و قاب گوشی سامسونگ شیک بخرید. اما به هر حال اگر باز اصرار دارید که اپل را انتخاب کنید بریم تا بگوییم که چگونه اپل آیدی بسازید.

چگونه اپل آیدی بسازیم؟

ابتدا به یکی از این سایت‌هایی که پیشنهاد می‌کنیم مراجعه کنید.

alma-sms.com

get-sms-online.info

freephonenum.com

sms-online.co

sms-receive.net

getfreesmsnumber.com

smsreceivefree.com

odbieraniesms.co

در مرحله بعد، یکی از شهرهای ایالات متحده را انتخاب کنید و شماره ای را که این سایت‌ها هنگام ایجاد اپل آیدی به شما داده اند وارد کنید. پس از مدتی، صندوق پیامک را در وب سایتی که از آن تماس گرفتید بررسی کنید، باید پیامی را مشاهده کنید که توسط اپل ارسال شده است، کد ارائه شده را وارد کنید و تمام. اما اگر کد ارسال نشد و یا اصلاً شماره در سایت اپل پذیرفته نشد به دلیل هوش مصنوعی بالای ربات‌های اپل است که توانایی تشخیص اعداد جعلی را دارند. اما ناامید نشوید و اجازه دهید بررسی شود تا انجام گیرد.

بنابراین توصیه می‌کنیم تا حد امکان از استفاده از این نوع اعداد خودداری کنید و دو روش اول را در نظر بگیرید. اگر از روش آخر استفاده می‌کنید، برای جلوگیری از گم شدن آیفون یا محصول اپل خود که به Apple ID نیاز دارد، Find My Phone را خاموش کنید و از احراز هویت دو مرحله ای استفاده نکنید. همچنین این نوع اپل آیدی را انتخاب نکنید و اطلاعات مهم خود را روی آن ذخیره نکنید.

آدرس برای ساخت اپل آیدی,روش ایجاد اپل آی دی,شماره تلفن برای ایجاد اپل آیدی

آدرس جعلی برای ساخت اپل آیدی

برای ساخت اپل آیدی علاوه بر شماره تلفن، به آدرس هم نیاز دارید که به دلیل تحریم‌های ایران نمی‌توانید از آدرس ایرانی استفاده کنید. برای این کار می‌توانید به صفحه fakeaddressgenerator رفته و آدرس جعلی را خودتان استخراج کنید. البته اگر این صفحه برای شما باز نشد، از فیلترشکن استفاده کنید، اما وقتی صفحه باز شد، فیلتر را غیرفعال کنید تا آدرس جعلی دریافت کنید تا آدرسی بر اساس IP کشورتان به شما ندهد.

ساخت اپل آیدی

نکته مهم در استفاده از گوشی اپل، در نظ ر داشته باشید برای استفاده از گوشی اپل همواره از شارژ اصل خود گوشی باید استفاده کنید، اگر به شارژر خود گوشی دسترسی ندارید بعد از خرید خرید کابل و شارژر گوشی اصل گوشی تان را شارژ کنید. چندین سال است که روش ساخت اپل آیدی نیازی به برنامه آیتونز ندارد و شما می‌توانید به راحتی از طریق وب سایت رسمی اپل بر روی گوشی یا کامپیوتر خود اپل آیدی ایجاد کنید، اما توصیه می‌کنیم این کار را در رایانه انجام دهید.

در مرحله اول به وب سایت رسمی اپل به عنوان مثال appleid.apple.com رفته و گزینه "Create an account" را انتخاب کنید.

در مرحله دوم، چند جای خالی در تصویر می‌بینید که باید با دقت پر کنید.

۱- نام و نام خانوادگی، کشور و تاریخ تولد خود را وارد کنید.

۲- ایمیل، که بسیار مهم است و مطمئن شوید که ایمیلی را وارد کنید که به آن دسترسی کامل دارید، زیرا این ایمیل اپل آیدی شما خواهد بود و نباید از آن به عنوان جعلی استفاده کنید. همچنین یک رمز عبور قوی و خوب برای حساب کاربری خود انتخاب کنید و آن را در مکانی امن یادداشت کنید. در واقع اگر قصد دارید با ایمیل شخصی یک اپل آیدی بسازید، به این ترتیب ایمیل شخصی شما اپل آیدی شما خواهد شد.

۳- شماره تلفنی را که دریافت کرده اید یا دارید وارد کنید.

۴- در انتهای این فرم سه گزینه تیک دار مشاهده می‌کنید که توصیه می‌کنم آنها را حذف کنید زیرا اپل برای شما ایمیل و اخبار اپل ارسال می‌کند که خیلی مهم نیست.

۵- کد امنیتی را وارد کرده و Continue را انتخاب کنید

در مرحله سوم ساخت اپل آیدی، اپل دو کد مختلف را برای شما ارسال می‌کند که یکی از آنها کدی است که برای تایید ایمیل به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود و کد دیگر به شماره تماسی که برای تایید هویت خود وارد کرده اید ارسال می‌شود. هر دو کد را وارد کنید، سپس Continue را انتخاب کنید.

در مرحله چهارم صفحه اول به شما نمایش داده می‌شود که در آن باید گزینه مدیریت پرداخت و ارسال را انتخاب کنید. همانطور که از نام آن مشخص است، در این مرحله باید اطلاعات پرداخت و آدرس خود را وارد کنید که اجباری است و نیاز به دانلود این اطلاعات از اپ استور دارد.

۱- در پاسخ به این سوال که برای ساخت اپل آیدی کدام کشور باید انتخاب شود، باید بگوییم که در قسمت انتخاب کشور گزینه ایالات متحده انتخاب شود.

۲- در این قسمت از شما در مورد نوع کارت اعتباری سوال می‌شود که هیچ کدام را انتخاب کنید زیرا از کارت‌های اعتباری ایرانی پشتیبانی نمی‌کند.

۳- در این قسمت ابتدا نام و نام خانوادگی را وارد کنید و برای ورود آدرس با توجه به اینکه در مرحله سوم ایالات متحده آمریکا را انتخاب کردیم باید آدرسی که در این کشور وجود دارد را وارد کنیم. در بالا به شما آموزش دادیم که با مراجعه به این سایت می‌توانید آدرس جعلی دریافت کنید اما علاوه بر آدرس و کد پستی، مدارک پزشکی جعلی و اطلاعات دیگری را در اختیار شما قرار می‌دهد که به هیچ عنوان نباید از آنها استفاده کنید. همچنین دو آدرس ارائه می‌دهیم که برای کاربران مشکلی ایجاد نمی‌کند و می‌توانید از آنها استفاده کنید.

آدرس اول:

خیابان: Infinite loop

شهر: CUPERTINO

استان: CA

کدپستی: ۹۵۰۱۴-۲۰۸۳

تلفن: ۰۳۱ ۱۲۹۸۵۶۷

آدرس ثانویه:

خیابان :۹۵۹۲، Harding Avenue، Surfside

شهر: میامی

شهرستان: FL

کد پستی: ۳۳۱۵۴

تلفن: ۳۰۵-۸۶۱۱۰۷۷

۴- پس از تکمیل این قسمت‌ها باید همان اطلاعات را در قسمت بعدی وارد کنید که در قسمت بعد با کلیک روی دکمه Copy Account Address می‌توانید آن را دریافت کنید.

۵- اگر از صحت اطلاعات مطمئن هستید گزینه Save را انتخاب کنید.

چند وقت پیش اپل روی سوالات امنیتی بسیار حساس بود و باید آنها را وارد می‌کردید، اما اخیراً می‌توانید با استفاده از شماره تلفن این کار را انجام دهید. اما برای سهولت در بازیابی اپل آیدی در صورت فراموشی رمز عبور، توصیه می‌کنیم این سوالات را در مورد اپل آیدی خود بپرسید.

- برای این منظور Security را انتخاب کنید و سپس سوالات را تغییر دهید. سه سوال امنیتی را انتخاب کنید و به دلخواه پاسخ دهید. سپس روی save کلیک کنید.

Apple ID شما کامل است، آن را در دستگاه خود قرار دهید و از آن استفاده کنید.

نحوه ساخت اپل ای دی برای گوشی اپل,ایجاد اپل ایدی

سخن پایانی

در این مقاله کامل نحوه ساخت اپل آیدی را توضیح داده ایم و به طور خلاصه نحوه ایجاد اپل آیدی را در پلتفرم‌های مختلف مانند گوشی توضیح داده ایم. با این حال، بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند برای ساخت اپل آیدی پول پرداخت کنند زیرا کمی پیچیده است و ایجاد آن زمان می‌برد. من هرگز این راه حل را توصیه نمی‌کنم زیرا اطلاعات Apple ID شما ممکن است به دست فروشنده بیفتد و مورد سوء استفاده قرار گیرد. دلیل دیگر این است که اپل آیدی‌ها کاملاً رایگان و بدون هزینه هستند، پس گول نخورید.

  • 19
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
درک لانسفورد شگفتی های زندگی درک لونسفورد: بیوگرافی یکی از برجسته ترین بدنسازان جهان

تاریخ تولد: ۱۴ می ۱۹۹۳

محل تولد: آمریکا

حرفه: بدنساز حرفه ای

قد: ۱۶۷/۵ سانتی متر

وزن: ۱۰۲ تا ۱۰۸ کیلوگرم

ادامه
حمید الدین بلخی حمید الدین بلخی، شاعر و نویسنده قرن ششم

ملیت: ایرانی

دوران زندگی: قرن ششم هجری قمری

حرفه: نویسنده، ادیت و شاعر ایرانی

اثر: مقامات حمیدی

درگذشت: ۵۵۹ هجری قمری

ادامه
بدیع الزمان جزری بدیع الزمان جزری، دانشمند مسلمان و پدر علم رباتیک

تاریخ تولد: ۱۱۳۶ میلادی

محل تولد: جزیره ابن عمر

حرفه: همه‌چیزدان، مخترع، ریاضی‌دان، صنعت‌گر و مهندس مکانیک

درگذشت: ۱۲۰۶ میلادی

آثار: الجامع بین العلم و العمل النافع فی صناعة الحیل

ادامه
بیوگرافی آماندا سایفرد آماندا سایفرد؛ از مدلینگ تا سینما و تلوزیون

تاریخ تولد: ۳ دسامبر ۱۹۸۵

محل تولد: آلن تاون، پنسیلوانیا

حرفه: بازیگر، خواننده، صداپیشه و مدل

آغاز فعالیت: ۲۰۰۰

تحصیلات: دیپلم

ادامه
عبدالله بن علی زندگینامه عبدالله بن علی فرزند امام علی (ع)

تاریخ تولد: ۳۵ هجری قمری

نام پدر: امام علی (ع) 

نام مادر: ام البنین

وفات: ۶۱ هجری قمری در کربلا

از یاران: امام حسین (ع)

ادامه
ابوالقاسم زهراوی پدرعلم جراحی نوین؛ ابوالقاسم زهراوی

تاریخ تولد: ۹۳۶ هجری قمری

محل تولد: مدینة الزهراء اسپانیا

ملیت: اسپانیایی

حرفه: پزشک و جراح

شهرت: پدر جراحی مدرن

آثار: التصریف لمن عجر عن التالیف

ادامه
ایمان صفا بیوگرافی هنرمند مردمی؛ ایمان صفا

چکیده ای از بیوگرافی ایمان صفا:

نام کامل: ایمان صفا

تاریخ تولد: ۳۰ آذر ۱۳۶۲

محل تولد: تهران

حرفه: هنرپیشه، بازیگر

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: لیسانس هنر و معماری از دانشگاه آزاد تهران مرکز

ادامه
احمد شاه قاجار زندگینامه احمد شاه قاجار؛ آخرین پادشاه سلسله قاجاریه

تاریخ تولد: ۱۲ بهمن ۱۲۷۵

محل تولد: تبریز، آذربایجان غربی، ایران

سلطنت: ۲۵ تیر ۱۲۸۸ تا ۹ آبان ۱۳۰۴

پیشین: محمدعلی شاه

جانشین: رضا شاه، موسس حکومت پهلوی

درگذشت: ۹ اسفند ۱۳۰۸ در نویی سورسن، اودوسن، فرانسه

ادامه
جمال الدین عبدالرزاق جمال الدین عبدالرزاق اصفهانی، شاعر قرن ششم

زندگی: قرن ششم

محل تولد: اصفهان

حرفه: شاعر، حکیم 

آثار: دیوان اشعار به دو زبان فارسی و عربی

وفات: ۵۸۸ هجری قمری

مدفن: اصفهان

ادامه
ویژه سرپوش