صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳
آخرین به روز رسانی در تاریخ
سه شنبه ، ۳۰ آبان ۱۴۰۲
،
۱۲:۳۰:۳۳

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال)
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۲۴,۲۸۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار / ۷۴۰۲۳,۹۵۶,۰۰۰
طلای ۲۴ عیار۳۲,۳۷۳,۰۰۰
طلای دست دوم۲۳,۹۵۶,۴۳۰
همه چیز درباره

طلا

قیمت دلار و سکه,قیمت سکه دلار طلا در 30 تیر 1403

قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ با کاهش در تمام قطعات و وزن‌ها بازگشایی شد. حباب سکه اما در بسیاری از قطعات، روند صعودی طی کرده است. گفتنی است قیمت دلار امروز در کانال هفتم از کریدور پنجم باقی مانده است.

طلای جهانی,طلا

طلای جهانی دیروز، با ثبت قیمت ۲۴۸۰دلار به قله تاریخی رسید؛ هرچند در ساعات پایانی معاملات قیمت آن نزولی شد، اما به نظر می‌رسد که تمام تحولات در سال۲۰۲۴ به نفع طلا تمام خواهد شد. روزنامه دنیای‌اقتصاد نوشت: ۴عامل اصلی را در افزایش قیمت طلای جهانی موثر می‌داند.

قیمت دلار و سکه,قیمت سکه دلار طلا در 27 تیر 1403

قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳ همراه با رشد قیمت طلای جهانی، با افزایش در تمام قطعات و وزن‌ها بازگشایی شد. حباب سکه نیز در برخی از قطعات روند صعودی طی کرده است. گفتنی است قیمت دلار امروز کاهشی بوده و به کانال هفتم از کریدور پنجم رسیده است.

قیمت دلار و سکه,قیمت سکه دلار طلا در 24 تیر 1403

قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ با افزایش در تمام قطعات و وزن‌ها بازگشایی شد. حباب سکه نیز در تمامی قطعات، روند صعودی را طی کرده است. گفتنی است قیمت دلار امروز در کانال هشتم از کریدور پنجم، نوسانی شده است.

قیمت دلار و سکه,قیمت سکه دلار طلا در 23 تیر 1403

قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ در روند نامتوازنی بازگشایی شد. قیمت طلا همراه با کاهش اونس جهانی و افت قیمت دلار کاهشی شد و قیمت سکه نیز روند متوازنی نداشت؛ با این‌حال سکه امامی با نوسانات کاهشی و باقی قطعات ثابت یا افزایشی بودند. حباب سکه نیز در تمامی قطعات، روند صعودی طی کرده است.

قیمت دلار و سکه,قیمت سکه دلار طلا در تیر 1403

قیمت دلار، هفته سوم تیر به طور پیوسته در روند کاهشی قرار داشت. به گزارش خبرآنلاین، هفته اخیر اسکناس دلار با کاهش بازدهی بیش از پنج درصدی سه هزار تومان ارزان شد. کارشناسان اقتصادی برای دلار در هفته نیمه تعطیل پیشرو روزهای آرامی پیش‌بینی می‌کنند.

بازار طلای تهران,تعطیلی بازار طلای تهران

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از تعطیلی یک هفته ای بازار طلای تهران بمناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان (ع) طبق سنوات گذشته خبر داد.

ویژه سرپوش