صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
جمعه ، ۰۴ بهمن ۱۳۹۸
،
۰۵:۳۰:۰۱

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال)تغییرکمترینبیشترین زمان
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۰۰ %۰۰۰۵:۳۰:۰۱
طلای ۲۴ عیار۰۰ %۰۰۰۵:۳۰:۰۱
مثقال طلا۰۰ %۰۰۰۵:۳۰:۰۱
مثقال / عیار جهانی۰۰ %۰۰۰۵:۳۰:۰۱
همه چیز درباره

طلا

قیمت دلار و سکه در 3 بهمن 98

نرخ طلای ۱۸عیار در بازار بزرگ تهران امروز به ۴۹۹ هزارو ۵۰۰ تومان، نرخ طلای ۲۴عیار ۶۶۵ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۱۶۳ هزار تومان رسید. همینطور سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۸۸۷ هزار تومان معامله شد.

تشکیل طلا پس برخورد دو ستاره نوترونی,اخبار علمی,خبرهای علمی,نجوم و فضا

بر اساس مطالعات فیلسوفان اصابت دو ستاره نوترونی در ۴.۶ میلیارد سال پیش سبب بوجود آمدن طلا شده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، طلا فلزی گرانبهاست که پیر و جوان، فقیر و ثروتمند از طرفداران ویژه آن محسوب می شوند.

قیمت طلا و ارز در 26 دی 98

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۴۹۵ هزار و ۲۰۰ تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۶۰ هزار و ۳۰۰ تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۱۴۳ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۸۷۲ هزار تومان معامله شد.

ساخت طلای پلاستیکی,اخبار علمی,خبرهای علمی,پژوهش

محققان سوییسی با مخلوط کردن آلیاژ طلا با پلاستیک شکل جدیدی از طلا را ابداع کرده‌اند که یک دهم وزن طلای معمولی را دارد اما خلوص آن به اندازه طلای طبیعی است. به گزارش ایرنا و به نقل از پایگاه اینترنتی نیواطلس، زمانی که صحبت از طلا می‌شود زیبایی و وزن طلا دو موضوعی هستند که مورد توجه قرار می‌گیرند.

قیمت دلار و سکه در 19 دی

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۷۵۱ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۸۰ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی ملی به ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان رسیده است.

کاهش قیمت طلا و نفت

قیمت نفت و طلا پس از عقب نشینی ترامپ کاهش یافت. به گزارش جماران،‌ در پی عقب‌نشینی ترامپ از تهدیدات نظامی علیه ایران، قیمت نفت در بازارهای جهانی کاهش یافت.

بازار طلا,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد جهان

قیمت طلا به دنبال شلیک موشک‌های ایران به پایگاه‌های آمریکا در عراق و تمایل سرمایه‌گذاران به سوی سرمایه‌های امن ، بیش از ۲ درصد جهش کرد و از ۱۶۰۰ دلار هم فراتر رفت.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید