صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
آخرین به روز رسانی در تاریخ
چهارشنبه ، ۲۹ دی ۱۴۰۰
،
۱۴:۲۵:۰۲

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال)
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۱۲,۰۴۴,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار / ۷۴۰۱۱,۸۸۴,۰۰۰
طلای ۲۴ عیار۱۶,۰۵۹,۰۰۰
طلای دست دوم۱۱,۸۸۳,۶۸۰
همه چیز درباره

طلا

سرقت به بهانه مصرف برق بالا,سرقت از زنان خانه دار

«به بهانه اینکه مصرف برق شما بالاست و باید با وسیله‌ای مانند طلا مصرف آن را پایین بیاورم، طلاهای زنان را می‌گرفتم و در فرصتی مناسب فرار می‌کردم». این گفته‌های مجرم سابقه‌داری است که خود را مأمور اداره برق معرفی می‌کرد و وارد خانه‌ها می‌شد تا نقشه سرقت‌هایش را عملی کند.

قیمت دلار در حین مذاکرات وین,قیمت دلار امروز

قیمت دلار در دو هفته اخیر سه کانال ۳۰، ۲۹و ۲۸هزار تومانی را شکست و از سطح ۳۰هزار و ۱۵۰تومان به ۲۷هزار و ۷۰۰ تومان رسید. مهم‌ترین عامل این کاهش سطح قیمت دلار را می‌توان اخبار منتشرشده از وین، محل مذاکرات هسته‌ای دانست. علی باقری، مذاکره‌کننده ارشد ایران هم از آغاز شمارش معکوس توافق هسته‌ای خبر داد.

قیمت دلار و قیمت ارز آزاد,افزایش قیمت دلار

بسیاری از فعالان بازارهای مالی معتقدند که نرخ ارز و سکه در روزهای پیش رو تغییر چندانی ندارد و بازار سرمایه نیز نوسان شدیدی نخواهد داشت.

طلا,افزایش قیمت طلا

سایت کیتکونیوز دو پیش بینی فعالان اقتصادی درباره قیمت طلا را برای سال ۲۰۲۲ منتشر کرد. هرچند طلا در سال ۲۰۲۱ با کاهش تقریباً ۴ درصدی به کار خود پایان داد، ولی به نظر میرسد سرمایه گذاران خرد نسبت به قیمت طلا در سال جدید بسیار خوشبین هستند.

طلا,کدشناسایی طلا

مدیرکل استاندارد تهران با اعلام اجباری بودن درج کد شناسایی بر روی مصنوعات طلا، تاکید کرد: شهروندان مصنوعات طلای بدون کد شناسایی، خریداری نکنند.

بازراگاوی وخرسی,بازارطلا

 بسیاری از تحلیلگران بازار طلا انتظار دارند که طلا برای سال ۲۰۲۲ همچنان در مسیر صعودی بماند. طلا در روزهای معاملاتی پایان سال چندبار موفق به شکست مقاومت حیاتی ۱۸۰۰ دلار شده هرچند مدت زیادی بالای آن دوام نیاورده است، اما شکست‌های متعدد راه طلا را برای تثبیت قیمت بالای این محدوده باز کرده است.

قیمت اونس,بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری

قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی با کاهش نگرانی‌ها نسبت به شیوع واریانت اُمیکرون ویروس کرونا و فروش بهتر از حد مطلوب خرده فروشی آمریکا که ریسک پذیری را بهبود بخشید، با کاهش روبرو شد. به گزارش ایسنا، بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری با ۰.۱ درصد کاهش، به ۱۸۰۹ دلار و ۶۸ سنت رسید.

ویژه سرپوش