شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۳۰۲۰۰۲۹

بهبود کیفیت زندگی با دوره زندگی از آغاز موسسه هفتاد

‌خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)  با شرکت در دوره زندگی از آغاز موسسه فرهنگی و هنری هفتاد شما یاد می‌گیرید که چگونه احساسات، هیجانات و عواطف خود را شناسایی و آن‌ها را مدیریت کنید. همچنین، مهارت‌های حل مسئله و مدیریت بحران را یاد می‌گیرید و خواهید دانست که چگونه الگوهای غیر سازنده و عادت‌های آسیب‌زای خود را برای همیشه کنار بگذارید. بنابراین، با ما همراه باشید تا در مورد این دوره از موسسه فرهنگی هنری هفتاد بیش‌تر بدانید.

مهارت های آموزشی در دوره زندگی از آغاز؛ با شرکت در دوره زندگی از آغاز موسسه هنری هفتاد می‌توانید کیفیت زندگی خود را بهبود بخشیده و به مهارت‌های آموزشی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم دست یابید.

خودشناسی؛ از بهترین قسمت‌های دوره زندگی از آغاز

خودشناسی به معنای فرایندی است که در آن افراد سعی می‌کنند خودشان را بهتر بشناسند و فهم عمیق‌تری از هویت، ارزش‌ها، باورها، خواسته‌ها، قدرت‌ها و ضعف‌هایشان پیدا کنند. این فرایند شامل ارزیابی خود، تحلیل عملکرد و رفتارهای خود، بررسی تجربیات گذشته و ارتباط با احساسات و درک درست از خود است.

کسب مهارت خودشناسی به شما کمک می‌کند تا درک بهتری از خود داشته باشید و به توانایی‌ها و محدودیت‌های خود پی ببرید. با این آگاهی عمیق از خود، شما می‌توانید تصمیم‌های بهتری بگیرید، با مشکلات به روش درست مواجه شوید، روابط بهتری برقرار کنید و به رشد و توسعه شخصی خود بپردازید.

آشنایی با انتظارات از زندگی و خواسته‌های غیر واقعی

هنگامی‌که در دوره زندگی از آغاز موسسه فرهنگی و هنری هفتاد شرکت کنید با انتظارات خود از زندگی و خواسته‌های اصلی و غیر واقعی خود آشنا می‌شوید. برای بهبود دادن به کیفیت زندگی لازم است بدانید از زندگی چه می‌خواهید و انتظارات شما از آن چیست. همچنین، می‌توانید با انجام یا انجام ندادن برخی از کارها کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشید.

زیستن متعهدانه و پایبندی به کم‌ترین مستمر

هنگامی‌که در مورد زندگی نگرش خاصی داشته و بتوانید در پی رسیدن به بهبود کیفیت زندگی تلاش کنید می‌توانید به حداقل مستمری رسیده و به عادات روزانه و مفید خود پایبند باشید. با این کار می توانید یک زیستن متعهدانه برای خود رقم بزنید.

روایت فرد از زندگی

گاهی‌اوقات افراد نمی‌دانند که از زندگی چه می‌خواهند و یا نمی‌دانند روایت آن‌ها از زندگی چیست. با شرکت در دوره زندگی از آغاز می‌توانید یک روایت مناسب از زندگی داشته باشید تا زندگی خود را بهبود ببخشید.

شفاف سازی مفهوم امنیت روانی

امنیت روانی به معنای احساس اطمینان، آرامش داشتن و اعتماد به خود، دیگران و محیط است که نتیجه آن داشتن رابطه مثبت بین فرد و جامعه است. هنگامی.که به مفهوم امنیت روانی پی ببرید، درک زندگی و بهبود بخشیدن به کیفیت آن برای شما راحت‌تر می‌شود. روان‌شناسان موسسه فرهنگی هنری هفتاد در این دوره امنیت روانی را به صورت کامل برای شما شفاف سازی می‌کنند.

آشنا شدن با مفهوم فرافکنی

فرافکنی یعنی این‌که تمایل به نسبت دادن آن‌چه در درون می‌گذرد. فرافکنی می‌تواند از فرد در مقابل انواع اضطراب محافظت کند. به‌عنوان‌مثال، اضطرابی که در اثر اعتراف به کاستی‌ها و نقاط ضعف به وجود می‌آید، می‌تواند توسط فرافکنی کنترل شود. کسی که فرافکنی می‌کند احساسات، نقض و آرزوهای خود در افراد دیگر مشاهده خواهد کرد. بنابراین، با شرکت در دوره زندگی از آغاز می‌توانید با مفهوم فرافکنی بیش‌تر آشنا شده و در مورد آن اطلاعات مناسبی کسب کنید.

آشنا شدن با تکنیک‌های موثر برای برقراری ارتباط

برخی از افراد در زندگی خود نمی‌توانند با افراد دیگر ارتباط موثری برقرار کنند. همان‌طورکه می‌دانید، داشتن ارتباط موثر برای زندگی کردن بسیار مهم است. پس، کسی که نداند چگونه با بقیه افراد ارتباط برقرار کند، هیچ‌گاه کیفیت زندگی خود را بهبود نخواهد بخشید. بنابراین، با شرکت در دوره زندگی از آغاز با تکنیک‌های برقراری ارتباط موثر آشنا می‌شوید.

آشنایی با طرح‌واره‌های ذهنی

طرح‌واره‌ها قالب‌هایی هستند که از بدو تولد در ذهن و شخصیت ما ایجاد شدند. به‌طوری‌که ما با طرح‌واره‌ها دنیا را می‌بینیم و تمام روابط ما طبق این قالب‌ها رقم می‌خورد. طرح‌واره‌های ناسازگاری که به خاطر تجربیات بد ایجاد شده‌اند می‌توانند در بهبود زندگی افراد تاثیر منفی داشته باشند. بنابراین، لازم است که با طرح واره‌ها آشنا شوید. متخصصان موسسه فرهنگی هنری هفتاد در دوره زندگی از آغاز آشنا شدن با طرح‌واره‌های مختلف را برای شما تسهیل کرده‌اند.

بهبود کیفیت زندگی با دوره زندگی از آغاز موسسه هفتاد

تعریف ارتباط سازنده بین اعضای یک خانواده

خانواده بسیار مهم است و ارتباط بین اعضای خانواده باید به نحو خوبی برقرار بماند. فردی که نتواند با خانواده خود ارتباط خوبی برقرار کند، در بهبود دادن به کیفیت زندگی به مشکل بر می‌خورد. روان‌شناسان ما در دوره زندگی از آغاز یک تعریف کلی از ارتباط سازنده میان اعضای خانواده را برای شما بیان می‌کنند تا رابطه خود با اعضا را پایدار نگه داشته یا آن را بهبود ببخشید.

تعریف کامل اعتماد برای افراد

شاید در نگاه اول اعتماد کردن به افراد دیگر کاری سخت به نظر بیاید؛ اما شما نمی‌توانید این رکن اساسی را از زندگی خود حذف کنید. اگر نتوانید به افراد اعتماد کرده یت ندانید که چگونه باید به آن‌ها اعتماد کنید، نمی‌توانید زندگی خود را بهبود ببخشید. بسیاری از افراد تعریف اشتباهی از کلمه اعتماد دارند. بنابراین، روان‌شناسان موسسه فرهنگی هنری هفتاد در این دوره یک تعریف کلی و مناسب از اعتماد را برای شما بازگو می‌کنند. این تعریف جامع از اعتماد می‌تواند دید شما را نسبت به کلمه اعتماد عوض کند.

آشنایی با تکنیک مواجه با معضلات زندگی و تصمیم گرفتن در شرایط سخت

بسیاری از افراد در شرایط سخت زندگی نمی‌تواند تصمیم درستی بگیرند. بنابراین، دچار آشوب شده و کیفیت زندگی خود را تا حد زیادی پایین می‌آورند. اگر نتوانید با معضلات روزمره زندگی و شرایط سخت کنار بیایید و ندانید که چگونه باید با آن‌ها مواجه شوید نمی‌توانید زندگی با کیفیتی داشته باشید. موسسه هفتاد آرت با برگزاری دوره زندگی از آغاز به کمک شما آمده تا با تکنیک‌های مواجه شدن در این شرایط سخت آشنا شوید.

شناخت طرح‌واره‌های ناسازگار و تحلیل آن‌ها

در دوره زندگی از آغاز موسسه هفتاد آرت طرح‌واره‌های ناسازگار توسط متخصصان مجرب شناخته شده و به‌طورکامل تحلیل می‌شود. هنگامی‌که بتوانید طرح‌واره‌های ناسازگار در زندگی خود را تشخیص دهید می‌توانید به بهبود کیفیت زندگی کمک زیادی کنید.

احساس رضایت از زندگی با تلاش برای بهبود کیفیت زندگی

هیچ‌کس یک زندگی کاملاً عالی و بدون نقص ندارد. همه افراد با چالش‌های خاصی در زندگی مواجه هستند. مشکلات کاری، نگرانی در مورد آینده مسئولیت‌های زندگی و سایر چالش‌ها همگی از مواردی هستند که اگر فردی در آن غرق شود می‌تواند کیفیت زندگی خود را کاهش داده و از زندگی و خودش راضی نباشد. فرد باید آن‌چنان قوی بماند که با وجود تمام این مشکلات بتواند برای بهبود کیفیت زندگی خود نیز تلاش کند. منظور ما از تلاش کردن انجام کارهای پیچیده نیست؛ بلکه تنها کافی است فرد یک سری عادات مثبت در زندگی خود ایجاد کند. همچنین، باید تغییرات کوچکی در سبک زندگی و نگرش خود نسبت به زندگی و آدم‌ها داشته باشد.

بهبود کیفیت زندگی با دوره زندگی از آغاز موسسه هفتاد

طبق گفته کاربرانی که از دوره های زندگی از آغاز دکتر محمدرضا جباری در موسسه فرهنگی هنری هفتاد استفاده کرده اند؛ بهبود کیفیت زندگی با این دوره نتایج بسیار خوبی بر نوع نگرش نسبت به زندگی و شناخت خود واقعی شما خواهد داشت که در نهایت باعث بهبود روابط و توسعه مهارت های فردی می شود.

  • 16
  • 6
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
ندا قاسمی بیوگرافی ندا قاسمی؛ بازیگر تازه کار و خوش چهره تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی ندا قاسمی

نام کامل: ندا قاسمی

تاریخ تولد: ۳۰ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: کرمانشاه

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، مجری و صداپیشه

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

تحصیلات: دکترای شیمی آلی

ادامه
غلامعلی حداد عادل بیوگرافی غلامعلی حداد عادل؛ سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۲۴

محل تولد: تهران

حرفه: سیاستمدار ایرانی، عضور مجمع تشخیص مصلحت نظام، دانشیار بازنشسته دانشگاه، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و بنیاد سعدی

آغاز فعالیت: ۱۳۵۷ تاکنون

حزب سیاسی: اصولگرا

تحصیلات: لیسانس و فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران و شیراز (پهلوی قدیم)، دکتری فلسفه از دانشگاه تهران

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
فرزان عاشورزاده بیوگرافی فرزان عاشورزاده تکواندوکار ایرانی

تاریخ تولد: ۵ آذر ۱۳۷۵

محل تولد: تنبکابن، مازندران

محل زندگی: آمریکا

حرفه: تکواندوکار

لقب جهانی: سونامی تکواندو جهان

ادامه
ویژه سرپوش