شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۹
۲۰:۴۲ - ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۶۰۰۱۸۹
حوادث

فیلم/ حمله مسلحانه برای سرقت قهوه ساز در اهواز

انتشار یک ویدیو از سرقت مسلحانه در یکی از مناطق اهواز بازتاب گسترده ای در فضای مجازی به دنبال داشته است در این ویدیو که روز جمعه در فضای مجازی استان خوزستان انتشار گسترده داشته سه سارق مسلح به سلاح های گرم و سرد وارد قهوه خانه ای در منطقه سپیدار اهواز می شوند و ضمن ضرب و شتم سه فرد متولی قهوه خانه اقدام به سرقت وسایل موجود در محل می کنند.

شناسایی سارقان مسلح قهوه فروشی در اهواز

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان اظهار‌کرد: سارقانی که اقدام به سرقت مسلحانه از یک قهوه فروشی در اهواز کرده بودند شناسایی شدند.

سرهنگ سهراب حسین نژاد با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف از یک مغازه قهوه فروشی به صورت مسلحانه در یکی از مناطق شهر اهواز و انتشار ویدیوی آن در فضای مجازی، سارقان بلافاصله شناسایی شدند و دستگیری آنان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

او با بیان این که این سرقت ساعت ۲۳:۴۵ دقیقه ۱۹ شهریور در یکی از مناطق خلوت صورت گرفته گفت: سارقان تعدادی دله (قهوه جوش عربی) و یک دستگاه قهوه ساز را به سرقت بردند و صاحب مغازه هیچ آسیب جسمی جدّي ندیده است.

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان تصریح کرد :با کار اطلاعاتی در این رابطه سه سارق شناسایی و دستگیری آنان در کم ترین زمان ممکن در دستور کارپلیس قرار دارد.

  • 20
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
شاید از دست داده باشید