دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
۲۱:۳۷ - ۱۳ تير ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۴۰۲۸۰
حوادث

فیلم/ ربودن دختر بچه از مقابل منزلی در شیراز

طی روزهای گذشته فیلم ربودن دختر بچه در شیراز از مقابل درب منزل در فضای مجازی منتشر شده که پلیس اعلام کرد که ربودن این دختر با هدف سرقت طلاجات او بوده و این کودک در کوچه‌های اطراف رها شده است.

در این فیلم کوتاه مشاهده می شود که یک دختر بچه در حالی که جلو منزل در حال بازی کردن بوده که ناگهان سرنشین یک سواری پژو این کودک را سوار بر خودرو کرد و از محل متواری می شود.

معاون اجتماعی پلیس فارس روز سه شنبه در این باره گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی، سارق طلاجات دختربچه در شیراز شناسایی و به زودی دستگیر خواهد شد.

سرهنگ کاووس محمدی افزود: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی با موضوع ربودن دختر بچه در دهم تیرماه سال جاری در یکی از محله‌های شهرستان شیراز، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که یک دختر بچه در حالی که جلو منزل در حال بازی کردن بوده ناگهان سرنشین یک سواری پژو دختر بچه را سوار بر خودرو و در کوچه اطراف دو حلقه النگو از وی سرقت و وی را رها و سریعا متواری می‌شوند.

معاون اجتماعی پلیس فارس ادامه داد: ماموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و ضمن شناسایی متهم و همدستش، به زودی سارقین دستگیر و نتیجه متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

irna.ir
  • 11
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر