پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۱۶:۵۳ - ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۶۰۰۱۳۴
حوادث

دسیسه وحشتناک شیطان آبادانی برای زنان خانه دار/ شوهران سرکار بودند

اوایل تیرماه امسال ماموران پلیس آبادان در جریان سرقت شیطانی ای در خانه یکی از اهالی منطقه دوالفقاری قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای بررسی های بیشتر به محل اعزام شدند.

ماموران با حضور در محل با زن جوانی روبرو شدند که ترس در چهره اش نمایان بود و به ماموران گفت: داخل خانه بودم که ناگهان مردی در حالیکه چاقو به دست داشت وارد  شد و با تهدید اقدام به سرقت طلاها و پول های داخل خانه کرد و سعی داشت مرا هدف آزار و اذیت قرار دهد که دیگر در برابرش مقاومت کردم و سارق خشن از ترس اینکه اهالی محل متوجه حضور او شوند به سرعت از خانه خارج شد و فرار کرد.

بدین ترتیب ماموران برای تجسس های میدانی وارد عمل شدند و با توجه به اینکه سارق خشن ماسک روی صورتش داشت هیچ سرنخی از وی به دست نیامد.

سرقت های سریالی شیطانی آبادانی

تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران در جریان سرقت های مشابه دیگری روبرو شدند که در یکی از سرقت ها مرد خشن چاقو روی گردن فرزند یکی از طعمه هایش گذاشت و با تهدید دست به سرقت زده و در سرقت دیگری با ضربه چاقو دست زن جوانی را زخمی کرده است.

با توجه به حساسیت موضوع سرهنگ کارآگاه میرسالاری رییس پلیس آگاهی آبادان دستور داد تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی برای دستگیری عامل این سرقت های وحشت آور در منطقه ذوالفقاری وارد عمل شوند.

کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی پی بردند که مرد خشن در بیشتر سرقت ها از بالای دیوار وارد خانه ها شده و در ۲ مورد در نقش مامور آب یا گاز از طعمه هایش که زنان ۲۰ تا ۳۰ ساله بود خواسته در را برایش باز کنند که این سارق خشن با تهدید چاقو اقدام به سرقت طلاها و پول کرده و در صحنه های آزار و اذیت موفق به اقدام شیطانی خود نشده است.

دستگیری سارق شیطان صفت

کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات با توجه به تصاویر به دست آمده از دوربین های مداربسته مرد خشن که یک ورزشکار رزمی کار است را شناسایی کردند و پس از هماهنگی مقام قضایی شامگاه جمعه ۱۴ شهریور امسال در یک عملیات غافلگیرانه ماموران پلیس آگاهی آبادان پای در خانه متهم گذاشته و موفق به دستگیری وی شدند.

ماموران در بازرسی از خانه متهم لباس هایی را که در صحنه های سرقت به تن داشت به دست آوردند و همین کافی بود تا این سارق شیطان صفت به سرقت هایش اعتراف کند.

زاغ زنی شیطانی برای خارج شدن شوهران از خانه هایشان

تیم پلیسی در این مرحله پی برد که متهم قبل از سرقت با پرسه زنی در خیابان ها خانه ها را شناسایی کرد و در کمین نشسته و پس از اینکه مردان داخل خانه از خانه خارج می شدند این سارق خشن و شیطان صفت از بالای دیوار یا به بهانه مامور اداره آب یا گاز وارد خانه ها شده و سناریوی سرقت های وحشت آور را به اجرا گذاشته است.

بی هوشی ۲ زن در صحنه مواجهه حضوری با شیطان آبادانی

۲ زن جوان وقتی برای شناسایی سارق خشن در اداره پلیس وقتی پیش روی سارق ۵۳ ساله قرار گرفتند از ترس بیهوش شدند.

بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی استان خوزستان قرار گرفت تا دیگر جرائم شیطانی و خشن این متهم فاش شود.

rokna.net
  • 9
  • 6
۵۰%
بیشتر بخوانید:
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر