جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰
۱۸:۰۰ - ۰۲ آبان ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۸۰۰۴۱۴
جرم و جنایت

این مرد متخصص سرقت مزدا ۳ بود

تراژدی تلخ ۶ زن تهرانی در ارابه شیطان

دادگاه سارقان خودرو,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
یک مرد اخراجی پس از سرقت شش خودرو، شش زن را به تله شیطانی انداخت و آن ها را آزار داد.

این مرد شیطان صفت دیروز در دادگاه پای میز محاکمه ایستاد تا از خود دفاع کند.

دزد مزدا ۳

رسیدگی به این پرونده  از دو سال قبل به دنبال سرقت چهار خودروی پراید در شرق تهران در فاصله زمانی یک هفته آغاز شد . پلیس در حالی پیگیر ماجرا شده بود که  چند روز بعد یک زن از سرقت خودروی مزدا ۳  نوک مدادی خود نیز خبر داد و گفت: شب گذشته به مهمانی رفته بودم اما وقتی برگشتم متوجه شدم خودروام سرقت شده است.

در حالی که تلاش پلیس برای ردیابی دزد یا دزدان خودرو در شرق تهران  ادامه داشت یک پزشک خانم  با ماموران کلانتری تهرانپارس تماس گرفت و از دزدیده شدن  مزدا ۳ سفیدش خبر داد.

در حالی که شواهد نشان می‌داد احتمالاً سرقت‌ها از سوی یک نفر صورت گرفته است پلیس به محل سرقت خودروی پزشک خانم رفت و در آن جا با یک مزدا ۳  نوک مدادی روبه‌رو شد که استعلام‌ پلاک آن نشان می داد یک هفته قبل سرقت شده بود.  شیشه های این خودرو شکسته شده و اتاقک آن به شدت آسیب دیده بود.

در بررسی ها مشخص شد دزد خودرو با به جا گذاشتن خودروی مزدا نوک مدادی با خودروی مزدا سفید پزشک خانم گریخته است.

دستور ایست

یک هفته از این سرقت گذشته بود پلیس مزدا۳ پزشک خانم را در یکی از خیابان های شرق تهران شناسایی کرد و به راننده جوان دستور ایست داد .اما راننده بدون توجه به هشدار پلیس گریخت و  به این ترتیب تعقیب و گریز پلیسی آغاز شد تا این که پلیس  دست به شلیک چند تیر هوایی  زد. راننده می خواست به دل جمعیت بزند که یک تاکسی راهش را مسدود کرد و به این ترتیب راننده  ۲۳ ساله به نام محمود دستگیر شد و پلیس در بازرسی از خودروی سرقتی وی  چندین گرم ماده مخدر شیشه کشف کرد. در بررسی ها مشخص شد محمود چندین سابقه کیفری از جمله اعتیاد،کیف قاپی، سرقت و درگیری دارد. وی  در بازجویی  ها  به سرقت چهار خودرو، دو پراید و دو خودروی مزدا ۳ اعتراف کرد.

تراژدی ۶ زن

پلیس در ادامه تحقیق ها و  با توجه به شکایت های مشابهی که شش زن جوان از یک راننده شیطان صفت  مطرح کرده بودند دریافت  محمود پس از سرقت خودروها در پوشش مسافربر شش زن جوان را به تله شیطانی اش  انداخته و آن ها را آزار داده است.

در دادگاه

با افشای این ماجرا پرونده مرد شیطان صفت که حالا ۲۵سال دارد با صدور کیفرخواست به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و وی دیروز در دادگاه به ریاست قاضی کیخواه و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد . این در حالی بود که فقط سه نفر از شاکی ها در دادگاه حضور داشتند.

در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و برای محمود به اتهام  سرقت چهار پراید ،سه خودروی مزدا ۳، ربودن شش زن و آزار چهار نفر از آن ها و  همچنین ضرب و جرح و سرقت  اشد  مجازات خواست.

وی ادامه داد:  دو نفر از شاکی ها  که حالا در دادگاه حضور ندارند اعلام کرده اند   این مرد قصد داشته آن ها را آزار دهد اما وقتی با مقاومت شان روبه‌رو شده در اجرای نقشه اش ناکام مانده است.

سپس نخستین شاکی که زن ۴۹ساله و  صاحب مزدا۳ نوک مدادی بود  در جایگاه ویژه  ایستاد و گفت : من به مهمانی رفته بودم.  ساعت حدود ۴ صبح بود که به خانه ام  در حوالی خیابان دماوند برگشتم و متوجه شدم خودروام سرقت  شده است .یک هفته از این ماجرا نگذشته بود که پلیس با من تماس گرفت و گفت خودروی مرا پیدا کرده و سارق با به جا گذاشتن خودروی مزدا۳من با خودروی پزشک خانم گریخته است.

 وی ادامه داد: خودروام به شدت آسیب دیده و شیشه های  آن شکسته و تمام اموالم از داخل آن سرقت شده بود که خسارت آن ها را می خواهم.

سپس دومین شاکی  که زن ۴۸ ساله  ای بود ، در جایگاه ویژه ایستاد  و گفت: خواهرم پزشک است.  چون مدتی بود به پا درد مبتلا شده بود خودروی مزدا ۳ سفیدم  را در اختیارش قرار داده بودم تا با آن به مطب برود .متهم خودروام را از مقابل مطب خواهرم سرقت کرده و  با به جا گذاشتن مزدای اولی که دزدیده بود  فرار کرد. چند روز بعد پلیس در تعقیب و گریز توانست متهم را بازداشت کند اما با خودروی من قصد فرار داشت  که یک تاکسی راهش را مسدود کرد  و پس از برخورد با تاکسی به ناچار متوقف شد. خودروی من در این تصادف و همچنین  در تیراندازی پلیس در جریان تعقیب و گریز به شدت آسیب دیده و من خسارت آن را می خواهم.

سپس  سومین شاکی  که زن  ۳۵ ساله ای بود روبه روی قضات ایستاد.

 وی گفت :من آن روز از جلسه اولیا و مربیان مدرسه دخترم به خانه بر می گشتم و منتظر تاکسی بودم که یک پراید کهنه مقابل ام توقف کرد .من که فکر می کردم راننده مسافرکش است  سوار شدم. راننده ظاهری  به هم ریخته و کثیف داشت. تاول و زخم های روی دستش باعث شد به او مشکوک شوم. در نزدیکی پارک تهرانپارس می خواستم پیاده شوم اما راننده گفت مسیر را اشتباه آمده است و به بهانه دنده عقب،  صندلی خودرو را خواباند. او می خواست  مرا آزار دهد که التماس کردم دست از سرم بردارد .به او گفتم شوهر و بچه دارم اما او با یک پیچ گوشتی به من حمله کرد.

این زن که از به خاطر آوردن صحنه های دلهره آور بار دیگر شوکه شده بود و به شدت اشک می ریخت، ادامه داد: متهم پیچ گوشتی را  روی پهلویم گذاشت و گفت کلیه ام  را سوراخ می کند. می خواستم با تلفن همراه با همسرم تماس بگیرم اما او تهدیدم کرد با چاقو به چشمانم می زند و مرا نابینا می کند .او  بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد تا این که  توانستم به سختی قفل در را بشکنم و خودم را به بیرون از خودرو پرتاب کنم .من از این مرد شیطان صفت شکایت دارم.

سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد .وی  اتهام آدم ربایی و زنای به عنف  را نپذیرفت و  گفت سرقت خودروها را قبول دارم.

متهم جوان  در تشریح نحوه سرقت ها  گفت: من قبلا در شرکت بزرگ خودرویی کار می‌کردم. به همین خاطر یاد گرفته بودم در خودروها را با پنس جراحی باز کنم.

وی در پاسخ به سوال قاضی درباره این که چرا مزدا ۳ را سرقت می کردی؟ گفت: این خودرو ایمنی پایینی دارد و سرقت  آن مانند پراید بسیار آسان است .من سرقت خودروها را قبول دارم اما شش زن را آزار نداده ام.

قاضی از وی پرسید پزشکی قانونی آزار و اذیت دو زن را تایید کرده است. در این باره چه می گویی؟  که متهم شروع به دروغگویی کرد.

وی گفت: یکی از زنانی  که علیه من شکایت کرده، با من رابطه دوستانه داشته است. بررسی پرینت تماس های تلفنی من این موضوع را تایید می کند. شاکی که امروز در دادگاه حاضر است نیز  علیه من دروغ می گوید. من او را آزار نداده ام.

در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند. این در حالی است که پرونده مرد شیطان صفت به اتهام حمل شیشه در دادگاه انقلاب تحت رسیدگی قرار دارد و هنوز برایش حکم صادر نشده است.

khorasannews.com
  • 17
  • 21
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مطالب پیشنهادی,وبگردی
آهنگ های پرواز همای,پرواز همای اشعار,کنسرت پرواز همای بیوگرافی پرواز همای و آثار این خواننده ی سنتی (+ تصاویر)

زاده:۲۰ بهمن ۱۳۵۸

زادگاه:احمدسرگوراب گیلان

ملیت:ایرانی

پیشه:خواننده

فارغ التحصیل:لیسانس رشته شعر و آهنگ

ادامه
حضرت الیاس,زندگینامه حضرت الیاس,بیوگرافی حضرت الیاس زندگینامه حضرت الیاس یکی از پیامبران بنی‌اسرائیل

زاده:سال ۹۰۰ پیش از میلاد

زادگاه:احتمالا تیشبه

درگذشت:سال۸۴۹ پیش از میلاد

معجزات:زنده گرداندن مردگان، پایین آوردن آتش از آسمان و ورود به بهشت پیش از مرگ

ستایش شده در:یهودیت، مسیحیت، اسلام

ادامه
زندگی نامه غلامحسین اسماعیلی,غلامحسین اسماعیلی,تحصیلات غلامحسین اسماعیلی بیوگرافی غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس‌جمهور (+ تصاویر)

زاده:۱۳۴۴ بیرجند

زادگااه:بیرجند

ملیت:ایرانی

حزب سیاسی:مستقل

بیوگرافی غلامحسین اسماعیلی

غلامحسین اسماعیلی در شهر بیرجند در سال ۱۳۴۴ دیده به جهان گشود. پدر او که در حال حاضر در قید حیات نیست؛ در حوزه ی کشاورزی فعالیت داشت و در دروس حوزه به صورت مقدماتی تحصیل کرده بود و به عنوان روحانی محل شناخته میشد. وی دارای سه برادر میباشد که یکی از آن ها درگذشته است.

ادامه
مزدک میرعابدینی,بیوگرافی مزدک میرعابدینی,زندگینامه مزدک میرعابدینی بیوگرافی مزدک میرعابدینی، بازیگر و کارگردان سینمای کشور (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۲۹ فروردین ۱۳۵۵

محل تولد:تهران

پیشه:بازیگر سینما و تلوزیون، کارگردان، تهیه کننده، نویسنده

سالهای فعالیت:۱۳۸۷- تاکنون

همسر:ندا صارمی منفرد

ادامه
ابوالعباس نیریزی,بیوگرافی ابوالعباس نیریزی,زندگینامه ابوالعباس نیریزی زندگینامه ابوالعباس نیریزی ستاره شناس و اخترشناس ایرانی

زاده:نیمه اول سده سوم هجری قمری

زادگاه:نیریز، شهری کوچک در جنوب شیراز فعلی

پیشه:ریاضی دان و اخترشناس ایرانی

ملیت:ایرانی

وفات:۳۱۰ هجری

ادامه
حامد قدوسی,فعالیت های حامد قدوسی,تحصیلات حامد قدوسی بیوگرافی حامد قدوسی و فعالیت های این اقتصاددان (+ تصاویر)

نام خانوادگی:قدوسی

زاده:۱۳۵۶

زادگاه:ارومیه

تحصیلات:مدرک کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد مدیریت

سمت:عضو دپارتمان اقتصاد دانشگاه( موسسه) تکنولوژی استیونس

ادامه
 همام تبریزی,بیوگرافی همام تبریزی,آثار همام تبریزی زندگینامه ی همام تبریزی شاعر پارسی‌سرا و تاتی‌سرای ایران

زاده:۶۳۶ هجری

زادگاه:تبریز

درگذشته:صفر ۷۱۴

سمت:شاعر پارسی سرا و تاتی سرای( آذری سرای)

سده:هشتم هجری

ادامه
سیاوش یزدانی,بیوگرافی سیاوش یزدانی,زندگینامه سیاوش یزدانی بیوگرافی سیاوش یزدانی فوتبالیست مدافع میانی کشور (+ تصاویر)

متولد:۱۲ اسفند ۱۳۷۰

زادگاه: مشهد

پیشه: بازیکن فوتبال

پست: مدافع میانی/ دفاع چپ

مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد

قد: ۱۹۲ سانتیمتر

ادامه
علي مصفا همسر لیلا حاتمی,عکس پرتره علی مصفا,بیوگرافی علی مصفا بیوگرافی علی مصفا و ماجرای ازدواجش (+ تصاویر خانوادگی)

نام خانوادگی:مصفا

تاریخ تولد:۱۱/۹/۱۳۴۵

فعالیت:در بخش های کارگردان، دستیار کارگردان، نویسنده، بازیگر، تهیه کننده.

مدرک تحصیلی:فارغ التحصیل عمران

نام همسر:لیلا حاتمی

ادامه
ویژه سرپوش