دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲
۱۸:۰۰ - ۰۲ آبان ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۸۰۰۴۱۴
جرم و جنایت

این مرد متخصص سرقت مزدا ۳ بود

تراژدی تلخ ۶ زن تهرانی در ارابه شیطان

دادگاه سارقان خودرو,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
یک مرد اخراجی پس از سرقت شش خودرو، شش زن را به تله شیطانی انداخت و آن ها را آزار داد.

این مرد شیطان صفت دیروز در دادگاه پای میز محاکمه ایستاد تا از خود دفاع کند.

دزد مزدا ۳

رسیدگی به این پرونده  از دو سال قبل به دنبال سرقت چهار خودروی پراید در شرق تهران در فاصله زمانی یک هفته آغاز شد . پلیس در حالی پیگیر ماجرا شده بود که  چند روز بعد یک زن از سرقت خودروی مزدا ۳  نوک مدادی خود نیز خبر داد و گفت: شب گذشته به مهمانی رفته بودم اما وقتی برگشتم متوجه شدم خودروام سرقت شده است.

در حالی که تلاش پلیس برای ردیابی دزد یا دزدان خودرو در شرق تهران  ادامه داشت یک پزشک خانم  با ماموران کلانتری تهرانپارس تماس گرفت و از دزدیده شدن  مزدا ۳ سفیدش خبر داد.

در حالی که شواهد نشان می‌داد احتمالاً سرقت‌ها از سوی یک نفر صورت گرفته است پلیس به محل سرقت خودروی پزشک خانم رفت و در آن جا با یک مزدا ۳  نوک مدادی روبه‌رو شد که استعلام‌ پلاک آن نشان می داد یک هفته قبل سرقت شده بود.  شیشه های این خودرو شکسته شده و اتاقک آن به شدت آسیب دیده بود.

در بررسی ها مشخص شد دزد خودرو با به جا گذاشتن خودروی مزدا نوک مدادی با خودروی مزدا سفید پزشک خانم گریخته است.

دستور ایست

یک هفته از این سرقت گذشته بود پلیس مزدا۳ پزشک خانم را در یکی از خیابان های شرق تهران شناسایی کرد و به راننده جوان دستور ایست داد .اما راننده بدون توجه به هشدار پلیس گریخت و  به این ترتیب تعقیب و گریز پلیسی آغاز شد تا این که پلیس  دست به شلیک چند تیر هوایی  زد. راننده می خواست به دل جمعیت بزند که یک تاکسی راهش را مسدود کرد و به این ترتیب راننده  ۲۳ ساله به نام محمود دستگیر شد و پلیس در بازرسی از خودروی سرقتی وی  چندین گرم ماده مخدر شیشه کشف کرد. در بررسی ها مشخص شد محمود چندین سابقه کیفری از جمله اعتیاد،کیف قاپی، سرقت و درگیری دارد. وی  در بازجویی  ها  به سرقت چهار خودرو، دو پراید و دو خودروی مزدا ۳ اعتراف کرد.

تراژدی ۶ زن

پلیس در ادامه تحقیق ها و  با توجه به شکایت های مشابهی که شش زن جوان از یک راننده شیطان صفت  مطرح کرده بودند دریافت  محمود پس از سرقت خودروها در پوشش مسافربر شش زن جوان را به تله شیطانی اش  انداخته و آن ها را آزار داده است.

در دادگاه

با افشای این ماجرا پرونده مرد شیطان صفت که حالا ۲۵سال دارد با صدور کیفرخواست به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و وی دیروز در دادگاه به ریاست قاضی کیخواه و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد . این در حالی بود که فقط سه نفر از شاکی ها در دادگاه حضور داشتند.

در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و برای محمود به اتهام  سرقت چهار پراید ،سه خودروی مزدا ۳، ربودن شش زن و آزار چهار نفر از آن ها و  همچنین ضرب و جرح و سرقت  اشد  مجازات خواست.

وی ادامه داد:  دو نفر از شاکی ها  که حالا در دادگاه حضور ندارند اعلام کرده اند   این مرد قصد داشته آن ها را آزار دهد اما وقتی با مقاومت شان روبه‌رو شده در اجرای نقشه اش ناکام مانده است.

سپس نخستین شاکی که زن ۴۹ساله و  صاحب مزدا۳ نوک مدادی بود  در جایگاه ویژه  ایستاد و گفت : من به مهمانی رفته بودم.  ساعت حدود ۴ صبح بود که به خانه ام  در حوالی خیابان دماوند برگشتم و متوجه شدم خودروام سرقت  شده است .یک هفته از این ماجرا نگذشته بود که پلیس با من تماس گرفت و گفت خودروی مرا پیدا کرده و سارق با به جا گذاشتن خودروی مزدا۳من با خودروی پزشک خانم گریخته است.

 وی ادامه داد: خودروام به شدت آسیب دیده و شیشه های  آن شکسته و تمام اموالم از داخل آن سرقت شده بود که خسارت آن ها را می خواهم.

سپس دومین شاکی  که زن ۴۸ ساله  ای بود ، در جایگاه ویژه ایستاد  و گفت: خواهرم پزشک است.  چون مدتی بود به پا درد مبتلا شده بود خودروی مزدا ۳ سفیدم  را در اختیارش قرار داده بودم تا با آن به مطب برود .متهم خودروام را از مقابل مطب خواهرم سرقت کرده و  با به جا گذاشتن مزدای اولی که دزدیده بود  فرار کرد. چند روز بعد پلیس در تعقیب و گریز توانست متهم را بازداشت کند اما با خودروی من قصد فرار داشت  که یک تاکسی راهش را مسدود کرد  و پس از برخورد با تاکسی به ناچار متوقف شد. خودروی من در این تصادف و همچنین  در تیراندازی پلیس در جریان تعقیب و گریز به شدت آسیب دیده و من خسارت آن را می خواهم.

سپس  سومین شاکی  که زن  ۳۵ ساله ای بود روبه روی قضات ایستاد.

 وی گفت :من آن روز از جلسه اولیا و مربیان مدرسه دخترم به خانه بر می گشتم و منتظر تاکسی بودم که یک پراید کهنه مقابل ام توقف کرد .من که فکر می کردم راننده مسافرکش است  سوار شدم. راننده ظاهری  به هم ریخته و کثیف داشت. تاول و زخم های روی دستش باعث شد به او مشکوک شوم. در نزدیکی پارک تهرانپارس می خواستم پیاده شوم اما راننده گفت مسیر را اشتباه آمده است و به بهانه دنده عقب،  صندلی خودرو را خواباند. او می خواست  مرا آزار دهد که التماس کردم دست از سرم بردارد .به او گفتم شوهر و بچه دارم اما او با یک پیچ گوشتی به من حمله کرد.

این زن که از به خاطر آوردن صحنه های دلهره آور بار دیگر شوکه شده بود و به شدت اشک می ریخت، ادامه داد: متهم پیچ گوشتی را  روی پهلویم گذاشت و گفت کلیه ام  را سوراخ می کند. می خواستم با تلفن همراه با همسرم تماس بگیرم اما او تهدیدم کرد با چاقو به چشمانم می زند و مرا نابینا می کند .او  بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد تا این که  توانستم به سختی قفل در را بشکنم و خودم را به بیرون از خودرو پرتاب کنم .من از این مرد شیطان صفت شکایت دارم.

سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد .وی  اتهام آدم ربایی و زنای به عنف  را نپذیرفت و  گفت سرقت خودروها را قبول دارم.

متهم جوان  در تشریح نحوه سرقت ها  گفت: من قبلا در شرکت بزرگ خودرویی کار می‌کردم. به همین خاطر یاد گرفته بودم در خودروها را با پنس جراحی باز کنم.

وی در پاسخ به سوال قاضی درباره این که چرا مزدا ۳ را سرقت می کردی؟ گفت: این خودرو ایمنی پایینی دارد و سرقت  آن مانند پراید بسیار آسان است .من سرقت خودروها را قبول دارم اما شش زن را آزار نداده ام.

قاضی از وی پرسید پزشکی قانونی آزار و اذیت دو زن را تایید کرده است. در این باره چه می گویی؟  که متهم شروع به دروغگویی کرد.

وی گفت: یکی از زنانی  که علیه من شکایت کرده، با من رابطه دوستانه داشته است. بررسی پرینت تماس های تلفنی من این موضوع را تایید می کند. شاکی که امروز در دادگاه حاضر است نیز  علیه من دروغ می گوید. من او را آزار نداده ام.

در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند. این در حالی است که پرونده مرد شیطان صفت به اتهام حمل شیشه در دادگاه انقلاب تحت رسیدگی قرار دارد و هنوز برایش حکم صادر نشده است.

khorasannews.com
  • 17
  • 21
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
رسول خطیبی رسول خطیبی سرمربی تیم پیکان

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
جی پی مورگان بیوگرافی جی پی مورگان: مردی که بانکداری را متحول کرد

تاریخ تولد: ۱۷ آوریل ۱۸۳۷

محل تولد: هارتفورد، کنتیکت

ملیت: آمریکایی

حرفه: بانکدار و سرمایه گذار

محل تحصیل: دانشگاه گوتینگن

درگذشت: ۳۱ مارس ۱۹۱۳

ادامه
علی شریفی زارچی بیوگرافی علی شریفی زارچی استادیار اخراج شده شریف

تاریخ تولد: دهه ۶۰ شمسی

محل تولد: تهران

حرفه: استادیار اخراج شده از دانشگاه صنعتی شریف، رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر

تحصیلات: دانش‌آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف و دکتری بیوانفورماتیک از دانشگاه تهران، دانش آموخته دوره‌های پژوهشی و پسادکتری در ماکس پلانک آلمان و دانشگاه دولتی آمریکا

افتخارات: دریافت مدال طلای المپیاد جهانی کامپیوتر در سال ۲۰۰۰، انتخاب به عنوان رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر انتخاب

ادامه
عمران خان بیوگرافی عمران خان نخست وزیر سابق پاکستان

تاریخ تولد: ۵ اکتبر ۱۹۵۲

محل تولد: لاهور، پاکستان

ملیت: پاکستانی

حرفه: نخست وزیر سابق پاکستان

شروع فعالیت: ۲۵ آوریل ۱۹۹۶

حزب سیاسی: تحریک انصاف پاکستان

ادامه
ژوائو فلیکس ژائو فلیکس سوپراستار نوظهرو فوتبال

تاریخ تولد: ۱۰ نوامبر ۱۹۹۹

محل تولد: ویزئو، پرتغال

حرفه: فوتبالیست

پست: مهاجم / هافبک هجومی / وینگر

باشگاه کنونی: الهلال عربستان

شماره پیراهن: ۱۴ 

ادامه
رضا شکاری رضا شکاری بازیکن با استعداد فوتبال ایران

تاریخ تولد: ۱۰ خرداد ۱۳۷۷

محل تولد: محله خاک سفید، تهرانپارس

اصالت: سراب، آذربایجان شرقی، ایران

حرفه: فوتبالیست

پست: هافبک هجومی

باشگاه کنونی: باشگاه فوبتال سپاهان

ادامه
ویژه سرپوش