سه شنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۱
۲۳:۲۶ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۵۰۲۰۶
هنر و سینما

ماجرای درگیری مازیار لرستانی با مردم چه بود؟ +فیلم

برخی رسانه ها در طول روزهای اخیر ویدیوی قدیمی از مازیار لرستانی (شهره لرستانی) را تحت عنوان کتک کاری مردم با لرستانی منتشر کرده اند.ویدیویی که مربوط به یک برنامه زنده اینستاگرامی است که چندی پیش مازیار لرستانی در صفحه اش منتشر کرد. اما در حقیقت خبری از کتک کاری نیست و مازیار لرستانی، صرفا ماجرای یک درگیری کلامی و توهین به خودش در خیابان را روایت می کند.

 مازیار لرستانی در این ویدیو می گوید که این روزها حالش خوب نیست. چرا که در خیابان و با خودرویش برخورد ناچیزی با خودرویی دیگر داشته است. بعد از خودرو پیاده شده تا شدت برخورد را مشاهد کند. اما ناگهان با توهین و فحاشی دختر و پسر جوان حاضر در ماشین مقابل، روبرو می شود.

او توضیح می دهد که در این لحظه آرام اش را حفظ کرده و از آن ها خواسته که فحاشی را ادامه ندهند، چرا که بدون درگیری کلامی و توهین و با حضور پلیس می توان مسئله را حل کرد.مازیار لرستانی در نهایت هم از عدم احترام به بزرگتر و افزایش رفتارهای غیر انسانی در جامعه گلایه می کند.شهره لرستانی سه هفته قبل نام اش را به مازیار لرستانی تغییر داد و گفت که تغییر جنسیت داده است. او یک فایل صوتی هم منتشر کرد و به شکل رسمی اعلام کرد که دیگر شرعا و عرفا زن نیست و به همین دلیل براساس شرع اسلامی حاکم بر جامعه طی چند ماه آینده برای تغییر نام اش اقدام خواهد کرد.

fararu.com
  • 19
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر