یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳
۱۶:۳۸ - ۱۸ مهر ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۷۰۰۳۷۵
مجله خودرو

فیلم/ واژگونی لامبورگینی لوکس در پیچ تند کوه آلپ

بی تجربگی راننده موجب شد تا خودروی لامبورگینی ۲۰۰ هزار یورویی او در سر پیچ تند به طرز وحشتناکی دچار حادثه شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است واژگونی یک لامبورگینی لوکس را در پیچ تند یکی از مسیرهای منتهی به کوه آلپ به تصویر می کشد. در ویدئویی که منتشر شده است مشاهده می شود این خودروی لامبورگینی گالادرو پس از رسیدن به پیچ تندی در یکی از مسیرهای مارپیچ کوهستانی یک رالی، ناگهان دچار انحراف به سمت راست جاده شده و وارد محدوده پوشیده از چمن می شود.

در ادامه در حالی که خودرو کاملا از کنترل راننده خارج شده است پس از چرخش در وسط جاده واژگون می شود. پس از این حادثه برای دقایقی این جاده مسدود شد و مسئولان برگزاری بلافاصله اقدام به انتقال خودرو به کنار جاده کردند.

این حادثه در مقابل چشمان وحشت زده تماشاچیانی که از نزدیک بیننده این رالی بودند رخ داد. این ویدئو توسط یک تماشاچی در یکی از مسیرهای مارپیچ رالی "آلپینو" سوئیس تهیه شده است. در ویدئوی منتشر شده مشاهده می شود پس از این حادثه تعدادی از تماشاچیان از محدوده پوشیده از چمن به منظور کمک به راننده خارج می شوند. هنوز مشخص نیست آیا در این حادثه به راننده آسیب جدی وارد شده است؟ ارزش این خودروی لامبورگینی حدود ۲۰۰۰۰۰ یورو تخمین زده می شود.

گفتنی است؛ این حادثه در حالی خبرساز می شود که چندی پیش نیز تصادف شدید یک خودروی فراری گران قیمت در یکی از خیابان های چین خبرساز شده بود. یک راننده زن که این خودروی ۶۶۰ هزار دلاری را اجاره کرده بود پس از برخورد به موانع وسط خیابان آن را تبدیل به آهن پاره کرد. این راننده در اثر از دست دادن کنترل خودروی خود در یک خیابان لغزنده به مانع برخورد کرده بود. در این تصادف خودروی فراری ۴۵۸ بطور کامل آسیب دید اما به راننده و مسافر آن که یک زن بودند آسیبی وارد نشد. هزینه تعمیر این ماشین اسپورت ایتالیایی حدود ۳۰۰ هزار یورو برآورد شده که نصف قیمت آن محسوب می شود.

  • 26
  • 15
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر