پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۱۷:۵۳ - ۲۸ آذر ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۹۰۴۰۳
مجله خودرو

فیلم/ تست تصادف خودروی شاسی بلند تولید کشور هند

ماهیندرا اسکورپیو-ان امتیاز ۲۹.۲۵ را از حداکثر امتیاز ۳۴ در زمینه محافظت از سرنشینان بزرگسال و امتیاز ۲۸.۹۳ از ۴۹ را در زمینه محافظت از سرنشینان کودک دریافت کرده است.

ماهیندرا اسکورپیو- ان (Mahindra Scorpio- N)  موفق شده است تا پنج ستاره ایمنی از پنج ستاره ممکن را در زمینه محافظت از سرنشینان بزرگسال در تست تصادف به روز شده برنامه ارزیابی خودرو جدید جهانی (Global New Car Assessment Programme) یا گلوبال انکپ دریافت کند.

اهیندرا اسکورپیو- ان موفق در کسب پنج ستاره ایمنی

خودرو شاسی بلند (اس یو وی)  ماهیندرا اسکورپیو- ان در زمینه محافظت از سرنشینان بزرگسال پنج ستاره و در زمینه محافظت از سرنشینان کودک سه ستاره کسب کرده است. به گفته گلوبال انکپ، فقدان کمربند ایمنی سه نقطه ای بر عملکرد این خودرو در زمینه محافظت از سرنشینان کودک تاثیرگذار بوده است.

ماهیندرا اسکورپیو- ان امتیاز ۲۹.۲۵ را از حداکثر امتیاز ۳۴ در زمینه محافظت از سرنشینان بزرگسال و امتیاز ۲۸.۹۳ از ۴۹ را در زمینه محافظت از سرنشینان کودک دریافت کرده است. مدل مورد آزمایش دارای ویژگی های ایمنی پایه شامل دو کیسه هوا در قسمت جلو و ترمز ای بی اس بوده است. سامانه کنترل پایداری الکترونیکی و کیسه های هوای پرده ای جانبی به صورت آپشن در این خودرو ارائه می شوند.  

ماهیندار اسکورپیو- ان که در ماه ژوئن روانه بازار شده است بین ۱۱.۹۹ تا ۲۳.۹۰ لاخ قیمت دارد.

این ماشین شاسی بلند به یک پیشرانه ۲ لیتری بنزینی مجهز است که ۲۰۰ اسب بخار نیرو و ۳۷۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. نیروی پیشرانه توسط یک جعبه دنده شش سرعته غیراتوماتیک به چرخ ها منتقل می شود.

همچنین، مدلی از ماهیندرا اسکورپیو- ان به پیشرانه ۲.۲ لیتری دیزلی مجهز است که توانایی تولید ۱۷۳ اسب بخار نیرو و ۳۷۰ نیوتن متر گشتاور با جعبه دنده شش سرعته غیراتوماتیک و ۱۷۳ اسب بخار نیرو و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور با جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک را دارد. مدلی مجهز به پیشرانه دیزلی که ۱۳۰ اسب بخار نیرو و ۳۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند نیز در دسترس است.

asriran.com
  • 18
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر