شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
۰۰:۵۷ - ۱۸ آذر ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۹۰۲۵۷
آموزشی

بغض معلم بروجردی شکست/ او شاگردانش را بخشید تا سابقه دار نشوند

ماجرای کلیپ دردآورِ آزار و اذیت معلم بروجردی که در طی این چند روز در فضای مجازی منتشر شد رو از زبان خود معلم بشنویم.

چند نکته توی این مصاحبه وجود داشت؛نکته اول نگاه شفقت آمیزی که این معلم نسبت به این دانش اموزان داشت و نمی خواست برای اونها سوءسابقه درست بشه به همین خاطر اعلام گذشت کرد.

نکته دیگه این بود که حتی خانواده این معلم هم در طول این ۵ سال اصلا از موضوع آزار و اذیت اطلاع نداشتن و با انتشار این کلیپ طی این چند روز مطلع شدن و باعث ناراحتی خانواده ایشون شد.

اون بغضی که در انتهای مصاحبه در صدای این معلم وجود دارد گویای رنج و محنتی ست که بر سر این معلم و خانواده اش بعد از انتشار این کلیپ بوجود آمده است.

درپی انتشار ویدئویی در فضای مجازی با موضوع اذیت و آزار یک معلم توسط چند دانش آموز در یکی از کلاس‌های درس در بروجرد، آقای مهرافزون، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بروجرد گفت: این فیلم مربوط به سال ۱۳۹۵ است که در یکی از روستا‌های شهرستان بروجرد رخ داده بود و همان روز‌ها این معلم شکایت خود را از دانش آموزان پس گرفت.

معلم یاد شده هم اکنون جزء نیرو‌های بازنشسته است.

rokna.net
  • 17
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۱۲
غیر قابل انتشار: ۱۳
جدیدترین
قدیمی ترین
احسنت به معرفت و شرافت این معلم با وجود اینکه بهشون توهین شد ولی از پیامبر الگو گرفتند و کوچکترین توهینی به دانش آموزان نکردند و همین بزرگترین درس به این دانش آموزان و به ما بود واقعا که شما معلمی کردید و معلمی شغل انبیاست
به بروچردمیگن پاریس کوچولوخنده داره به خداته ته فرهنگندبااین کاراشون
مشاهده کامنت های بیشتر