چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۳
۱۷:۲۰ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۵۰۳۰۱
فوتبال ایران

فیلم/ توهین تند و بی‌سابقه یک روحانی به علی کریمی!

توهین تند و عجیب یک روحانی به استوری علی کریمی با موضوع نذری که بحث برانگیز شده است را ببینید.

علی کریمی بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در روز تاسوعا یک استوری انتقادی در خصوص نذری منتشر کرد.

khabaronline.ir
  • 11
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۲۲
غیر قابل انتشار: ۲۴
جدیدترین
قدیمی ترین
اون کسایی که تو اون جمع نشستم خیلی ... هستند که حرفی نزدند.
موجود بي أدب اينطور حرف ميزنند
خادم در این پست نوشت: «در دوران اوج‌ گیری کرونا که دانش اموزان مدرسه نمیرفتند و مجبور به استفاده از “سامانه شاد” شدند، بسیاری از دانش آموزان روستانشین و مناطق حاشیه نشین شهرها ، بدلیل محرومیت مالی ، امکان تهیه گوشی تلفن و یا تبلت را برای استفاده از سامانه شاد نداشتند. وقتی در روستاها و حاشیه شهرها به سراغ این قشر از دانش آموزان میرفتی، یاس و سرخوردگی عجیبی بر شرایط روانی این کودکان و نوجوانان دانش آموز که بدلیل تنگنای مالی امکان خرید گوشی و تبلت را نداشتند، حاکم بود. یکی از مردانی که قدم پیش گذاشت و مبلغی حدود دو میلیارد تومان را برای خرید تبلت اختصاص داد، قهرمان ملی فوتبال ایران علی کریمی عزیز بود. خادم افزود: در حالیکه خیلی از سازمانهای مسئول این مشکل جدی دانش آموزان را حتا جزئی از الویتهای برنامه ای شان قرار نداده بودند …، بگذریم. در میانِ ما مردم‌، قهرمانان ملی که در رشته های ورزشی مختلف نسبت به دردهای مردمشان در حد توانشان احساس مسئولیت میکنند ، فراموش نخواهند شد.
بنظرم علی کریمی باید علیه این شخص شکایت کنه بالاخره مملکت قانون داره توهین به اشخاص جرم محسوب میشه و می‌تونه این شخص رو با توسل به قانون مجازات کنه .
من ۴۶ سالمه از ۳۶۵ روز سال ۱۰۰ روزشو مسجد میرم هنوز ندیدم یک آخوند یا مداح یک کیلو خرما نذری بده حالا شام و ناهار پیشکششون ؟!! چرا ؟ چون اصولا اینا فقط گرفتن رو بلدن .
من ۴۶ سالمه از ۳۶۵ ر...
درود بر تو و شعور تو باد.
عجب بی ادبیه، این باید مثلا استاد ادب باشه ، شیخ بهایی : آن کس که بدم گفت، بدی سیرت اوست وان کس که مرا گفت نکو خود نیکوست حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که در اوست
عجب بی ادبیه، این با...
احسنت.
مشاهده کامنت های بیشتر