صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
sarpoosh
کافه اسپرت > علی کریمی

علی کریمی

علی کریمی

محمدعلی کریمی پاشاکی (متولد ۱۷ آبان ۱۳۵۷) مشهور به علی کریمی، بازیکن بازنشسته و مربی فوتبال ایرانی است.

 

او در دوران بازیگری ۱۸ سالهٔ خود از سال ۱۳۷۵ تا ۱۳۹۳، سابقهٔ بازی در لیگ ۴ کشور ایران، امارات، آلمان و قطر و باشگاه‌های فتح، پرسپولیس،الاهلی امارات، بایرن مونیخ، القطر، استیل‌آذین، شالکه ۰۴ و تراکتورسازی را دارد.

 

از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۹۱، کریمی بیش از یک دهه بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بود و با ۱۲۷ بازی و ۳۸ گل ملی، سومین بازیکن تاریخ ایران از نظر تعداد بازی ملی و سومین گلزن برتر این تیم مشترکاً با جواد نکونام به‌شمار می‌رود.

 

علی کریمی که به‌عنوان یک بازی‌ساز دریبل‌زن شناخته می‌شد، به «جادوگر» و «مارادونای آسیا» ملقب شده‌است. او همچنین در فعالیت‌های اجتماعی و خیریه شرکت داشته‌است.

 

کریمی فوتبال حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۷۵ با فتح در لیگ دسته دوم فوتبال ایران آغاز کرد و پس از ۲ سال به پرسپولیس پیوست، جایی که در ۳ فصل بازی موفق به ۲ بار قهرمانی در جام آزادگان و یک بار قهرمانی در جام حذفی شد و همزمان با تیم ملی، در بازی‌های آسیایی ۱۹۹۸ بانکوکمدال طلا را به گردن آویخت. کریمی از بهمن ۱۳۷۷ به دلیل هل‌دادن داور در بازی تیم امید به مدت یک سال از حضور در تمام مسابقات باشگاهی و ملی محروم شد، و پس از پایان این مدت دوباره به فوتبال بازگشت و در جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۰ نیز حاضر بود.

 

وی در سال ۱۳۸۰ به الاهلی دبی منتقل شد که در فصل ۲۰۰۳–۲۰۰۲، به عنوان «بهترین بازیکن خارجی لیگ برتر فوتبال امارات» انتخاب شد و در فصل ۲۰۰۴–۲۰۰۳، عنوان «آقای‌گل لیگ برتر فوتبال امارات» و «مرد سال فوتبال امارات» را کسب کرد.

 

کریمی که با تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۴ مقام سوم را کسب کرد و همزمان به عنوان آقای‌گلی این مسابقات (مشترکاً با علاء حبیلاز بحرین) دست یافت. او در همین سال (۲۰۰۴) جایزه «مرد سال فوتبال آسیا» را از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرد.

 

در سال ۲۰۰۵ (۱۳۸۴)، وی به باشگاه بایرن مونیخ در بوندس‌لیگای آلمان پیوست و در ۲ سال حضورش در این باشگاه ضمن انجام بیش از ۴۰ بازی، قهرمانی جام حذفی و لیگ را هرکدام یک بار تجربه کرد. او همچنین در جام جهانی ۲۰۰۶ با ایران حاضر بود و در جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۷ نیز بازی کرد.

 

پس از آن به القطر در لیگ ستارگان قطر رفت و پس از یک سال به پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال ایران برگشت که حضورش در این تیم یک سال ادامه داشت. کریمی بازی در ایران را با ۱٫۵ فصل حضور در استیل‌آذین ادامه داد و در نیم‌فصل دوم ۲۰۱۱–۲۰۱۰ عضو شالکه در بوندس‌لیگا بود که قهرمانیجام حذفی آلمان را برای بار دوم کسب کرد.

 

علی کریمی دوباره به پرسپولیس بازگشت تا سومین دوره حضور خود را با این باشگاه تجربه کند. پس از ۲ فصل بازی، علی کریمی به تراکتورسازی تبریز پیوست و آخرین فصل دوران بازیگری خود را با قهرمانی در جام حذفی پایان داد.

 

علی کریمی در سال ۱۳۹۳ با دستیاری کارلوس کیروش در تیم ملی ایران پا به عرصه مربیگری گذاشت اما با گذشت چند ماه از سمت خود استعفا داد و اعلام کرد علاقه‌ای به حضور در این عرصه ندارد.

 

 

سال‌های آغازین زندگی علی کریمی

علی کریمی در ۱۷ آبان ۱۳۵۷ در کرج به‌دنیا آمد و فرزند چهارم خانواده است.کریمی اصالتاً لاهیجانی است. پدرش ولی‌الله کریمی، در جوانی در استان گیلان بازیکن فوتبال بود و مادرش خانه‌دار است. علی کریمی ۳ برادر و یک خواهر دارد. فرشید، برادر بزرگترش همانند وی به فوتبال روی آورد و مدتی با او هم‌بازی بود.

 

مادر علی کریمی در ابتدا علاقه‌مند بود که او پزشک یا مهندس شود، اما از این که بازی او باعث شادی مردم ایران می‌شود و به کشور خدمت می‌کند راضی است. مادرش او را در کودکی پر جنب‌وجوش و سرشار از انرژی توصیف می‌کند و می‌گوید: «فکر و ذکرش فوتبال بود. در دوران کودکی و نوجوانی تا دلتان بخواهد شیشه همسایه‌ها و خانه را شکسته‌است».

 

کریمی که تا سوم راهنمایی، دانش‌آموز ممتازی بود، در دوران دبیرستان با افت تحصیلی مواجه می‌شود. سرانجام تحصیلات خود را با دریافت مدرک دیپلمپایان می‌دهد و پس از آن روی فوتبال تمرکز می‌کند. او بزرگ شدهٔ کرج است.

 

 

 علی کریمی در بایرن مونیخ

در ۳ مه ۲۰۰۵ برابر ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۴، بایرن مونیخ اعلام کرد که به عنوان اولین بازیکن جدید خود برای فصل ۰۶–۲۰۰۵، کریمی ۲۶ ساله را با قراردادی یک‌ساله (با بندی که امکان تمدید یک‌ساله آن را به طرفین می‌دهد) به عنوان سومین بازیکنی ایرانی این تیم، پس از علی دایی (۹۹–۱۹۹۸) و وحید هاشمیان (۰۵–۲۰۰۴) به خدمت گرفته‌است. پیش از این انتقال؛ مجله کیکر آلمان در گزارشی عنوان کرده بود، تیم‌های رئال مادرید، المپیک مارسی و بایرن مونیخ خواهان جذب کریمی هستند. بنابر گزارش کیکر؛ کریمی پس از بازی دوستانه ایران و آلمان در سال ۲۰۰۴، در فهرست خرید بایرن مونیخ قرار گرفت.(کریمی در این مسابقه پس از ینس لمان، بهترین نمره این مجله آلمانی را دریافت کرد).

 

در بدو ورود کریمی به آلمان، رسانه‌های آلمانی در مورد توانایی‌های او ابراز تردید کردند. سردبیر کیکر معتقد بود که او «برف مونیخ را نخواهد دید».[۴۷]‏[۴۶] این در حالی بود که فیلیکس ماگاتسرمربی بایرن مونیخ، در دفاع از توانایی‌های فنی کریمی اعلام کرد: «اگر این بازیکن از ابتدا در اروپا بازی می‌کرد، بایرن مونیخ توانایی مالی برای خرید او را نداشت».

 

علی کریمی در تیم ملی فوتبال 

علی کریمی از سال ۱۳۷۷ سابقه حضور در تیم ملی فوتبال ایران را دارد. او در دوران ملی خود حضور پیوسته‌ای داشته و در ۳ دورهجام ملت‌های آسیا (۲۰۰۰، ۲۰۰۴ و ۲۰۰۷)، یک دوره بازی‌های آسیایی (۱۹۹۸) برای ایران بازی کرده‌است. وی در ۴ دوره انتخابی جام جهانی (۲۰۰۲، ۲۰۰۶، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴) مجموعاً در ۳۶ بازی به میدان رفته‌است و ۲ بار در راهیابی ایران به جام جهانی (۲۰۰۶ و ۲۰۱۴) مشارکت داشته‌است که در یک دوره جام جهانی (۲۰۰۶) حضور داشت و ۲ بازی انجام داد.

 

کریمی تحت نظر مربیان مختلف تیم ملی ایران مانند پورحیدری، طالبی، براگا، بلاژوویچ، شاهرخی، ایوانکوویچ، قلعه‌نویی، ابراهیم‌زاده، دایی، قطبی و کیروش در تیم ملی بازی کرده‌است.

 

کریمی با ۱۲۷ بازی پس از علی دایی و جواد نکونام، از لحاظ تعداد بازی ملی سومین بازیکن تاریخ تیم ملی فوتبال ایران به‌شمار می‌رود. او همچنین ۳۸ گل ملی به‌ثمر رسانده‌است که از این حیث نیز پس از علی دایی و کریم باقری مشترکاً با جواد نکونام نفر سوم محسوب می‌شود.

 

علی کریمی - اقتصاد

چرا پیشنهاد علی کریمی کارایی ندارد؟/ تحریم منجر به اتحاد نمی‌شود این گرانی‌ها باعث شد تا علی کریمی فوتبالیست نام‌آشنای ایران، دست به راه‌اندازی پویشی برای تحریم خرید کالاهای گران بزند. این بازیکن در همین رابطه پیامی را در صفحه‌ی اینستاگرامش منتشر کرد و از مردم خواست تا یک ماه هیچ‌یک از کالاهای گران‌شده را خریداری نکنند. پس از علی کریمی چند تن دیگر از شخصیت‌های هنری... علی کریمی چه ایران خودرو باید مخاطب خود را بشناسند. مگر چند درصد مردم سکه و دلار می‌خرند؟ در این پویش مخاطبان ثروتمند فرض شده‌اند. اگر برای یک ماه کالاهای...

علی کریمی,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد کلان

علی کریمی - بیوگرافی

بیوگرافی علی کریمی مارادونای آسیا عکس های علی کریمی محمدعلی کریمی پاشاکی در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۵۷ در شهر کرج بدنیا آمد. کریمی دارای اصالتی گیلانی (دیلمان) است که بیشتر با نام علی کریمی شناخته می‌شود. علی کریمی سابقهٔ بازی در باشگاه‌های فتح تهران، پرسپولیس تهران، الاهلی امارات، بایرن مونیخ، القطر قطر، استیل آذین و شالکه آلمان را دارد. چکیده... علی کریمی: نام کامل: محمدعلی کریمی پاشاکی زادروز: ۱۷ آبان ۱۳۵۷ (۳۹ سال) زادگاه: کرج، استان تهران، ایران قد: ۱٫۷۹ متر (۵ فوت ۱۰ اینچ) پست:...

عکس علی کریمی,بیوگرافی علی کریمی,زندگینامه علی کریمی

علی کریمی - تصاویر

 تمرین با نفت در کمپ تیم‌های ملی بازیکنان تیم نفت تهران با حضور علی کریمی - سرمربی جدید این تیم - اولین تمرین خود را در کمپ تیم‌های ملی آغاز کردند. ...

عکس های علی کریمی محمدعلی کریمی پاشاکی (متولد ۱۷ آبان ۱۳۵۷ در کرج) مشهور به علی کریمی، بازیکن بازنشسته و مربی فوتبال ایرانی است. ...

تصاویر | واکنش چهره‌ها به درگذشت بهمن گلبارنژاد | از کریمی و رامبد تا احمد خمینی سیاستمداران و ورزشکاران کشورمان در صفحات شخصی اینستاگرامشان درگذشت بهمن گلبارنژاد دوچرخه‌‌‌‌‌‌‌‌سوار پارالمپیکی کشورمان را تسلیت گفتند. ...

تصاویر سرمربیگری علی کریمی در تیم نفت تهران,تصاویر حضور علی کریمی در نفت تهران,تصاویر تمرین تیم نفت تهران
عکس های علی کریمی,تصاویر علی کریمی, عکس علی کریمی
تصاویر واکنش چهره‌ها  به درگذشت بهمن گلبارنژاد, عکس های  واکنش چهره‌ها  به درگذشت بهمن گلبارنژاد,عکس های صفه اجتماعی بازیگران به در گذشت گلبار نژاد

علی کریمی - جامعه

زیر و بم کمپین تحریم خرید جایی که علی کریمی؛ جادوگرفوتبالایران، در حساب اینستاگرام خود با راه‌اندازی کمپین «نه به گرانی» از مردم خواسته که مثل بقیه کشورها از خرید دارایی‌ها خودداری کنند تا بلکه قیمت آن‌ها کاهش یابد. پستی که بلافاصله حمایت تعدادی از سلبریتی‌های دیگر از جمله ستاره‌های ورزشی را به همراه داشت و از طرف...

علی کریمی,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,جامعه

علی کریمی - سیاست

افکار عمومی از مذاکره با ترامپ استقبال نمی‌کند/ از علی کریمی تشکر می‌کنم وی همچنین نسبت به اقدام علی کریمی و کمپینی که وی به راه انداخته است واکنش نشان داد و گفت: از علی کریمی بخاطر راه انداختن کمپین گران نخریدن کالاها تشکر می‌کنم، اقدام او قابل قبول است، وی فرد محترمی است که باشگاه سپیدرود رشت را خوب اداره کرد.تولید و فروش خودروها افزایش یافته است اما باز هم...

۱۰۰ بار متاسفیم که فدراسیون فوتبال گوش شنوایی ندارد نعمتی در واکنش به صحبتها و انتقادات علی کریمی از فدراسیون فوتبال و اینکه آیا قصد دارید صحبتی با کریمی داشته باشید یا خیر؟گفت: علی کریمی، علی دایی، علی پروین، امیر قلعه نوییعلیرضا منصوریان و نفرات دیگر از سرمایه های فوتبال ما هستند که زحمات زیادی کشیده اند. آنها حرفهای جدی هم...

محمد باقر نوبخت,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دولت
بهروز نعمتی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس

علی کریمی - طنز

طنز/ از ماندن شما توی فدراسیون نگرانیم! طنز/ از ماندن شما توی فدراسیون نگرانیم! ...

طنز گفتگوی تاج وعلی کریمی,طنز,مطالب طنز,طنز جدید

علی کریمی - فوتبال

تاثیرگذاران ایران در جام ملت‌ها علی کریمی: جادوگر که به انتخاب کاربران سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، بهترین‌ هافبک تاریخ جام ملت‌ها انتخاب شد، در ۳ دوره حضور داشت و در ۱۴ بازی ۵ گل به ثمر رساند. هر ۵ گل علی کریمی در جام ملت‌های ۲۰۰۴ بود و آقای گل آن مسابقات شد. هت تریک تاریخی کریمی برابر کره‌ جنوبی یکی از خاطره‌انگیزترین...

جنجالی‌ترین ستاره‌های خط خورده از تیم ملی در جام ملت‌های آسیا علی علیپور،حسین حسینی و علی کریمی هم‌از جمله نفراتی بودند که از لیست نهایی تیم ملی بازماندند ضمن این که بازیکنانی همچون کاوه رضایی نیز به سرنوشت دیگر بدشانس های فوتبال ملی ایران اضافه شد که به دلیل مصدومیت فرصت درخشش برای ایران را از دست داد. به همین بهانه در این مطلب به بررسی نفراتی که... علی کریمی که در اردوی تیم‌ ملی در اتریش به دلیل مناسب نبودن شرایط اردو به افشین قطبی اعتراض کرده بود، مورد غضب او قرار گرفت و‌ دیگر کریمی را در اردوهای...

حسین کعبی: برای خداحافظی با علی کریمی مشورت کردم حسین کعبی،‌ کاپیتان پیشین تیم فوتبال سپیدرود پس از خداحافظی از دنیای بازیگری گفت: برای اتخاذ این تصمیم با علی کریمی مشورت کردم. حسین کعبی در گفت‌وگو باتسنیم، درباره خداحافظی‌اش از دنیای بازیگری و اضافه شدن به کادرفنی تیم سپیدرود گفت: این تصمیمی بود که خودم گرفتم و به نظرم زمان خوبی برای... علی کریمی انجام دادم،‌ او مربی و هم‌بازی من بوده و خیر و صلاح من را می‌خواهد. از الان به بعد هم به عنوان هم‌کار کنار هم خواهیم بود. آرزوی من بود کنار علی...

علی کریمی: آدم‌های سالم توهین نمی‌کنند! علی کریمی پست جدیدی در صفحه اینستاگرام خودش منتشر کرد. به گزارش خبرآنلاین، علی کریمی دقایقی قبل پست زیر را در صفحه اینستاگرام خودش قرار داد. بعد از اظهارنظرهای مختلف که صبح امروز پیرامون پیام کارلوس کی روش مطرح شد، حالا اهالی فوتبال اعتقاد دارند بعید نیست پست جدید کریمی ارتباطی به کی روش داشته...

جشن تولد ۴۰ سالگی علی کریمی جشن تولد علی کریمی در رختکن سپیدرود رشت پس از پایان تمرین امروز برگزار شد. به گزارشخبرورزشی،علی کریمی امروز ۴۰ ساله شد و به همین مناسبت شاگردان او در باشگاه جشن تولد مختصری را برای او در رختکن ترتیب دادند. ...

اظهار بی‌اطلاعی وکیل علی کریمی از محکومیت سرمربی سپیدرود وکیل علی کریمی از محکومیت این مربی در پرونده شکایت هوشنگ مقدس اظهار بی‌اطلاعی کرد. به گزارشتسنیم، وحید ملکی درباره اعلام رای این پرونده از سوی وکیل هوشنگ مقدس گفت: من اطلاعی از رای اعلام شده ندارم. گفتنی است هوشنگ مقدس چندی پیش از علی کریمی بابت مناظره مورخ ٢٣/١١/٩٦ برنامه نود... علی کریمی به ۴۰ ملیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شده است. ...

پاسخ تند جنجالی شجاع خلیل زاده به صحبت‌های علی دایی شجاع خلیل زاده بعد از این صحبت‌های علی دایی با انتشار تصویری از خود و علی کریمی پاسخ علی دایی را داد. کریمی به عنوان شماره هشت محبوب پرسپولیس همواره در مقابل علی دایی قرار گرفته و وجهه بالایی نیز در بین هواداران تیم دارد. این پاسخ زیرکانه‌ی شجاع خلیل زاده به صحبت‌های علی دایی را می‌توان...

کنایه علی کریمی به عکس کفاشیان در دُبی علی کریمی با انتشار عکسی از علی کفاشیان، رییس سابق فدراسیون فوتبال که در حال تماشای فوتبال ساحلی بانوان در دبی است، در اینستاگرام خود نوشت: «اقاى كفاشيان اون وقتا كه مجبور بودى با رفيقت هـ.م (معروف ميشه كامل بگم اسمشو) برى فوتبال ساحلى رو توى آفتاب شديد دبى ببينى، يادت رفته!!!؟؟ من كه...

به اسم کمک به پرسپولیس باز علی دایی و علی کریمی را به جان هم نیاندازید! علی کریمی یک پست هوایی می گذارد و ماجرا را به اتفاقات بازی سایپا ربط می دهند. ممکن است درست باشد . البته علی کریمی این قدر صراحت لهجه دارد که نیازی به این قدر سربسته گفتن چیزی ندارد اما باز این اتفاق عجیبی نیست. ماجرا اما وقتی حساس می شود که دوباره گروهی سعی می کنند...

وکیل علی کریمی با دستی پُر به دادگاه رفت +اسناد وکیل علی کریمی در این زمینه تاکید کرد: موضوع بابت بخشی از مناظره مرتبط سئوال کریمی از آقای ساکت در مورد مراودات مالی با آقای مقدس در سال ۹۲ بود که در همان جلسه مناظره حتی آقای ساکت ضمن رد ننمودن ادعای مذکور، مساله فوق را ناشی از تدبیر ریاست وقت فدراسیون عنوان نمودند. دراین... علی کریمی در پایان اذعان داشتند ضمن تقدیر از حضور جناب ساکت در برنامه مناظره تاریخی ٢٣ بهمن ٩٦ نود ، که با وجود علم به انتقادات تیزبینانه و صراحت لهجه...

جلسه رسیدگی به شکایت هوشنگ مقدس از علی کریمی برگزار شد جلسه رسیدگی به شکایت هوشنگ مقدس از علی کریمی صبح امروز در شعبه ١٠٥٩ دادگاه کیفری ٢ ویژه کارکنان دولت برگزار شد. به گزارش ایسنا، جلسه امروز دادگاه پیرامون شکایت هوشنگ مقدس سرپرست سابق تیم ملی مربوط به قسمتی از مناظره برنامه نود بین علی کریمی و محمدرضا ساکت در مورخ ۲۳/ ۱۱/ ۹۶ بود که در آن قسمت مناظرهبحث... علی کریمی که برای دفاع از موکل خود در دادگاه امروز حضور یافته بود، با خودداری از ارائه جزییات در این رابطه اعلام کرد: لوایح و مستندات مکفی به محکمه ارایه...

حمله شدید علی کریمی به آقازاده معروف او اتهاماتی بی پایه و اساس به ورزشکاران می زند و این بار علی کریمی واکنشی شدیدا به اظهارات این فرد نشان می دهد.جملات کریمی تند است و قابل نوشتن نیست. کریمی که اخیرا با رای مردم بهترین هافبک تاریخ آسیا هم شد، با تبریک تاج رئیس فدراسیون روبرو شد. او اما نسبت به تبریک تاج هم واکنش نشان داد...

تیم ملی فوتبال ایران,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,فوتبال ملی
خط خورده های لیست تیم ملی در جام ملت‌های آسیا,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,فوتبال ملی
حسین کعبی و علی کریمی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
علی کریمی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,فوتبال ملی
جشن تولد علی کریمی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,اخبار ورزشکاران
علی کریمی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال
شجاع خلیل زاده,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال
علی کریمی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال
علی دایی و علی کریمی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال
اسناد علی کریمی علیه فدراسیون فوتبال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال
علی کریمی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال
علی کریمی,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,اخبار ورزشکاران

علی کریمی - هنر و سینما

علی کریمی کمپین «من نمی‌خرم» را راه اندازی کرد علی کریمی در اینستاگرام خود پستی در رابطه با وضع موجود بازار طلا و ارز و ماشین منتشر کرد. کمپین «#من_نمیخرم» در فضای مجازی در حال ترند شدن است. تعداد زیادی از کاربران فضای مجازی در اینستاگرام و توییتر با قرار دادن تصاویری در صفحات خود اعلام کردند که تا یک ماه طلا، اتومبیل و اجناسی...

امیر جدیدی: سیمرغ فوتبال را به علی کریمی می‌دهم ستاره سینمای ایران می‌گوید: کاش کی‌روش وارد بحث علی کریمی و فدراسیون فوتبال نمی‌شد. به گزارش خبرآنلاین، امیر جدیدی چند سالی است در سینمای ایران چهره شده است و در سال گذشته جایزه بهترین بازیگر مرد را از آن خودش کرد. جدیدی درباره اینکه اگر فوتبال هم مثل سینما جایزه سیمرغ داشت، سیمرغ فوتبال را به... علی کریمی. باید مجسمه کریمی را از طلا بسازند. او همیشه سمت مردم است و حرف آنها را می زند. او دنبال حق گویی است و اصلا به منفعت شخصی خود نگاه نمی کند. جدیدی...

تمام خوانندگانی که از علی کریمی حمایت کردند برخی از موزیسین‌های کشورمان به دنبال سخنان جنجالی علی کریمی در مناظره با محمدرضا ساکت، با انتشار مطالب و عکس‌هایی در فضای مجازی، حمایت همه‌جانبه خود را از آقای جادوگر (علی کریمی) اعلام کردند. به گزارشایلنا، مناظره علی کریمی و محمدرضا ساکت (دبیرکل فدراسیون فوتبال) در برنامه ۹۰ درباره فساد... علی کریمی و شجاعت او پرداخته‌اند. محسن چاووشیجزو اولین موزیسین‌هایی بود که بلافاصله پس از پایان برنامه نود به نشانه حمایت از علی کریمی...

واکنش برزو ارجمند به صحبت‌های علی کریمی در برنامه نود به گزارش سرپوش، برزو ارجمند در واکنش به مناظره شب گذشته علی کریمی با محمد رضا ساکت در برنامه نود در صفحه شخصی خود نوشت: «به احترامت تمام قد ايستاده ام به احترامت كلاه از سر برداشته ام و....به افق خيره نگاه ميكنم» ...

حمایت مهرداد صدیقیان از علی کریمی (+عکس) به گزارش سرپوش, در روزهای اخیر بحث علی کریمی داغ شده است. چند روز پیش سرمربی سپیدرود رشت در نشست خبری لوگو برنامه نود را به نشانه اعتراض به این برنامه، پرتاب کرد که با واکنش های زیادی مواجه شد و حتی عادل فردوسی پور در برنامه گفت حرکت علی کریمی توهین به مردم بوده است. مهرداد صدیقیان،... علی کریمی و صداقت رفتاری و دغدغه‌مندی کریمی خیلی خیلی برای من قابل احترامه و باعث شده خیلی دوسش داشته باشم... به این که نوع اعتراضش به برنامه “نود” درست...

علی کریمی به دیدن رضا رویگری رفت / عکس بازیگر سینما و تلویزیون عکسی از خودش در کنار بازیکن سابق تیم ملی فوتبال و تیم پرسپولیس منتشر کرد. به گزارش هنرآنلاین، رضا رویگری با انتشار عکس زیر در صفحه خود در اینستاگرام نوشت: مهمان عزیزم آقاى على کریمى دوست‌داشتنى اسطوره فوتبال ایران که به دیدارم آمدند. ...

علی کریمی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,بازیگران سینما و تلویزیون
امیر جدیدی و علی کریمی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
موزیسین‌های ایرانی,,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی
اینستاگرام برزو ارجمند,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,بازیگران سینما و تلویزیون
مهرداد صدیقیان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,بازیگران سینما و تلویزیون
اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,بازیگران سینما و تلویزیون,رضا رویگری و علی کریمی

علی کریمی - ورزش

علی کریمی ناجی دختران سپیدرود می‌شود؟ سرمربی تیم فوتسال بانوان سپیدرود با اذعان به اینکه وعده‌های مالک پیشین سپیدرود پوچ بوده است گفت: بازیکنان تیم فوتسال سپیدرود قصد حضور در دیدار مقابل مس رفسنجان را نداشتند و وعده‌های پوچ مدیران قبلی سپیدرود آنان را بی‌انگیزه کرده است. به گزارشخبرآنلاین، شهناز یاری با اشاره به پیروزی پرگل...

صمد: من را هم مثل علی کریمی کنار زدند کاپیتان سابق تیم ملی بسکتبال از دلایل خط خوردنش پرده برداشته است؛ مسائلی که خودش می گوید به کنار رفتن علی کریمی از تیم ملی فوتبال شباهت داشته است. به گزارش ورزش‌سه، قلم قرمز روی نام صمد نیکخواه بهرامی از تیم‌ملی خیلی‌ها را به شگفتی واداشت. ماجرا از یک جلسه ٧ ساعته با حضور اعضای کمیته فنی... علی کریمی مقایسه می‌کنند و می‌گویند کاپیتان‌های تیم‌ملی با مربیان خارجی به مشکل بر می‌خورند، این موضوع را قبول داری؟ من قصد ندارم خودم را...

شهناز یاری,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش بانوان
اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,والیبال و بسکتبال,صمد نیکخواه بهرامی

علی کریمی - ویدئوها

ویدئو/ محبوبیت باور نکردنی علی کریمی در شهر رشت ویدئو/ محبوبیت باور نکردنی علی کریمی درشهر رشت. ویدئو محبوبیت باور نکردنی علی کریمی در شهر رشت,کلیپ علی کریمی,فیلم محبوبیت عجیب علی کریمی در رشت ...

ویدئو/ واکنش احمد حلت به کمپین من نمی‌خرم علی کریمی ویدئو واکنش احمد حلت به کمپین من نمی‌خرم علی کریمی,کلیپ واکنش به کمپین علی کریمی,فیلم احمد حلت ...

فیلم / پیام کی روش به انتقاد های تند علی کریمی علی کریمی,کارلوس کی روش,برنامه نود,عادل فردوسی پور ...

فیلم / جواب تند و جنجالی علی کریمی به پیام کی روش فیلم علی کریمی,فیلم کارلوس کی روش,فیلم محمد رضا ساکت ...

ویدئو/ واکنش علی پروین به صحبت‌های چندروز اخیر علی کریمی ویدئو واکنش علی پروین به صحبت‌های چندروز اخیر علی کریمی,کلیپ علی پروین,فیلم واکنش علی پروین به صحبت‌های علی کریمی ...

واکنش عادل فردوسی پور به صحبت های علی کریمی واکنش عادل فردوسی پور نسبت به کنفرانس جنجالی علی کریمی پس از بازی با استقلال خوزستان فیلم واکنش عادل فردوسی پور به صحبت های علی کریمی,فیلم علی کریمی ...

ویدئو/ عصبانیت شدید علی کریمی در کنفرانس خبری و پرت کردن میکروفن برنامه نود ویدئو عصبانیت شدید علی کریمی در کنفرانس خبری و پرت کردن میکروفن برنامه نود,کلیپ علی کریمی,فیلم عصبانیت علی کریمی در کنفرانس مطبوعاتی ...

صحبت های علی کریمی در مورد فساد در فوتبال ویدئو صحبت های علی کریمی در مورد فساد در فوتبال,کلیپ صحبت های علی کریمی,فیلم فساد در فوتبال از زبان علی کریمی ...

ویدئو/ محبوبیت باور نکردنی علی کریمی در شهر رشت
ویدئو/ واکنش احمد حلت به کمپین من نمی‌خرم علی کریمی
فیلم  / پیام کی روش به انتقاد های تند علی کریمی
فیلم / جواب تند و جنجالی علی کریمی به پیام کی روش
ویدئو/ واکنش علی پروین به صحبت‌های چندروز اخیر علی کریمی
واکنش عادل فردوسی پور به صحبت های علی کریمی
ویدئو/ عصبانیت شدید علی کریمی در کنفرانس خبری و پرت کردن میکروفن برنامه نود
صحبت های علی کریمی در مورد فساد در فوتبال

علی کریمی - کاریکاتور

کارتون/ واکنش ها به کمپین علی کریمی! واکنش ها به کمپین علی کریمی! مجتبی حیدرپناه ...

کاریکاتور / علی کریمی در دل شیر اتفاقات و جنجال های میان علی کریمی و کارلوس کی روش، سوژه بهرنگ جدی شده است. دوشنبه شب - کارلوس کی روش در برنامه نود، علی کریمی را "بزدل" خطاب کرد. ...

کاریکاتور / جادوگر بر می خیزد جادوگر بر می خیزد ابوافضل رحیمی ...

کاریکاتور/ حال و هوای این روزهای علی کریمی! «علی کریمی و حال و هوای این روزهایش» عنوان کارتون رضا متین در نیشخط است. ...

کارتون/ آخرین وضعیت نفت، علی کریمی و درخشان! در حاشیه بازی جالب تیم نفت تهران با سرمربی های جدید و قدیمش! مهدی عزیزی ...

کاریکاتور/ تذکر علی کریمی درباره حمید درخشان! در حاشیه واگذاری باشگاه نفت تهران و جابه جایی مدیریتی، خبر ورزشی این کارتون را منتشر کرد. ...

پشت پرده قرارداد درخشان و کریمی در نفت! به بهانه خداحافظی ناگهانی علی کریمی و حضور ناگهانی حمید درخشان در تیم نفت، خبر ورزشی این کارتون را منتشر کرد. ...

کاریکاتور واکنش ها به کمپین علی کریمی,کاریکاتور,عکس کاریکاتور,کاریکاتور اجتماعی
کاریکاتور علی کریمی و کارلوس کی روش,کاریکاتور,عکس کاریکاتور,کاریکاتور ورزشی
کاریکاتورعلی کریمی,کاریکاتور,عکس کاریکاتور,کاریکاتور ورزشی
کاریکاتورعلی کریمی,کاریکاتور,عکس کاریکاتور,کاریکاتور ورزشی
تصاویر وضعیت تیم نفت تهران,,کاریکاتور,عکس کاریکاتور,کاریکاتور ورزشی
کاریکاتور واگذاری باشگاه نفت تهران,کاریکاتور,عکس کاریکاتور,کاریکاتور ورزشی
کاریکاتور,عکس کاریکاتور,کاریکاتور ورزشی,کاریکاتور علی کریمی و حمید درخشان