جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰
۲۰:۳۹ - ۱۶ آبان ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۸۰۲۳۲
فوتبال ایران

فیلم/ مهارت های وحدت هانانوف و منوچهر صفروف؛ خریدهای جدید پرسپولیس

باشگاه استقلال تاجیکستان به صورت رسمی از جدایی ۲ بازیکن تیمش و پیوستن آن ها به پرسپولیس خبر داد.

به گزارش فوتبالی، روز گذشته بود که برخی منابع خبری در باشگاه پرسپولیس اعلام کردند این باشگاه با وحدت هنانوف و منوچهر صفروف، دو بازیکن تیم استقلال تاجیکستان به توافق رسیده و آن ها برای امضای قرارداد وارد تهران خواهند شد.

وحدت هنانوف ۲۱ ساله در خط دفاع بازي می کند و منوچهر صفروف ۲۰ ساله هم قابلیت بازی به عنوان مدافع و هافبک را دارد و قرار است در سمت راست خط دفاعی پرسپولیس به میدان برود.

سایت باشگاه استقلال تاجیکستان با انتشار تصویری از این دو بازیکن، جدایی آنها از این باشگاه تاجیکی و پیوستنشان به پرسولیس را تایید کرده است. با توجه به اینکه امشب آخرین زمان برای فسخ و یا ثبت قرار داد بازیکنان است این دو بازیکن تاجیکی با تیمشان فسخ کردند تا پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس به صورت رسمی و به عنوان بازیکن آزاد با تیم جدیدشان قرارداد امضاء کنند.

نکته مهم این که باتوجه به زیر ۲۳ سال بودن هنانوف و صفروف، این دو جزو سهمیه بزرگسالان پرسپولیس محسوب نمی شوند و قرمزها میتوانند با یک بازیکن خارجی بزرگسال هم قرارداد امضا کنند که البته با توجه به پایان یافتن فصل نقل و انتقالات، این بازیکن باید آزاد باشد.

گفته می شود مجموع قرارداد وحدت هنانوف و منوچهر صفروف کم تر از ۲۰۰ هزار دلار است و در صورتی که توافق پرسپولیس با این دو بازیکن نهایی شود، این دو نفر تبدیل به اولین بازیکنان تاجیکستانی خواهند شد که در لیگ برتر توپ خواهند زد.

  • 128
  • 308
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۷
غیر قابل انتشار: ۱۲
جدیدترین
قدیمی ترین
عالی
مشاهده کامنت های بیشتر
مطالب پیشنهادی,وبگردی