یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
۰۸:۳۵ - ۱۴ آبان ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۸۰۱۴۹
فوتبال جهان

گزارش بازی دورتموند و بایرن مونیخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۳

فیلم/ خلاصه دیدار دورتموند ۰-۴ بایرن مونیخ (هفته دهم بوندسلیگا)

بایرن مونیخ در حساس‌ترین دیدار این هفته بوندسلیگا، دورتموند را با نتیجه ۴-۰ شکست داد و فاصله‌اش با بایر لورکوزن را حفظ کرد.

گزارش بازی دورتموند و بایرن مونیخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۳

تیم فوتبال دورتموند و بایرن مونیخ در دهمین هفته این فصل بوندسلیگا برابر همدیگر صف آرایی کردند. بایرن مونیخ بازي را کاملا هجومی آغاز کرد.

در دقیقه ۴ روی ارسال کرنر توسط لروی سانه، دایوت اوپامکانو با ضربه سر دروازه میزبان را باز کرد و مهمان را خيلي زود جلو انداخت.

دو دقیقه بعد بایرن باز هم در فاز حمله قرار گرفت اما این ضربه کینگزلی کومان با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

بایرن مونیخ دست بردار نبود؛ در دقیقه ۹ یک ضدحمله حساب کار را دو بر صفر کرد. سانه در زمین خودی توپ را به لئون گورتزکا سپرد و او توپ را تا زمین دورتموند برد و در آنجا سانه را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد. سانه بلافاصله با یک پاس عرضی هری کین را در موقعیت گلزنی قرار داد و او به راحتی موفق به باز کردن دروازه زردپوشان شد.

بایرن دست بردار نبود. در دقیقه ۱۶ سانه فرصت داشت که اختلاف را بیشتر کند اما کوبل خودی نشان داد و توپ را دفع کرد.

در دقیقه ۲۶ در شلوغی محوطه جریمه بایرن، پاس عرضی ارسال شده از مقابل پای رویس گذشت و به مالن رسید اما ضربه او ناامیدکننده بود و توپ با اختلاف زیاد از بالای دروازه به اوت رفت.

در دقیقه ۳۶ گورتزکا روی ارسال کرنر اقدام به زدن ضربه برگردان کرد اما این ضربه خوب نبود و راهی به دروازه نداشت.

نیمه اول با نتیجه دو به صفر به نفع بایرن تمام شد.

در دقیقه ۴۶ بایرن باز هم بازی را طوفانی شروع کرد. پاس خوب کین به موسیالا در محوطه جریمه و ضربه جوان آلمانی، با واکنش زیبای کوبل مواجه شد و گل سوم به ثمر نرسید.

در ۵۶امین دقیقه بازی رویس می توانست گل اول میزبان را بزند اما شوتش را مانوئل نویر به شکلی عالی دفع کرد تا او هم بیکار نماند.

دو دقیقه بایرن پاسخ حمله تیم فوتبال دورتموند را داد ولی باز هم کوبل مانع شد و ضربه سانه را دفع کرد.

در ادامه بازی کمی آرام شد و مانند نیمه اول شاگردان توخل به خوبی جریان بازی را در دست گرفتند تا مانع از حرکتی از دورتموند شوند.

در دقیقه ۷۲ وضعیت برای دورتموند بدتر شد. پاس کومان از سمت راست به داخل محوطه جریمه، کین را در جلوی دروازه به توپ رساند و او خیلی راحت گل سوم را هم زد.

بازي پس از این گل به طور کامل آرام شد. شاگردان توخل قصدی برای حمله نداشتند و فشار زیادی به خود نمی آوردند. دورتموند هم قصد داشت اختلاف را کم کند اما حمله های نصف و نیمه برای این کار کافی نبود و دروازه بایرن را تهدید نمی کرد.

در دقیقه ۹۳ هری کین هت تریک کرد. در حالی که بیشتر بازیکنان دورتموند جلو کشیده بودند، موسیالا با یک پاس توپ را به کین رساند و او در موقعیت تک به تک قرار گرفت و دروازه را برای بار چهارم باز کرد.

بازي با نتیجه چهار بر صفر به نفع بایرن مونیخ پایان رسید.

varzesh3.com
  • 9
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر