دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲
۲۲:۰۴ - ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۱۰۱۲۵
فوتبال جهان

گزارش بازی ولفسبورگ و بایرن مونیخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۶

فیلم/ خلاصه دیدار ولفسبورگ ۲-۴ بایرن مونیخ (هفته نوزدهم بوندسلیگا)

در آخرین بازی هفته نوزدهم بوندس‌لیگا، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها، موفق شد ولفسبورگ را در یک بازی پرگل شکست دهد.

گزارش بازی ولفسبورگ و بایرن مونیخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۶

تیم فوتبال بایرن مونیخ امشب در حالی در هفته نوزدهم بوندس لیگا به خانه ولفسبورگ رفت که با پیروزی دیروز یونیون مقابل برلین موقتا به رتبه دوم جدول سقوط کرده بود و مصمم بود با پیروزی در بازی امشب بار دیگر به صدر جدول بازگردد.

درحالیکه کم تر از ۱۰ دقیقه از شروع مسابقه گذشته بود بایرنی ها موفق شدند از حریف پیش بیفتند. کینگزلی کومان در سمت راست توپ را دریافت کرد و پاسی به درون محوطه جریمه برای توماس مولر ارسال کرد. توپ به مولر نرسید ولی کستیلز، سنگربان ولفسبورگ، نتوانست این پاس وینگر فرانسوی را مهار کند تا توپ وارد دروازه او بشود.

دو دقیقه بعد ولفسبورگ تا یک قدمی به تساوی کشاندن بازی پیش رفت. سانتر ویمر به سوانبرگ رسید ولی او در تلاش اول موفق نشد و اوتاویو هم شوتی به سمت دروازه بایرن شلیک کرد که دقیق نبود.

در دقیقه ۱۴ کینگزلی کومان دومین گل خود را به ثمر رساند. کانسلو که اولین بازی خود در بوندس لیگا را به عنوان بازیکن فیکس با پیراهن بایرن مونیخ تجربه می کرد با ارسال یک پاس خوب توپ را به کومان رساند تا او با یک والی تماشایی دروازه ولفسبورگ را باز کند.

درحالیکه بازی هنوز به دقیقه ۲۰ نرسیده بود بایرن به گل سوم رسید تا شروعی خیره کننده داشته باشد. این بار سانتر کیمیش از سمت چپ با پرش بلند توماس مولر همراه شد و ضربه سر او از سنگربان ولفسبورگ گذشت تا نتیجه ۳-۰ به سود بایرن بشود.

تنها سه دقیقه از دقیقه بیستم بازی گذشته بود که بایرن می توانست چهارمین گل را هم به ثمر برساند. کانسلو یک بار دیگر از سمت چپ سانتری تماشایی ارسال کرد ولی گورتزکا نتوانست به توپ رسیده و از فاصله شش قدمی دروازه ولفسبورگ را با ضربه سر باز کند.

درحالیکه تنها یک دقیقه به پایان نیمه اول باقی مانده بود ولفسبورگ یکی از گلهای خورده را جبران کرد. تغییرات کوواچ مثمرثمر بود و کامینسکی که یکی از این تعویض ها بود به گل رسید. او وارد محوطه جریمه بایرن شد و با یک حرکت یک دوی خوب با اوتاویو ضربه کات داری شلیک کرد تا زومر را تسلیم کند. نیمه اول با برتری ۳- ۱ باواریایی ها به پایان رسید.

ولفسبورگ که از گلزنی در اواخر نیمه اول روحیه گرفته بود نیمه دوم را با حمله آغاز کرد و در دقیقه ۵۲ فرصت خوبی به دست آورد. حرکت ترکیبی خوب باکو و ویمر می توانست دروازه بایرن را باز کند اما یان زومر موفق عمل کرد تا دروازه اش بسته بماند.

دو دقیقه بعد بایرن ۱۰ نفره شد. کیمیش که در نیمه اول به دلیل یک خطای بی دلیل و هل دادن بازیکن حریف کارت زرد گرفته بود در دقیقه ۵۴ به دلیل سرنگون کردن آرنولد کارت زرد دوم را دریافت کرد و اخراج شد.

ولی این پایان بازي خوب باواریایی ها نبود. در دقیقه ۷۲ بایرن ده نفره موفق شد به گل چهارم دست پیدا کند. جمال موسیالا در جناح چپ صاحب توپ شد و با یک حرکت انفرادی تماشایی با عبور از سه یا چهار بازیکن ولفسبورگ شوتی به سمت دروازه این تیم شلیک کرده و چهارمین گل تیمش را به ثمر برساند.

اما ولفسبورگی ها قصد تسلیم شدن نداشتند. در دقیقه ۸۰ پاس خوبی در محوطه جریمه بایرن برای لوکاس نمچا ارسال شد که او نتوانست توپ را کنترل کند ولی ماتیاس سوانبرگ در محل حاضر بود تا با یک ضربه دروازه زومر را باز کند تا اختلاف به دو گل کاهش یابد.

چهار دقیقه بعد دروازه بایرن باز شد اما داور گل را نپذیرفت تا ناگلزمان و شاگردانش نفس راحتی بکشند. شوت سرکش گرهارت به سقف دروازه بایرن دوخته شد اما داور معتقد بود پیش از ضربه آخر ولفسبورگی ها مرتکب یک خطا شده اند. بعد از بررسی توسط VAR تصمیم داور برای اعلام خطای باکو روی گورتزکا تایید شد تا نتیجه بازي ۴-۲ به سود بایرن باقی بماند.

در نهایت بایرن مونیخ موفق شد این بازی پرگل و پرحادثه را با اختلاف دو گله به سود خود پایان دهد تا با یک امتیاز فاصله نسبت به یونیون برلین به صدر جدول بوندس لیگا برگردد.

varzesh3.com
  • 15
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر