شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
۰۸:۱۹ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۱۰۰۲۲
فوتبال جهان

گزارش بازی یوونتوس و آتالانتا ۱۴۰۱/۱۱/۰۲

فیلم/ خلاصه دیدار یوونتوس ۳-۳ آتالانتا (هفته نوزدهم سری آ ایتالیا)

یوونتوس و آتالانتا در دیداری جذاب از رقابت‌های سری آ ایتالیا به تساوی ۳-۳ رسیدند.

گزارش بازی یوونتوس و آتالانتا ۱۴۰۱/۱۱/۰۲

یوونتوسی ها که چند روز با جریمه ۱۵ امتیازی مواجه شدند و به رتبه دهم جدول سری A سقوط کردند، امشب تلاش کردند تا ارائه نمایشی هجومی در این دیدار دشوار به پیروزی برسند ولی نمایش خوب آتالانتا باعث شد تا به تقسیم امتیازات رضایت بدهند.

آتالانتا بازي را بهتر آغاز کرد و تنها ۴ دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. آدمولا لوکمن که با پاس جرمی بوگا صاحب موقعیت شده بود، از زاویه ای نه چندان مناسب ضربه نهایی را زد که بعد از برخورد به دست های وویژک شزنی، وارد دروازه یووه شد.

بعد از این گل یووه پیش کشید و در دقیقه ۷، آرکادیوش میلیک در برخورد با پالومینو، در محوطه جریمه آتالانتا سرنگون شد اما داور علی رغم اعتراض شدید یوونتوسی ها، پنالتی (Penalty kick) اعلام نکرد.

در ادامه بازي متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۲۴، یوونتوسی ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند. داور ابتدا برخورد ادرسون با فاجولی را پنالتی تشخیص نداد ولی بعد از استفاده از VAR نظرش را تغییر داد و یک پنالتی برای یووه اعلام کرد. آنخل دی ماریا پشت توپ ایستاد و برخلاف جهت حرکت دروازه بان حریف، توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا حساب کار ۱-۱ شود.

بعد از این گل باز هم این یوونتوسی ها بودند که بیشتر ابتکار عمل را در دست داشتند و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه ۳۴ به گل دوم رسیدند. این بار روی ارسال خوب فاجولی از سمت راست بود که آرکادیوش میلیک دروازه محوطه جریمه یووه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، بیانکونری را پیش انداخت.

در دقایق پاياني نیمه اول بازی متعادل دنبال شد و تلاش دو تیم برای رسیدن به گل های بعدی ثمری نداشت و در نهایت این نیمه با برتری ۲-۱ یووه به پایان رسید.

نیمه دوم را هم آتالانتا بهتر آغاز کرد و در همان ۱۰ دقیقه ابتدایی، دو بار به گل رسید. ابتدا در دقیقه ۴۶ بود که روی اشتباه دانیلو بود که آتالانتا صاحب موقعیت شد و پاس لوکمن را یواکیم مایله با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه یووه فرستاد.

برتری میهمان ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۵۳ این تیم به گل سوم رسید. این بار روی یک حرکت از سمت چپ، ارسال بوگا را لوکمن با ضربه سر تبدیل به گل دوم خودش در این دیدار کرد.

یوونتوسی ها که همه چیز را از دست رفته می دیدند، پیش کشیدند و در مقابل بازیکنان آتالانتا هم به دنبال استفاده از ضدحملات بود. این روند ادامه داشت تا این که در دقیقه ۶۵، یوونتوس (Juventus F.C) بار دیگر به گل تساوی رسید. روی یک ضربه آزاد از پشت محوطه جریمه آتالانتا بود که دانیلو با یک شوت محکم و غیرقابل مهار، گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

حملات دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۷۲ آتالانتا می توانست به گل چهارم برسد اما واکنش خوب شزنی، مانع گلزنی ده رون شد.

شاگردان آلگری که نمی خواستند بعداز جریمه ۱۵ امتیازی، در این دیدار هم امتیاز از دست بدهند، در دقایق پاياني فشار زیادی روی دروازه حریف وارد کردند ولی در نهایت نتوانستند به گل برتری برسند و بازی با نتیجه ۳-۳ به پایان رسید.

varzesh3.com
  • 17
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر