جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳
۰۸:۴۸ - ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۱۱۰۲۴۸
فوتبال جهان

گزارش بازی یوونتوس و اودینزه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

فیلم/ خلاصه دیدار یوونتوس ۰-۱ اودینزه (هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا)

ورزش سه | یوونتوس در بازی خانگی در هفته بیست و چهارم سری آ ۱-۰ مقابل اودینزه شکست خورد.

گزارش بازی یوونتوس و اودینزه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

یووه دیشب در خانه در ورزشگاه آلیانز شهر تورین به مصاف اودینزه رفت این تیم قصد داشت بعد از یک تساوی و یک شکست که فاصله را در صدر با اینتر افزایش داد، دوباره به روند پیروزی بازگردد که در این زمینه موفق نبود و با نتیجه ۱ ۰ در ورزشگاه خانگی مقابل اودینزه شکست خورد.

یووه در کل بازی تیم برتر بود و به دلیل استفاده نکردن از شانس های گلزنی بازی را واگذار کرد. یووه از ابتدا توپ و میدان را در دست گرفت و با ارسال ها و کرنرها از کناره های زمین دروازه میهمان را توسط فدریکو کیه زا و آرکادیوش میلیک تهدید می کرد. اما اولین گل بازی برای اودینزه و روی یک ضربه آزاد به دست آمد.

روی ارسال ضربه آزاد به دروازه یووه، الکس اندرو در دفع توپ اشتباه کرد و توپ در محوطه شش قدم مقابل پای لائوتارو جیانتی فرود آمد و این ستاره هم در دهانه دروازه کار سختی برای گلزنی نداشت.

بعد از این صحنه یووه سراپا حمله شد و در ابتدا با شوت از راه دور فدریکو گاتی دروازه حریف را تهدید کرد که دروازه بان موفق شد آن را مهار کند. بعد از او آدران رابیو هم شانس خودش را امتحان کرد و ضربه زیبای او از سمت چپ با دفع دروازه بان همراه شد.

آخرین موقعیت یووه را در نیمه اول آرکادیوش میلیک به دست آورد که ضربه سر او هم روی کرنر ارسالی درست به دست های مادوکا اوکوی رفت تا بازی در نیمه اول ۱-۰ به سود اودینزه به پایان برسد.

در ابتدای نیمه دوم در دقیقه ۴۸ یکی از اعضا کادر فنی یووه به دلیل اعتراض تند به داور اخراج شد.

میلیک در دقیقه ۵۵ در موقعیت بسیار خوب در محوطه شش قدم می توانست شوتش را به سمت دروازه بزند که ضربه اش در لحظه آخر توسط مدافع بلوکه شد.

فشارهای یووه ادامه داشت و در دقیقه ۶۰ میلیک موفق شد دروازه حریف را باز کند، اما داور به درستی اعلام کرد که ضربه قبل از آن از خط افقی زمین به کرنر رفته است.

یوونتوس (Juventus F.C) از دقیقه ۷۰ با افت عملکرد مواجه شد و حتی موقعیت هایی را به حریف هم داد. برنر داسیلوا از اودینزه می رفت با یک شوت زیبا دروازه یووه را باز کند که ضربه اش توسط مدافعان یووه قبل از رسیدن به دروازه شزنی دفع شد.

نوهان پرز هم در دقایقی پاياني بازی می توانست روی ارسال کرنر با ضربه سر دروازه یووه را باز کند که شزنی این توپ را مهار کرد.

بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید و یوونتوس در سومین بازی پیاپی از رسیدن به پیروزی باز ماند. 

این تیم ۵۳ امتیازی باقی ماند و حالا ۷ امتیاز با اینتر صدرنشین فاصله دارد و میلان رده سومی به یک امتیازی آن ها رسیده است.

varzesh3.com
  • 16
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر