پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
۰۸:۴۳ - ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۳۰۱۵۳
فوتبال جهان

گزارش بازی میلان و هلاس ورونا ۱۴۰۲/۰۳/۱۴

فیلم/ خلاصه دیدار میلان ۳-۱ هلاس ورونا (هفته سی و هشتم سری آ)

میلان در آخرین بازی فصل با نتیجه ۳-۱ هلاس ورونا را از پیش رو برداشت.

گزارش بازی میلان و هلاس ورونا ۱۴۰۲/۰۳/۱۴

در بازي هفته سی و هشتم سری آ ایتالیا، دیشب تیم‎ های میلان و هلاس ورونا در ورزشگاه سن سیرو به مصاف هم رفتند.

این بازي که با برتری ۳-۱ روسونری به پایان رسید و در نیمه اول چندان از موقعیت های پرشمار گل برخوردار نبود.

پس از ضربه سر جونیور مسیاس در دقیقه ۲۶ که به کرنر منجر شد و پاس خطرناک تئو هرناندز به اولیویر ژیرو در دقیقه ۴۰ که مهاجم فرانسوی نتوانست گلزنی کند، بالاخره گل میزبان فرا رسید.

در دقیقه ۴۵ خطای انگونگه روی براهیم دیاز در محوطه جریمه توسط VAR بررسی شد و داور خطای پنالتی اعلام کرد. ژیرو در دقیقه ۴۵+۱ این ضربه را به گوشه سمت چپ دروازه ورونا روانه کرد و گل اول میلان را به ثمر رساند. نیمه اول با برتری ۱-۰ میلان به پایان رسید.

در نیمه دوم بازي توسط دو تیم متعادل دنبال می شد تا اینکه دقیقه ۷۲ ورونا موفق شد نتیجه بازی را تغییر بدهد. ارسال لازوویچ در محوطه جریمه به صورت عرضی به نزدیکی تیرک عمودی دروازه میلان را داویده فرائونی با ضربه سر قطع کرد و گل تساوی را به ثمر رساند.

میلان برای تغییر نتیجه بازی پس از این گل تلاش زیادی انجام داد و در این امر موفق هم بود. پس از این که در دقیقه ۷۵ ضربه سر رافائل لیائو به نظر میرسید در محوطه جریمه حریف به دست مدافع برخورد کرده، VAR این صحنه را بررسی کرد و دستور به اعلام ضربه کرنر داد.

لیائو دقیقه ۸۵ یک گل دیدنی به ثمر رساند. او در میانه میدان به توپ رسید و به سمت محوطه جریمه حرکت کرد او از سمت چپ محوطه جریمه به نزدیکی قوس محوطه رسید و با ضربه پای راست به گوشه سمت چپ دروازه موفق شد دومین گل تیمش را با یک ضربه حساب شده به ثمر برساند.

این تنها گل لیائو در این بازی نبود. او در دقیقه ۱+۹۰ یک مرتبه دیگر توانایی کنترل توپ و حرکات انفرادی اش را به نمایش گذاشت و سومین گل میلان را با دریبل زدن مدافع و دروازه بان حریف با یک ضربه ساده مقابل دروازه خالی به ثمر رساند.

میلان با این پیروزی ۷۰ امتیازی شد و فصل را با ایستادن در رتبه چهارم به پایان رساند. ورونا با این شکست در رتبه هجدهم ایستاد و منتظر نتیجه بازي اسپتزیا و رم ماند که با شکست ۲-۱ این تیم برابر شاگردان ژوزه مورینیو به دلیل تفاضل گل بیشتر در رتبه هفدهم ایستادند. این دو تیم در بازی پلی آف سرنوشت بقا در سری آ ایتالیا (کالچیو) را مشخص خواهند کرد.

varzesh3.com
  • 9
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر